Kompletní rekonstrukce bytu - Praha

Každé bydlení potřebuje jednou za čas změnu. Je to důležité jednak pro vaše psychické rozptýlení, ale také, aby se udržovalo kvalitní obývací prostředí. Jak na to? S tím vás seznámíme.

Spousta domácností je ještě dodnes zasazena do starších prvků, které pamatují socialismus. Umakartová jádra, stará linolea a jiné prvky, které nejen, že evokují určitou zašlost, ale mají v sobě leckdy i určitou zdravotní závadnost, protože se zde udržují menší živočichové. Navíc, pokud bydlíte několik let v jednom a tom samém prostředí, tak samozřejmě nábytek se opotřebovává, stěny šednou a podobně. To má zase vliv na vaši psychiku, protože to signalizuje, že se ve vašem domově nic neděje. Abyste měli oživení, radost z nového a kvalitního bydlení, tak dnes stačí zavolat firmu, která vám vyhotoví dané práce na míru. Existuje řada prvků, které si můžete dopřát, ať už se budete řídit vizuálním zpracováním či praktickým zhotovením. Podívejte se s námi proto na firmy, které tyto služby poskytují a co si můžete zvolit.

Kompletní rekonstrukce bytu – Praha

Když budete mít zájem o rekonstrukční práce, tak vám své služby nabízí pan Roman Levytskyy a pan Patrik Barták. Tito pánové provádí instalatérské, topenářské a kanalizační práce a také rekonstrukce bytových jader. Můžete si zvolit vámi vybraný typ činnosti anebo se můžete poradit s profesionálem, který má bohaté zkušenosti a ví co aplikovat, aby to vyhovovalo vašim představám. Nabízí se profesionální přístup a individuální řešení pro každého klienta zvlášť, tudíž budete mít takovou práci, která bude vyhovovat jen vám.

Firma Roman Levytskyy a Patrik Barták je k dispozici na adrese 8. listopadu 582, Praha – Břevnov. E-mailový kontakt zní** levytskyy@seznam.cz, patrick08@seznam.cz** a telefonní spojení je +420 608 865 668 nebo +420 737 685 936.

Nyní se ale už podíváme do jednotlivých služeb více, abyste věděli, co si můžete dopřát.

Rekonstrukce bytu – Praha

Pokud někdo sáhne po rekonstrukci bytu, tak je to většinou ze dvou důvodů. Jednak je pro něj primární, že byt už vypadá staře a zašle a je zapotřebí najít modernější prvky. Pak také lidé rekonstruují proto, aby měli pohodlnější bydlení. To znamená, že když máte třeba staré vodovodní baterie, tak třeba za dobu dvaceti let prošly vývojem. Dnes existují senzorické baterie, které mají subtilní dezén a navíc se nemusíte namáhat, pokud chcete pustit vodu. Pro někoho je to možná zbytečné, ale jestli někdo chce takové užívání, tak proč si jej nedopřát.

Spousta lidí si také klade otázku, kdy rekonstruovat. Odpověď není vyloženě nasnadě, co se týká počtu let. V zásadě to je tehdy, pokud vám již většina starších systémů nefunguje, jak má anebo, když se doma necítíte pohodlně. Pak se obraťte na profesionála, který nabízí své služby ve sféře renovací. V současné době se obměny týkají zejména bytových jader a to i z toho důvodu, že se přechází z umakartových výrobků na zděné či sádrokartonové a volí se pěknější vzhled koupelny. Také je ale zapotřebí myslet i na rozvodní systémy vody nebo topení, protože jejich opotřebení může mít za důsledek nejen špatnou funkci, ale i zbytečnou spotřebu energie.

