Rodinné domy na klíč – okres Česká Lípa

Každý z nás si musí nějakým způsobem zajistit bydlení. I když to není zrovna vždy, co se financování týče, jednoduché, je nutné i tak bydlení zajistit. A je tu několik možností - stavba, rekonstrukce, nebo pouhá koupě.

Rodinné domy na klíč – okres Česká Lípa

Opravdu kvalitní prací i spokojenými referencemi se může pochlubit firma pana Davida Štočka. V jejich nabídce najdete ** **

 • **výstavbu rodinných domů,
  **
 • **hrubé stavby,
  **
 • **rekonstrukce domů,
  **
 • **zateplení a omítky domů,
  **
 • výstavbu suchých zdiv (sádrokartony) ,
 • **obkladačské práce,
  **
 • **bourací práce i stavební dozor.
  **

Nabídka je opravdu široká a pan Štočka se snaží svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc. Pro jeho odpovědný přístup k jakékoli zakázce, tedy malé i velké, ho můžeme jen doporučit. Nabízené služby lze objednat u pana Štočka na ** **

 • e-mailové adrese : davca.doksy@seznam.cz , nebo je možné jej kontaktovat ** **
 • telefonicky na čísle :775946782.

Věříme, že budete s prací pana Štočka velmi spokojeni a budete ho dál doporučovat i svým známým.

 • Více informací naleznete na : www.stavbadoksy.cz . - Rodinné domy na klíč – okres Česká Lípa

Bydlení je záležitost, kterou řeší většina dospělých osob. Pokud nechtějí být bez domova, musí si vlastní bydlení pořídit. Jestliže mladí lidé získají od rodičů, prarodičů, anebo nějakých hodných tetiček velkou částku peněz pro pořízení vlastního bydlení, musí si obstarat potřebnou částku sami. To je jedna věc, nicméně je potřeba se postarat i o výstavbu, rekonstrukci či jiné zidealizování vlastního bydlení. I zde je několik způsobů, kterými se dá vlastní bydlení řešit. Záleží na tom, kdo co upřednostňuje.

Stavby rodinných domů

Snem dnešních lidí je idealizovaný menší dům s vlastní garáží a zahrádkou, kde je místo pro bazén, ale i pro psa k dětem, se kterým si budou ratolesti hrát a tak trávit volný čas pro pohyb na čerstvém vzduchu. Jenže výstavba takového rodinného domu není jen tak, neobejde se bez potřebného povolení, stavebního opatření a také návrhů na řešení stavby. To všechno předem něco stojí.

Výstavby rodinných domů stavebních společností

Dost tak mohou ušetřit osoby, které si pořídí dům podle návrhů stavebních firem, zabývající se výstavbou rodinných domů.

Výstavba rodinných domů

A ještě levnější variantou jsou tak zvané satelitní městečka, nebo ulice, oblasti, kde samotná stavební společnost vystavuje nové domky s tím, že vše potřebné je tedy na nich a vy jako zájemce o dům tak pouze při sjednání smlouvy zaplatíte potřebnou částku zálohy, nebo jinou, dle podmínek, a pak se pouze nastěhujete do nového domu. Díky realizaci celé oblasti a společné výstavby jsou, takové domy méně nákladné a celkově do oblasti pasují. Navíc je přímý spotřebitel zbaven zdlouhavého čekání na stavebních úřadech, kde si musí zajistit potřebné povolení. Budoucí majitel je také kontaktován, aby si zvolil realizaci kuchyně, výběr dlaždic a další. Jistou nevýhodou jsou omezené možnosti, ale zas za tu cenu a rychlost výstavby se jistě dá v mnohém přivřít oči.

Hrubé stavby

Pokud však máte jako zájemci o výstavbu celého nového rodinného domu, a sami si již drobné stavby realizovat, je možností nechat si vystavět stavební firmou pouze hrubou stavbu a pak jednotlivé drobnější práce realizovat podle možností, podle toho, jak budete potřebovat a vše si tak můžete zařídit tak, jak chcete. Výstavba hrubé stavby je přece jen záležitost pro těžší stroje, a v případě hrubých staveb přece jen firma umí rychleji a snadněji se jim tak pracuje. I když se rozhodnete vystavit dům sami, podle svých vlastních přání a tužeb, pak musíte počítat s tím, že přece jen stavební firma provede záležitost, co se týče hrubé stavby sama.

