Nábytek na zakázku - Kyjov a okolí

V dnešní době není problém si zařídit domov nebo kancelář nábytkem, který bude splňovat naše požadavky a představy ohledně rozměru, materiálu, povrchové úpravy, doplňků, vnitřního vybavení aj. Řeč je o nábytku na zakázku.

Pokud bychom se vydali do kamenné prodejny s nábytkem, nebo virtuálně do specializovaného e-shopu, pak se před námi rozprostře nábytkový svět s rozmanitou nabídkou. Rozmanitost však ještě nemusí jít ruku v ruce s tím, že nalezneme právě takový nábytkový kousek, který chceme koupit. Vkus každého z nás je totiž odlišný. Krom toho, disponujeme také jiným prostorem, kde bydlíme, který obýváme. A neposlední řadě je tu také otázka finančních prostředků. Není tedy výjimkou, že pak z takových kamenných prodejen, e-shopů odejdete s nepořízenou. Byt, domov, chata, chalupa, kancelář však nemusí být prázdnými, a ani není nutné, abyste ze svých požadavků a přání slevili, ustoupili. Stačí si ve Vašem okolí vybrat firmu, která Vám vyhotoví nábytek na zakázku, tj. na míru.

  • Zdeněk Špergl
  • Tel: +420 774 994 411
  • Email: spergl.nabytek@seznam.cz

V Kyjově a okolí nabízí firma pana Zdeňka Špergly zakázkovou výrobu nábytku. Tato firma je prověřená nejen počtem realizací, které má již na kontě, ale také spokojenými zákazníky. Firmu pana Špergly si můžete objednat na vestavěné skříně na míru, kuchyňské linky, koupelnový nábytek a mnohé další. S panem Šperglem se vždy domluvíte na nejlepším řešením i ceně. Pro sjednání schůzky využijte telefonní číslo: +420 774 994 411 či e-mail:** spergl.nabytek@seznam.cz**. Firmu pana Špergly vám můžeme jen doporučit. Jistě oceníte vstřícné jednání a necháte si poradit nejlepší možné řešení svých požadavků.

Zakázková výroba nábytku

nábytek na míru

V případě zakázkové výroby nábytku si můžete nechat vyrobit prakticky jakýkoli nábytkový kousek. Může se jednat o nábytek do předsíně, vstupní haly, pracovny, dětského pokoje, obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny aj. S Vámi vybranou firmou se můžete dohodnout, že Vám vyrobí specifický nábytkový kousek, který bude ladit s Vaším interiérem. Bude záležet čistě jen na Vás, zda „půjdete“ jen do jednoho kousku nábytku, například** botníku, jídelního stolu, vestavěné skříně**, nebo si necháte od firmy vyrobit kompletní zařízení.

Nový nábytek při modernizaci, stěhování

Čas, kdy se rozhodujeme pro nový nábytek, může být v momentě, kdy se stěhujeme, ať už do našeho prvního domova, nebo dalšího, protože se rozrostl počet členů rodiny, či již stávající prostory z jakéhokoli důvodu nevyhovují, či volíte jiné město kvůli pracovním, či osobním zájmům. Nemusíte však jen čekat na případné přestěhování se. Změna nábytku také může přijít časem, kdy stávající již bude tzv. zastaralý, a vy byste rádi Váš interiér, domov, kancelář oživili, lépe a komfortněji bydleli. Ono, co si budeme povídat, nejde třeba ani tak o zastaralost, jako třeba také o funkčnost, kvalitu. Nábytek, který již máte nějaký ten rok, nemusí plnit v plné míře svoje funkce, co do estetiky, ale i požadavků pro uložení věcí aj. Nábytek si můžete nechat obměnit kompletně naráz, nebo také postupně, pěkně krok za krokem. A to třeba ve spojení, pokud budete modernizovat kuchyni, předsíň, uzpůsobovat dětský pokoj podle toho, jak dítě roste aj.

U nábytku na zakázku si nadefinujte jeho parametry

nábytek na míru

Rozhodnete-li se pro nábytek na zakázku, pak se Vám u řady firem, které se zakázkovou výrobou nábytku zabývají, nepřeberné množství variací a možností. Za firmou, kterou jste si vybrali, můžete přijít již s přesným návrhem, podle kterého budete chtít určitý nábytek vyrobit. Návrh může být Váš vlastní, kdy jste třeba na počítači nakreslili jeho tvar s rozměry. Někdo se však také inspiruje z různých časopisů či na internetu, a tak za firmou jde kolikráte ne jen s jedním, ale hned několika obrázky. Není ani výjimkou, že na jednom obrázku se mu líbí jistá část nábytku, na druhém zase jiná, a on by rád nějak skloubil několik řešení dohromady. Odborná firma Vaše přání vyslechne, představy a požadavky posoudí, a buď odsouhlasí, nebo doporučí vhodnější řešení. Cílem však bude, abyste to byli Vy, kdo bude spokojený. Přeci jen to budete právě Vy, kdo bude nábytek užívat, těšit se z něj, ne dotyčná firma.