Rekonstrukce bytových jader – Praha

Pokud se mění bytové jádro, tak se provádí celá obměna nebo výbava koupelny. Začněme generální úpravou. Už jsme nadnesli, že umakart jako prvek je hygienicky nevhodný a s tím je provázena i aplikace starého linolea. Dnešní výrobky mají ovšem řadu kvalitních vlastností, které nijak nebudou dráždit vaše zdraví a ještě vám vytvoří esteticky vhodné bydlení. Jako první materiál, který se využívá ke zhotovení bytového jádra, je sádrokarton. Jeho přednosti jsou velmi různorodé, a proto se tohoto prvku využívá i v jiných aplikacích ve stavebnictví. Sádrokarton je izolační vůči hluku, teplotám, ale i plísním, což v koupelnovém prostředí oceníte. Také je lehký, takže nezatíží nosnost domu. Zároveň je ale velmi pevný a udrží i navrtané poličky nebo i celé kuchyňské linky. Pokud ale nebudete chtít sádrokarton, nabízí se vám klasické zděné jádro.

Při obnově jádra pak samozřejmě dochází i k renovaci koupelnových částí. Zde se rozhodujete, zda chcete sprchový kout nebo vanu, budete volit mezi typy baterií (otočné kohoutky, páky nebo senzory), vyberete si dlaždicové vyhotovení anebo i linoleum, kdy dnešní moderní materiály jsou jiných vlastnosti a mají řadu předností. Konkrétně linolea jsou dnes velmi hygienicky přijatelná, že se využívají i ve zdravotnictví. Je tedy na vás, zda budete chtít celodlaždicové obložení anebo zůstanete u linolea, které má měkčí a teplejší povrch.

Pokud se provádí renovace koupelen, tak je s tím spojena i obměna vodovodních rozvodů, což mají na starosti instalatéři. Podívejme se proto na nabídku více zblízka.

Instalatérské a kanalizační práce – Praha

Přívod vody, ale i její odvod závisí na položení rozvodů. Ty jsou** vnitřní a vnější**, přičemž se volí, jak napojit jednotlivé systémy na centrální trubky. Dnes není většinou problém napojit se na přívod vody a i třeba v chatových oblastech. Někdy bývá spíše problém s kanalizací, kdy centrální odpad není všude a musí se to řešit jinými cestami. Tou může být třeba přepad nebo zvolení septiku.

Potrubí, kudy proudí voda, musí být velmi kvalitní, to znamená, hlavně neděravá, proto nepodceňujte jejich obměnu. Jelikož tyto prvky nepodléhají destrukci, tak proděravění nebo jiný defekt je důsledkem chátrání a opotřebení. Když se objeví v jednom místě, tak je to signál, že se bude objevovat i nadále, proto si nechte celé rozvody vyměnit naráz. Jednak to ušetří čas, kdy se hloubkové práce provedou najednou a také se může ušetřit, protože když voda někde uniká, tak se spotřebovává i to, co nevyužijete a také se mohou třeba poškodit vnitřní struktury stěn, které voda rozmělní, což v důsledku oprav vyjde podstatně dráž.

Topenářské práce – Praha

Topenářství může mít hodně společného s instalatérstvím, jelikož voda je jednou z cest, která rozvádí teplo. S topením tedy souvisí jednak opět rozložení rozvodů, ale také volba ohřívačů. Pokud bydlíte v bytě, tak máte většinou centrální systém, kdy se vám voda přivádí z elektrárny. Když máte více možností na volbu, tak můžete mít kotel na plyn, elektřinu nebo pevná paliva, dále můžete volit i alternativní metody jako jsou třeba tepelná čerpadla. Nenechte se odradit počáteční vyšší cenou. Investice se vám vrátí v průběhu užívání, které vás vyjde i o polovinu méně, než běžné vytápění.

Stejné to je i s volbou topných prvků. Můžete mít klasické radiátory, ale též i třeba podlahové vytápění, které dostane teplo více do prostoru a vy se pak lépe zahřejete, tudíž nebudete spotřebovávat tolik energie, protože vám bude stačit i menší nastavení.

Už jste našli oblast, která by potřebovala renovovat? Pak se obraťte na profesionály, kteří vám odhalí i nové technologie, které vám usnadní bydlení, zkomfortní užívání a vytvoří takové vizuální prostředí, ve kterém se budete cítit dobře a spokojeně. Jednou za čas investovat do bydlení se rozhodně vyplatí, protože místo, ve kterém žijete ovlivňuje vaše celkové rozpoložení a to se pak odráží v soukromém i pracovním životě.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24834 (topprodukt.cz#2194)


Přidat komentář