 

Rekonstrukce domů

Často se také stává, že lidé koupí starší domek za ucházející cenu s tím, že je čeká rekonstrukce takového domu. Pokud je stav domu ucházející a stavba je dost pevná na to, aby vydržela nacházející roky a další zásahy, pak je stavba povolena a zájemce má stavbu schválenou. Je nutné mít o této činnosti vyhlášku viditelně umístěnou, aby tak případné kontroly a udání nezjistily stavbu načerno. Rekonstrukce domů je vhodné provádět nejen proto, že starší domy jsou většinou za velice příznivou cenu. Většinou se také dá v domě již bydlet a rekonstrukci provádět postupně, dle situace a také finančních možností. Díky tomu se tak vyplatí případné financování a zájemce si tak nemusí brát na rekonstrukci úvěr. Po kompletní rekonstrukci tak můžete šetřit na další potřeby a záležitosti.

Nabízené služby lze objednat u pana Štočka na ** **

 • e-mailové adrese : davca.doksy@seznam.cz , nebo je možné jej kontaktovat ** **
 • telefonicky na čísle :775946782.

Věříme, že budete s prací pana Štočka velmi spokojeni a budete ho dál doporučovat i svým známým.

 • Více informací naleznete na : www.stavbadoksy.cz . - Rodinné domy na klíč – okres Česká Lípa

Zateplení a omítky domů

Pokud jste majiteli staršího, ale přece jen plně funkčního domu, jistě na tom nehodláte zas až tolik měnit, každopádně vše má svoji životnost a i váš dům může začít chátrat. Většinou se přichází na to, že současná omítka nedosluhuje tolik, jak by měla a skrz ni proudí vaše teplo ven a tak zbytečně protopíte. Stejně tak se chlad spíše dostává do domu, a tudíž je potřeba neustále topit a více zatápět. Může se to zdát jako malichernost, ale po čase to skutečně, jak se říká, zatápíte Pánu Bohu do oken. Pokud si spočítáte částku utracenou za topivo, pak budete nejspíš zírat. Každopádně je tu jistá možnost, a to, že necháte svůj dům zateplit. Investice je to sice nemalá, ale zato úsporná. Výstavba suchých zdivV případě, že hodláte dům ještě mnohá léta užívat k bydlení svému, ale i svým dalším generacím tak umožněte právě ten komfort a nechte dům zateplit. Spolu s novou omítkou tak časem získáte dost úspor a investice se vám vrátí. Navíc váš dům bude vypadat hned novější a v tak lepším stavu.

Výstavba suchých zdiv (sádrokartony)

Výstavba suchých zdiv, neboli známé sádrokartony se dnes běžně používají při rekonstrukcích, kde je nutno provést přepážku, zeď, která tak oddělí dvě místa. Velkou výhodou je jednoduchá aplikace sádrokartonu, téměř žádné omezení jiných stěn, podlah nebo stropu.

Se sádrokartonem se pracuje rychle a snadno. Nevýhodou je sice příliš malá odhlučněnost, nebo spíše žádná, ale není to tak hrozné.

Obkladačské práce

Obkladačky na stěně mohou vypadat skvěle a většina z nás obdivuje tvar, motiv nebo barvu, případně všechno na obkladačce, ale práci obkladače většinou nikdo. Přitom aby pracoval dobře, a kvalitně není vždy samozřejmostí.

Zvláště, pokud práci nezná. To se týká zejména kutilu domácích, kteří si na tuto práci i přes neznalost vlastní troufají.

Vždy je lepší tuto činnost nechat na profesionálech, kteří si umí poradit i s poněkud zvláštními místy, jako jsou kouty, rohy nebo atypická místa.

Bourací práce

Montáž kuchyňské linky

Dalo by se předpokládat, že na bourání nic není, ale skutečnost je taková, že pokud máte zájem pouze o bourání některých zdí, je nutno znát nejen místa, kudy vede elektřina, ale také další informace o tom, zda pokud zbouráme jednu stěnu, zda se nenaruší i další. Bourání je také záležitost pro odborníky, kteří provedou bourání tak, aby ostatní stěny nebyly narušeny a také aby se případně s cihlami dalo i dále pracovat.

Stavební dozor

Když se provádí stavba, je nutný i stavební dozor. A nejde jen o jakousi vymoženost pro zbohatlíky, ale o činnost, která je dána zákonem. Podle ustanovení Stavebního zákona 183/2006 Sb. stavební dozor může vykonávat osoba, která takové oprávnění získala podle zákona a příslušných vyhlášek. Vždy je dáno, jaký dozor je nutný a na jaké stavbě. Vždy je to například u velkých staveb, každopádně není vyloučeno, aby došlo ke stavebnímu dozoru na menších staveništích. Nutno pamatovat na to, že stavební dozor si účtuje částku za dozor.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25344 (topprodukt.cz#2739)


Přidat komentář