Vánoční dárky pro děti 2012

Není to zase tak dávno, co my sami jsme byli v dětském věku a s napětím očekávali večer, kdy budeme moci vejít do pokoje s rozsvíceným vánočním stromkem, pod kterým byl jeden dárek vedle druhého. A nyní to jsme my sami, kdo děláme dětem radost.

 

Volba dárků pro děti

Při vybírání dárků pro děti, je vhodné se soustředit hned na několik parametrů. K nim patří věk dítěte, jeho motorika, šikovnost, ale také záliba. A neposlední řadě bychom měli klást důraz také na bezpečnost, respektive kvalitu hračky. Z toho i tak trochu vyplývá, že je lepší zakoupit hračku v renomovaném, ověřeném obchodu, ať už kamenném, nebo e-shopu, než například na tržnici. Tržnice je sice lákadlem v podobě levnější ceny, ale také s poměrně velkou pravděpodobností nemusí být hračka dlouho funkční, či může být zdravotně závadná aj.

Domečky pro panenky – pro malé i větší

Přemýšlíte, jaký vhodný dárek koupit pro holčičku? Pokud má malá věk minimálně tři roky, pak ji může potěšit domeček pro panenky. Současné domečky pro panenky mohou být dřevěné, z tvrdého kartonu, z plastové konstrukce aj. Jsou buď jen holé, nebo kompletně vybavené nábytkem i panenkami. Domeček pro panenky zabaví, jak malé holčičky, tak i ty, ze kterých se již staly školačky. Domeček pro panenky není jen tak ledajakou hračkou. Umí holčičku skvěle zabavit, podpoří její přemýšlení, fantazii, představivost. A určitě by byla škoda, kdybyste se i Vy sami nezapojili „do hry“ a nerozjeli nějaký ten příběh. Uvidíte, jak se skvěle společně pobavíte. Není nad společně strávený čas s dětmi.

Hračka s koly nesmí chybět

Že si s autíčky, bagry, traktory a dalšími hračkami, co mají kola, hrají jen kluci? Ale, to není vůbec pravda. I malé holčičky jsou nadšené, když si mohou posílat natahovací autíčko, vozit se ve šlapacím autíčku apod. Podle věku dítěte pak můžete zvolit, zda se bude jednat jen o jednouché autíčko, nebo již například na ovládání apod.

Figurky postaviček a zvířátek

Další hračkou, která zaujme, jak holčičky, tak chlapečky, mohou být figurky. Jejich nabídka je, stejně jako v případě autíček, poměrně bohatá. Můžete Vašemu malému princovi, či princezně koupit figurky z farmy, či zoologické zahrady aj. I figurky jsou skvělou naučnou a tvořivou hračkou, která podnítí dětskou fantazii.

Kreativní, tvořivé hračky

A které dítě, a to již to nejmenší, si rádo nemaluje? S pastelkami bezpochyby uděláte radost. Můžete však přijít i s něčím novým. Co takové prstové, obličejové barvy? Nebo barvy, se kterými může dítě malovat ve vaně? A nemusíte se bát, že by Vás rodiče dětí, pokud zakoupíte barvy i jiným dětem, tzv. „poděkují“. Veškeré zmíněné barvy, tedy ty kvalitní, nejsou zdravotně závadné, dají se lehce vyprat. Samozřejmě je však vhodné, například u prstových barev, aby se s nimi dítko spíše uchýlilo ke stolu, než například na huňatý koberec. A vedle barev, můžete zvolit i další kreativní, tvořivé hračky. Holčičky jistě přivítají dřevěné korálky, ze kterých si budou moci vyhotovit vlastní originální náramek, náhrdelník. A kluci mohou být zase styloví při vymalování si vlastní brašny přes rameno aj.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25286 (topprodukt.cz#2681)


Přidat komentář