Elektronická cigareta recenze

Kouření je velmi nepříjemný zlozvyk. Obtěžuje nás i naše okolí. Chcete přestat, ale nejde Vám to? Zkoušeli jste už kde co? Vyzkoušejte e-cigaretu, oblíbený produkt mnoha kuřáků.

Se zvyšujícími se** cenami cigaret** a tabákových výrobků, způsobených nejen vyšší sazbou DPH, ale i zvýšenou spotřební daní, se mnoho kuřáků uchyluje k používání nového trendu, elektronické cigarety. Tento fenomén je na českém trhu již 5 let, přestože se začíná hojně užívat až nyní.

Proč přestat kouřit

Hlavní důvod musíte najít sami v sobě, kvůli Vám, ne kvůli okolnímu nátlaku. Budete potřebovat nejen trpělivost, ale také pevnou vůli. S** omezením kouření** prospějete jak svému zdraví, tak zdraví ostatních. Vaše nehty a zuby přestanou žloutnout, Váš dech bude svěžejší a plíce čistější. Nebudete mít neustále načichlé oblečení, vlasy a ruce, jako byste trávili každý večer v hospodě. Neustálý zápach v bytě, i při kouření z otevřeného okna, je rovněž obtěžující, nemluvě o plných popelnících a nedopalcích všude kolem. Velmi důležitým faktorem je i otázka financí. Placení nehorázných částek za krabičku cigaret je již téměř neúnosné.

Výhoda e-cigarety

Kromě elektronických cigaret existují i další možnosti odvykání. Zbavit se kouření ale můžete i bez nikotinových náplastí, žvýkaček a okousaných nehtů. Proč je ale používání** e-cigaret** lepší než jiné antikuřácké pomůcky? Jde o stejný princip jako u klasického kouření. V ruce držíte cigaretku a jen tak si pokuřujete. Vaše prsty se nenudí. Potáhnout si můžete, kdykoli máte chuť. A vrcholem luxusu je možnost kouření v bytě či domě nebo dokonce v posteli, aniž škodíte Vaší rodině či podpálíte prostěradlo.

Rozdíl mezi e-cigaretou a klasickou cigaretou spočívá v tom, že e-cigareta neobsahuje dehet a ani žádné karcinogenní či jinak zhoubné látky. Neobsahuje také oxid uhelnatý a další nebezpečné látky, které se nachází v běžných cigaretách. Je šetrná k životnímu prostředí a k pasivním kuřákům. Nehrozí zde nebezpečí požáru či propálení oblečení.

Fungování e-cigarety

Každá e-cigareta funguje jinak, ale pracují na stejném principu. E-cigareta se skládá z delší části, obsahující baterii, a kratší části, tzv. patrony. Součástí balení je také nabíječka na baterii. Nabíjet lze přes adaptér, v automobilu, ale i přes připojení k počítači. Patrona se také nazývá "pevnou náplní", v níž je obsažen nikotin. Náplně mají různé úrovně obsahu nikotinu, podle závislosti na kouření. Jedna patrona odpovídá zhruba dvěma krabičkám normálních cigaret. Několik náhradních náplní je obvykle součástí balení, další si už musíte dokoupit sami.

Máte stejný pocit jako po vdechnutí normální cigarety, budete uklidnění a skvěle naladění, dokonce vydechnete i maličko kouře, ale do těla nedostáváte žádné tělu škodlivé látky.

Stejně jako se e-cigarety prodávají v několika barevných a materiálových provedeních, tak se prodávají i v různých variantách.

Elektronická cigareta Slim

Jednou z variací** e-cigaret** je elektronická cigareta Slim. Jak sám název napovídá, jedná se o tenčí provedení, než je obvyklé. Tato varianta je určena především pro ženy, které si potrpí na** slim-cigarety** nebo cigarety barevné. Cigareta je úzká a elegantní a svým designem se hodí spíše k ženám. A nejen k nim. Především pak muži starající se o svůj zevnějšek ocení tento vkusný doplněk.

Elektronická cigareta Nick

Jedná se snad o nejpoužívanější e-cigaretu. Elektronická cigareta Nick bývá označována jako nejlevnější a obyčejná. Princip a výsledky jsou ale stejné jako u jiných variant.

Elektronická cigareta eGo

Jde o značkové produkty online obchodu, který nabízí elektronické cigarety. Mohou Vám nabídnout širokou škálu jednotlivých druhů cigaret. ** **

Elektronická cigareta Black Street

Elektronické cigarety Black Street jsou naprostou novinkou na trhu a začínají si postupně získávat nemalou uživatelskou oblíbenost. Nabízejí totiž jak skvělou funkčnost, tak originální a vzhledově dokonalý design. Cigareta Black Street se skládá z baterie a kartomizéru, který se nedoplňuje tekutinou. Doplňování bývá při užívání e-cigaret nejméně oblíbenou činností, proto je od ní u Black Street cigaret upuštěno. Po vykouření cigarety se kartomizér jednoduše vyhodí a nasadí se nový.

Black Street cigarety se mohou pochlubit dlouhou výdrží a širokým výběrem příchutí. Nabíjení cigaret probíhá prostřednictvím krabičky (balení), v němž jsou kartomizéry spolu s baterií uschovávány. Chcete-li se o novince jménem Black Street dozvědět více, navštivte e-shop http://blackstreet.eu, kde si lze cigarety rovnou zakoupit. Pořídit si můžete jak elegantní sadu iBlackStreet, tak Black Street kusovku - čili jednorázovou e-cigaretu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25266 (topprodukt.cz#2661)


Přidat komentář