Dřevostavby - Bruntál a okolí

Mít svůj vlastní rodinný dům je snem každého z nás. Nejen, že nabízí dokonalé soukromí, ale také máme možnost si dopřávat naprostého komfortu. Rodinný dům je skvělým relaxačním místem.

Dřevostavby - Bruntál a okolí

V Bruntále a okolí působí pan Roman Durec, který nabízí:

  • stavbu menších i větších dřevostaveb,
  • altánů,
  • schodišť,
  • obložení stěn a stropů
  • a stavbu dřevěných podlah. Navíc pan** Roman Durec** vyniká dlouholetými zkušenostmi a jeho práce je precizní, přesná a rychlá. Ke své práci používá pouze kvalitní materiál.

Pokud Vás nabídka pana Durce zaujala,

  • zavolejte mu na číslo: 736775062,
  • nebo napište na e-mailovou adresu: romandurec.tesarstvi@seznam.cz .

Vězte, že budete absolutně spokojeni stejně jako celá řada zákazníků před Vámi.

 

Mít domov, soukromí a komfort to vše může nabídnout právě již zmiňovaný rodinný dům. Jenomže mnoho z nás si ho nemůže z finančních důvodů pořídit.  Jedno velmi kvalitní řešení tu ovšem je, a tím jsou takzvané dřevostavby. Tyto typy domů jsou velmi kvalitní, tepelně izolačně řešené a co je hlavní, jsou o mnoho levnější nežli klasické zděné domy. Pojďme si o nich blíže napsat, možná Vás tento typ domu něčím osloví.

Co je dřevostavba?

Tento typ rodinného domu je jedno z mnoha řešení jak ušetřit, bydlet v naprosté harmonii s přírodou a hlavně jsou za minimální investici. Už samotné dřevo napovídá o tom, že jsme spojeni s přírodou. Styl dřevostavby se dá také přizpůsobit všem místům v přírodě. Co se týče energie, potom je možné v těchto domech ušetřit v průměru až 25 % energie. A to díky dokonalé tepelné izolaci, která je mnohokrát lépe řešená, nežli u jiných staveb. Už samotné finanční náklady na tuto stavbu rodinného domu jsou až o 10 i více procent nižší. Dřevostavba se může také stavět v jakémkoliv ročním období, což se u zděného domu říci nedá.

Dřevostavby - Bruntál a okolí

Pokud bychom se měli zamýšlet nad rodinným typem domu a jsme příznivci něčeho originálního, potom je dřevostavba nejlepším řešením. Nejen, že šetří životní prostředí, ale i celková výstavba splývá s přírodou. Další velmi efektivní krok je úspora za vytápění.

Díky dokonalé tepelné izolaci a tloušťce materiálu můžete ušetřit až několik tisíc měsíčně. Proto se dá o dřevostavbě říci, že je nízkoenergetická. Ideální je také řešení příček, které oddělují místnosti. Tyto příčky se dají průběžně upravovat a to bez jakéhokoliv poškození stavby. Dřevostavby jsou typy domů, které jsou velmi rychle vystaveny a mohou se stavět ve všech ročních období. U těchto domů se nemusí čekat, až dům vymrzne, tak jako tomu je zděných domů. Už jenom materiál, který se používá na dřevostavbu, je samotné dřevo, které je zdravotně i ekologicky nezávadné. Proto je vhodné zejména pro alergiky.

Životnost těchto domů je dlouhodobá a minimalizována na celkovou údržbu domu. Komfort je složen ze základních složek, které jsou nesrovnatelné s jinými druhy a to jsou zejména: kompletní služby od stavební společnosti, tepelně izolační a zvukotěsné přednosti, stavba se může ihned využívat a mnoho dalších předností.

Postup při realizaci dřevostavby

K tomu, abychom mohli zrealizovat sen a zadat si zakázku pro stavbu rodinného domu typu dřevostavby, jsou potřebné zejména tyto kroky. Veškerý proces výstavby dřevostavby je sice mnohem rozsáhlejší, ale pojďme si je ve zkratce přiblížit.

