Levné parfémy online nákupem

Příjemně vonět není v současné době zbytečným luxusem. Rozhodně oceníme, projdeme-li kolem muže, který vkusně voní. To samé mohou říci muži o ženách. Díky internetovým parfumériím, není pořízení parfému či toaletní vody tolik nákladnou investicí.

Výhody zakoupení parfémů online

Koupit si parfém na internetu má své nesporné výhody:

Cena parfémů v online obchodu & kamenné prodejně

Zajdete-li si do kamenného obchodu a porovnáte cenu, kterou chtějí za Vámi vybraný parfém s cenou, kterou po Vás chtějí v internetovém obchodu, dosahuje kolikráte tento rozdíl až 50%, a je jedno, zda se jedná o dámský nebo pánský parfém. Nákup parfémů, parfémových vod, toaletních vod vyjde jednoznačně v internetových prodejnách levněji. Čím to, že je zde cena nižší? Jedná se o padělky, nekvalitní produkty? Rozhodně tomu tak není. Jsou to originální produkty. E-shopy se stále řadí mezi nejrychleji rostoucí oblast podnikání. Hlavní rozdíl spočívá v tom, že v kamenném obchodě platí prodejce velký nájem, což u e-shopu nemusí, pokud si ho tedy nepronajme, tj. webové stránky, ovšem i tak, je cena v porovnání s nájmem kamenného obchodu nesrovnatelně nižší.

Záruka na parfémy zakoupené online

Říkáte si, zda není problém při nákupu online se zárukou? Při nákupu v e-shopu však platí standardní záruka, tak stejně, jako v kamenné prodejně.

Široká nabídka parfémů, toaletních vod online

Stává se Vám, že máte vyhlédnutý parfém, toaletní vodu, kterou si chcete zakoupit, pak jdete do kamenného obchodu, ale ouha, nemají ho? A to, ať už z jakýchkoli důvodů, například:

  • jedná se o nový parfém a ještě není dodaný od prodejce;
  • parfém je vyprodaný;
  • na značku parfému se prodejna nespecializuje a další.

To se Vám v e-shopu nestane. Nejenže seženete zcela nový parfém, ale kolikráte i parfém, který již kamenné prodejny nenabízí, protože je například specifický pro určitou sortu zákazníků a nejde tolik naodbyt, či se jedná o starší parfém, tj. žádnou novinku, ovšem pro Vás je daný parfém velmi oblíbený apod.

Vzorky parfémů zdarma k nákupu

Při nákupu v internetové prodejně se můžete těšit kromě Vámi vybraného zboží i na nejrůznější vzorky, ať už novinek ze světa vůní, nebo vzorky krémů. Samozřejmě záleží na vybraném e-shopu. Některé kamenné prodejny také nabízí při nákupu nějaký ten vzorek, ovšem e-shopy častokrát více.

Poradce při nákupu parfémů, toaletních vod online

I když je nezaměstnanost poměrně vysoká a pracovních míst málo, není to zárukou toho, že když jdete do jakéhokoli obchodu, že v něm vždy najdete odborníka na svém místě. Kolikráte se setkáme s tím, že když žádáme o specializovanou radu, tak jsme odkázáni na katalog, internet, či prostě jednoduše nám sdělí „tak to opravdu nevím…, na to se nespecializuji…“ apod. Ovšem některé e-shopy nabízí rádce při nákupu, ať už formou, kdy si vybíráte parfém podle jednotlivých ingrediencí, a určitých komponentů, nebo máte možnost zaslat Váš dotaz e-mailem.

Nákup parfému z pohodlí domova

I když například bydlíte v městě, kde jsou velké obchodní centra, jenž mají otevřeno cca od devíti rána do cca devíti večera, tj. málokomu takto dlouho trvá pracovní doba, je mnohem pohodlnější, když se nemusíte dopravovat do prodejny nebo v případě blížících se svátků, prodírat se mezi lidmi spěchajícími domů, na schůzky, za nákupy… Řekněte, není lepší si doma uvařit horkou voňavou kávu, a v pohodlném oblečení si sednout k počítači, notebooku a beze spěchu, stresu si vybírat nový voňavý zázrak? Nemusíte se ani obávat, aby parfém „přežil“ dopravu. Podle zabalení také poznáte kvalitní a spolehlivý internetový obchod. Správně by měly být parfémy zabaleny do bublinkové folie, případně do nastříhaných papírů, nebo pěnových kostek apod.

