Zednické práce a rekonstrukce bytu - Toužim, Žlutice

Rozhodli jste se pro rekonstrukci bytu nebo bytového jádra a nevíte kde začít, jaký materiál použít a jak postupovat? Právě proto jsou Vám k dispozici profesionální firmy, které veškeré práce provedou za Vás v té nejvyšší možné kvalitě.

Zednické práce - Toužim, Žlutice

Rozhodli jste se zrekonstruovat Váš byt a hledáte firmu, která by Vám veškeré práce provedla kvalitně, precizně a za příznivé ceny? Pokud jste z Toužimi nebo Žlutic a jejich okolí, můžete se obrátit na jedinečnou firmu Miloslav Kašpárek.

Tato profesionální firma, která si zakládá na precizně odvedené práci a používá jen kvalitní materiál, provádí veškeré zednické práce a rekonstrukce bytu a bytových jader. Práce provádí na základě mnohaletých zkušeností, a proto dokáže vyhodnotit každou situaci a navrhnout nejlepší možné řešení.

Pokud byste rádi využili služeb firmy Miloslav Kašpárek, můžete se na ně obrátit buď osobně na adrese Štědrá 102, Štědrá nebo prostřednictvím telefonického kontaktu na čísle +420 720 519 853 či emailové adresy kasparek-@seznam.cz. Vězte, že s výsledky prací této unikátní firmy budete maximálně spokojeni jako nepřeberné množství zákazníků před Vámi.

Nyní si pojďme říct něco více k rekonstrukcím bytu a bytových jader.

Kompletní rekonstrukce bytu

Mnoho lidí, kteří se rozhodli pro kompletní rekonstrukci bytu, tak učinilo z toho důvodu, že původní byty již nevyhovují požadavkům uživatelů anebo nebo také z důvodu rozšiřování rodiny potřebují další prostor. Než se rozhodnete pro kompletní rekonstrukci bytu, spočítejte, kolik finančních prostředků na rekonstrukci máte k dispozici. Podle toho se totiž budou odvíjet následné stavební práce. Jestliže Vy sami nemáte se stavbou dostatečně zkušenosti, zřejmě nebudete vědět, které stěny je možné odstranit a jak šikovně uspořádat prostor, který by následně splňoval svůj účel. Proto se vhodné se poradit s odborníkem, který má s rekonstrukcemi bytu zkušenosti, jako pan Miloslav Kašpárek. Podle toho, jaké stavební práce a úpravy se budou ve Vašem bytě provádět, je důležitá i spolupráce se stavebním úřadem. Jestliže se nebude rekonstrukcí zasahovat do nosných konstrukcí, ale budou se ve Vašem bytě provádět jen udržovací práce, jako je např. výměna podlahy, bourání příček, malování, nemusíte se obracet na stavební úřad. Jestliže však společně s rekonstrukcí bytu budete rekonstruovat i rozvody elektra nebo budete bourat otvor do nosné konstrukce, musíte se obrátit na příslušný stavební úřad, který Vám sdělí své požadavky.

Rekonstrukce bytového jádra

Mnoho lidí přesto, že bydlí ve starých panelových domech, by chtěli zlepšit kulturu svého bydlení, což jsou ty nejčastější důvody, proč se pustit do rekonstrukce bytového jádra a zahájit stavební úpravy ve svém bytě. Přesto, že si mnoho lidí již zvyklo na svůj panelákový byt a cítí se v něm dobře, rádi by našli cestu, jak alespoň nějak změnit a oživit svůj interiér, aby se alespoň trochu odlišoval od toho, na který jsme po mnoho let zvyklí. A právě takovým nejvýraznějším a také nejnákladnějším zásahem do bytu je rekonstrukce bytového jádra. Právě náročnost celé práce a také rozsah stavebních úprav, které s rekonstrukcí bytového jádra souvisí, určují jeho prvořadost. Jestliže se chystáte na celkovou rekonstrukci Vaše bytu, začněte právě zde u bytového jádra.