Pozemek – je vhodné si vyhledat již před samotnou stavbou. Měli bychom mít na paměti, že dřevostavba sama o sobě se více hodí do vesnic a okolí. Ve městě sice vyniká, ale nehodí se esteticky. Pokud si kupujete pozemek, bylo by vhodné se zaměřit vždy na to, aby tam byly připojeny všechny inženýrské sítě.

Projekt – již při první návštěvě Vámi vybrané firmy, máte možnost využít služeb projektové dokumentace. Jakmile si zadáte zakázku stavební firma zabývající se dřevostavbami, Vám projekt vyhotoví. Každá firma nabízí také možnosti výběru druhů dřevostaveb za pomoci firemních katalogů. Zde si můžete vybrat dům podle Vašich představ a finančních možností. Pokud by se Vám líbil určitý styl dřevostavby podle vnějšího vzhledu, ale nevyhovoval by Vám vnitřní styl, můžete si ho nechat změnit.

Stavba sítí - jestliže jste si vybrali již zkušenou firmu, která se zabývá touto stavbou, máte, dalo by se říci vyhráno. A to z toho důvodu, že už nemusíte shánět žádné jiné řemeslníky. Vám nabízí kompletní výstavbu rodinného domu. Některé firmy se také postarají o celkovou realizaci stavby a to od: projektové dokumentace, zajištění realizace stavby na úřadech / což je veliká výhoda/ výběru materiálů, doplňkového materiálu až po úpravu terénu kolem domu.

Výstavba dřevostavby – Samotná realizace výstavby dřevostavby je vždy vázána na přání a souhlasu zákazníka. Pokud je vše odsouhlasené příslušnými úřady, jsou podepsané smlouvy, které se vztahují na výstavbu a její realizaci, může se stavba realizovat. Nejdříve firma postaví základovou desku a hrubou stavbu. Zavede veškeré rozvody vody a elektřiny a začnou se vestavovat příčky, které určují počet místností. Následně se zrealizuje topení i podlahy a zapojí se teplovodní krb. Celková výstavba dřevostavby trvá cca 1 až 2 měsíce.

**
**

Předání zakázky – po ukončení zakázky je vystavena celková závěrečná dokumentace o rozvodech a průběhu stavby. Stavba se předává ve stanovený termín, se záručním servisem. Na základě všech těchto faktorů je vystavena faktura. Je vhodné i podotknout, že ceny dřevostaveb se od nejmenší velikosti cca 68,6 m2 pohybují od 1.100000,- Kč.

Pokud Vás nabídka pana Durce zaujala,

  • zavolejte mu na číslo: 736775062,
  • nebo napište na e-mailovou adresu: romandurec.tesarstvi@seznam.cz .

Vězte, že budete absolutně spokojeni stejně jako celá řada zákazníků před Vámi.

Nabídky firem zabývajících se dřevostavbami

Mnoho firem zabývající se výstavbou těchto domů, Vám mohou také nabídnout i jiné možnosti služeb. Těmi jsou například zateplování a rekonstrukce domů.

Zateplování – je forma služby, při níž můžete ušetřit až několik tisíc korun ročně za energii. Zateplování je jak vnější tak vnitřní. Má nejen tepelně izolační vlastnosti, ale také zvukově izolační a protipožární. Všechny tyto vlastnosti zateplení, dodávají každému nejen komfort, ale i bezpečí. Firmy Vám nabídnou možnost výběru zateplení a to buď klasickou formou pěnovým polystyrenem. Nebo moderní formu tak zvaně vytlačovaný polystyren.

Rekonstrukce – tato služba se vztahuje na celkové opravy nebo úpravy Vašeho domu. Rekonstrukce se dá provádět postupně podle finančních možností.** **

Rozhodnout se mezi dřevostavbou nebo zděným domem je pro mnoho z nás velmi složité. Ovšem pokud se zamyslíme nad všemi faktory, které nám dřevostavby nabízí, potom bychom tuto variantu měli zvážit. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, zajisté nebudete zklamáni. Dřevostavby jsou vhodné nejen jako rodinné domky, ale velmi efektivně se vyjímají i jako určitý typ například penzion, nebo chatka.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24173 (topprodukt.cz#972)


Přidat komentář