Různé možnosti platby při nákupu online

V současnosti stále není samozřejmostí, že byste mohli platit takovým způsobem, jaký Vám bude vyhovovat. Kdy někdo preferuje kartou, jiný naopak hotově. Kdežto v e-shopech můžete platit formou: online kartou, fakturou, bankovním převodem, dobírkou, kdy zaplatíte za zboží při jeho převzetí, nebo případně si můžete vyzvednou vybrané, objednané zboží ve výdejním skladu, kde zaplatíte hotově, kartou apod., má-li  příslušný e-shop výdejní sklad.

Doručení vybraného parfému až domů

Samozřejmě, že parfém neváží tolik, aby nám zatížil kabelku. Ovšem, tady se jedná spíše o to, že při nákupu v online obchodu nemusíte nikam jezdit, ušetříte nejen čas, ale také peníze za samotný parfém a za dopravné.

Rychlost odeslání parfému

U online parfumérií se můžete častokrát setkat s tím, že Vám zboží zašlou ještě týž den, maximálně následující den, co jste si zboží objednali.

Speciální akce, jenž nabízí e-shopy

Nejen kamenné prodejny nabízí akce, povětšinou před vánočními svátky, o sv. Valentýnovi, na Den matek apod. I internetové prodejny přinášejí zákazníkům mnohé výhody, ať už v podobě dalších výrazných slev na vybrané značky, nebo dárky, věrnostní program, benefity při nákupu, soutěže o ceny apod.

Výběr vhodného e-shopu, jenž nabízí levné parfémy

  • Pozor na skryté poplatky – díky internetu si můžete jednoduše porovnat ceny e-shopů, jenž nabízí Vámi poptávaný parfém. Neřiďte se však jen touto „nejlevnější“ cenou. Některé obchody mohou být levnější, než ostatní, ale zase se zde můžete setkat s naúčtováním poplatků za dopravu, balné apod. Naopak jiné Vám za dopravu neúčtují, pokud u nich nakoupíte za určitý obnos peněz. V tomto druhém případě se Vám u takovýchto prodejců nákup vyplatí, protože, co si budeme povídat, přepravné zrovna levné není.
  • Reference – nejlepší reklamou pro příslušný obchod je chvála zákazníků. Všimněte si, zda na daném e-shopu mají možnost přidávat svoje názory a zkušenosti s nákupem jejich zákazníci.
  • Způsoby dopravy – některé eshopy nabízí možnost dodání zboží formou PPL, General Parcel, či „jen“ prostřednictvím služeb České pošty. V prvních dvou případech je dodání zboží bleskové, respektive většinou do druhého dne, od odeslání zásilky ze strany prodejce.
  • Možnosti platby
  • Benefitní programy, akční nabídky, dárky za nákup apod. – e-shopů je v dnešní době nepřeberné množství, i co se týče parfumérií. Kromě skvělé ceny a rychlé dopravy však můžete získat i něco navíc, právě ve formě dárečků, věrnostního programu, soutěží o ceny apod.
  • Newslettery o probíhajících akcích – chcete se vždy včas dozvědět, jaké právě probíhají, či v nejbližší době budou probíhat zajímavé akce, speciální nabídky? Pak některé e-shopy zasílají svým zákazníkům akční letáky, newslettery.
  • Nákupní řád – má Vámi vybraný e-shop na svých webových stránkách uveřejněný nákupní řád? I toto svědčí o jeho kvalitě a spolehlivosti. Každopádně si ho však přečtěte.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23815 (topprodukt.cz#245)


Přidat komentář