Je však dobré vědět, že než se pustíte do rekonstrukce bytového jádra, která se oprávněně považuje za velký zásah do bydlení, je nutné dostat k této práci souhlas majitele bytu nebo správce objektu a celou zamýšlenou přestavbu ohlásit příslušnému stavebnímu úřadu. Umakartová jádra již zcela jistě splnili svůj účel a proto je dobré je vyměnit. Dnešní pohled na sociální zařízení v bytech je již diametrálně odlišný a proto je tomu třeba přizpůsobit nejen volbu materiálů, ale vlastně celý systém v závislosti na tom, co od těchto prostorů z hlediska užívání očekáváme. Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci bytového jádra, obraťte se na profesionální firmu, která Vám všechny práce bezpečně provede, zaručí Vám kvalitu a preciznost provedených prací, jako i firma Miloslav Kašpárek.

Realizace bytového jádra

Vzhledem k tomu, že existuje více typů panelových domů, existují i více typů bytových jader. Prvně si musíte promyslet, jestli chcete mít záchod s koupelnou dohromady nebo zvlášť. Jestliže chcete zvětšit koupelnu, je Vás asi jasné, že budete muset zmenšit jiný prostor, nejčastěji tedy kuchyň. Při rekonstrukci bytového jádra počítejte s bouracími pracemi, které vytváří stavební odpad. Tento odpad budete muset odstranit, a pokud bydlíte ve vyšších patrech panelového domu, budete jej muset odstranit buď pomocí skluzu, případně jej likvidovat po částech. Proto je nezbytné zajistit přistavení kontejneru. Poté, co dojde k odstranění umakartového jádra, realizují se nové příčky. Pokud kladete důraz na co nejmenší možné zatížení původní konstrukce stropu, je tím nejlepším možným řešením suchá výstavba. Díky suché výstavbě můžete počítat s rychlostí montáže, menší tíhou příček a snadnějším vedením instalací. K suché výstavbě se můžou použít sádrové tvárnice nebo příčky ze sádrokartonových desek nebo jiných desek.

Rekonstrukce koupelny

Zrealizovat rekonstrukci koupelny není pro mnoho lidí až takový problém. Koupelna je totiž často jediným prostorem v bytě, který po mnoho let nezmění svou podobu. Jen málokterá domácnost se rozhodne několikrát za život v jednom bytě a v jedné koupelně obíjet obkladačky nebo dlažbu, měnit sanitární zařízení a měnit umístění rozvodů. Mnohem jednodušší je totiž vzhůru nohama obrátit jakoukoliv jinou místnost domácnosti, než právě koupelnu. Proto je potřeba dbát při rekonstrukci koupelny na přesnost a kvalitu a přizvat si na tyto práce odborníky a využít každý centimetr čtvereční aby splnila účel, který má a aby přesvědčila i svou nadčasovostí a estetickým vzhledem.

Nejuniverzálnější systém při rekonstrukci bytového jádra je systém sádrokartonových příček a podhledů. Už jen když srovnáte pracnost výstavby nebo dopravy či skladování materiálu, jsou sádrokartony vždy v plusu. Samozřejmostí sádrokartonových systémů je množství promyšlených detailů, které pomohou vyřešit téměř každý větší či menší problém. V případě, že jste se rozhodli použít sádrokartonové systémy ve vašem bytě, neváhejte a obraťte se na profesionální firmu, která se zabývá rekonstrukcemi bytů a která má s tímto materiálem dostatečně zkušenosti.

Jak vybrat správnou stavební firmu?

K tomu, aby byla celková rekonstrukce Vašeho bytu nebo bytového jádra úspěšná, je potřeba vybrat i správného řemeslníka, tedy firmu, která bude stavební práce provádět. Jestliže nemáte ve svém okolí žádného šikovného známého se stavební firmou, je dobré udělat takový menší průzkum trhu. Zjistit např. reference od svých známých, od zákazníků, a až poté firmu kontaktovat a nechat si poslat cenovou nabídku. Pamatujte, že ne vždy je nejlevnější volba ta jediná správná volba. Samotnou realizaci si může majitel domu udělat i svépomocí, ale na určité práce je vždy lepší obrátit se na odborníka. S odbornou firmou se uzavírají smlouvy o dílo, ve kterých jsou přesně stanoveny rozsahy prací. Pokud dojte ke špatně provedené práci, je vždy možné práce reklamovat.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24979 (topprodukt.cz#2364)


Přidat komentář