Zvolte si Vámi požadovaný materiál

Nábytkářské, truhlářské firmy pracují s řadou materiálů, ze kterých si budete moci nechat vyrobit Vámi požadovaný nábytek. S jakým materiálem se můžete setkat. V prvé řadě se jedná o tzv. deskový materiál, který zahrnuje desky pod označením MDF, DTD, HDF, MFP. K neméně poptávaným materiálům pak patří lamino desky a DTL desky. U takovýchto desek je důležitá, kromě jiného, jejich povrchová úprava, tj. odolnost vůči krátkodobému působení vody apod. Pak tu máme také pracovní desky, které jsou využívané při výrobě kuchyně, kuchyňské linky. No a samozřejmě bychom také neměli zapomínat na masiv, jehož jedinečnost vynikne například u kuchyňských stolů, konferenčních stolků, židlí aj. Stran materiálu není od věci se u firmy informovat na kvalitu samotného materiálu. Právě kvalita, vedle opracování, výroby nábytku, tvoří nosný pilíř pro délku doby, jak se budete moci z nábytku těšit.

Nejen dřevo, ale také sklo, folie, kovolaminát

nábytek na míru

A když jsme již u toho materiálu, pak u velmi oblíbených vestavěných skříní, které patří k poptávanému nábytku na zakázku, si můžete zvolit pro dveře i jiný, než výše uvedený materiál. Nabízí se Vám tak nejen lamino, dýha, ale také různý typ skla, folie, kovolaminát. Nebudete-li vědět, pro jaký materiál se rozhodnout, můžete vsadit na zkušenost, odbornost a znalost firmy, která nábytek vyrábí. Doporučí Vám tu nejvhodnější kombinaci, včetně možnosti volby tloušťky materiálu. Na Vás pak bude konečné rozhodnutí, pro kterou z možností se rozhodnete.

 

Nábytek na zakázku od A do Z

Jaké služby můžete poptávat u firem, které se zabývají nábytkem na zakázku? Kromě samotné výroby Vámi nadefinovaného nábytku, můžete očekávat odborné poradenství. Pokud jste se do detailu nezajímali o vhodnost toho kterého materiálu pro konkrétní nábytkový kousek, mohlo by se také lehce stát, že zvolíte takový, který Vám v konečném důsledku nebude vyhovovat.

Odborné poradenství před výrobou nábytku

Ne vždy, a pro každou část nábytku je například vhodný, a doporučovaný masiv, ať už z důvodu funkčnosti, vlastností, nebo ceny. Firma Vám však nejen poskytne poradenství ohledně materiálů, ale také Vám může poradit ohledně doplňků, jako jsou například úchyty, nebo vnitřního uspořádání, třeba u vestavěné skříně.

  • Zdeněk Špergl
  • Tel: +420 774 994 411
  • Email: spergl.nabytek@seznam.cz

Zaměření prostoru

Jeden ze smyslů** zakázkové výroby nábytku** je** vyrobení nábytku na míru**, kdy třeba bojujete s každým centimetrem, a nechcete mít jen tak „hluché místo“. Aby tomu tak bylo, je třeba místo, kde bude nábytek, nejprve pečlivě zaměřit. Sami se do dané akce pouštět nemusíte. I tuto službu Vám firmy nabízí.

Dodání a montáž nábytku

nábytek na míru

Po vyhotovení** nábytku na zakázku**, Vám firma v požadovaný termín nábytek přiveze, namontuje. Nebudete muset složitě shánět dopravu, aby Vám některý ze známých, či dopravců nábytek dovezl. Nebudete si ani muset brát kvůli tomu dovolenou. Vše je o možnostech a domluvě, kdy Vám firma může nábytek dovézt třeba ve večerních hodinách, či o víkendu. A ani u montáže nebudete muset experimentovat. Možná, že si říkáte, co je na tom smontovat skříň, přišroubovat apod. Jenže neodborným zásahem můžete také nábytek, jeho část, znehodnotit. A to by jistě byla škoda. Samozřejmostí je pak poskytnutí záruky. Sami tedy vidíte, že vyhotovení nábytku na zakázku je pro Vás velkou výhodou, a proto má v nábytkářském světě „zelenou“.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24763 (topprodukt.cz#2085)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 28.07.2014 12:19
Re: Nábytek na zakázku - Kyjov a okolí Firma je v exekuci majitel dluží na koho se podívá...


Přidat komentář