Finanční poradce - Blansko a okolí

Finanční poradce je ideálním pomocníkem, který nám v dnešní době pomůže držet si své finanční prostředky a zároveň je nechat zhodnocovat a rozdělovat tak, abychom mohli spokojeně žít. Chcete pomoci s financemi? Oslovte finančního poradce.

Všichni chceme mít své finance a majetek v pořádku a chceme-li také např. dobře investovat nebo koupit nemovitost, měli bychom mít svého finančního poradce. Finanční poradce je zde pro všechny z nás, kteří chtějí mít k ruce někoho, kdo je schopen poradit a pomoci v oblasti finančnictví.

Finanční poradce

Jediný člověk, který nám je schopen poradit a pomoci s penězi, a to na čistě profesionální úrovni, je finanční poradce. Finanční poradenství je velmi složitý obor vyžadující mnoho odborných znalostí a dlouhou praxi.

Finanční poradenství

V dnešní době plné všemožných vymožeností a tím pádem také všeho, co nás stojí mnoho peněz, je zapotřebí najít něco, co by nám pomohlo naše peníze před různými lákadly zachránit. Nejjednodušší je samozřejmě nic nekupovat a mnoho šetřit, avšak kdo z nás by odolal. A právě k tomu, abychom uměli své peníze nejen utrácet, ale také spolehlivě investovat a rozdělovat dle svých potřeb nám slouží finanční poradenství. Ač je finanční poradenství pro naše peněženky ideálním řešením a dokáže nám pomoci žít podle svých představ, aniž bychom museli drasticky šetřit, je námi stále jen hrstka lidí, kteří se o finanční poradenství zajímají. Je známo, že služeb svého osobního finančního poradce využívá stále pouze jen méně, než polovina lidí.

Finanční poradce

finančním poradenstvím nám nepomůže nikdo jiný, než finanční poradce. To je člověk, kterého, když oslovíme, tak nám poradí, jak správně přerozdělovat své finanční prostředky domácnosti tak, abychom si i ve chvílích, kdy nevyděláváme právě horentní sumy, mohli dovolit vše, na co jsme zvyklí a plnit si zároveň také své sny. Abychom si však vybrali svého finančního poradce správně a nesplakali nad tím, že nám poradí nesprávně, je potřeba jej hledat opravdu důkladně. Hlavní věcí je, všechny kandidáty, které hodláme oslovit řádně prověřit, což je ideální učinit prostřednictvím internetu. Internet nám dává možnost vybírat si ze široké škály finančních poradců a to také díky různým oficiálním i neoficiálním žebříčkům spolehlivosti apod.

Finanční plán

Základem správného nakládání se svými finančními prostředky je jediná věc a tou je finanční plán. Jistě jste již o finančním plánu slyšeli, ale je potřeba si také říci, co že to vlastně ten finanční plán je. Finanční plán je ve své podstatě jakási mapa neboli návod, jak bezpečně dosáhnout svých finančních cílů, jakými mohou být kupříkladu koupě nového domu, spořit dětem na školné, vytvořit si finanční rezervy na důchod, krytí rizik atd. Podstatou finančního plánu je, naplánovat konkrétnímu člověku na míru jeho finanční záležitosti a proto je tento plán složen ze zdrojů financování, jejich zabezpečení a také z konkrétních produktů. Cílem finančního plánu by mělo být vždy to, co si klient opravdu přeje a především vše, co je vzhledem k jeho dané situaci reálné.

Kdy oslovit finančního poradce?

Oslovit finančního poradce je nejlepší ve chvíli, kdy začínáme sami ekonomicky aktivní, což znamená, ihned, jakmile začneme vydělávat peníze. Přičemž nezáleží na tom, zda se jedná o brigádu, nebo chodíme do zaměstnání. Již v této době je dobré mít svůj osobní finanční plán. Pokud jej ještě nemáte, měli byste si jej nechat vypracovat co nejdříve. A k tomu, abyste svůj finanční plán získali je hlavní podmínka, mít svého finančního poradce. Finanční poradce, tedy doktor přes peníze se stará o vše, co ve své domácnosti využíváte, jako je hypotéka, spoření, pojistky či investice atd. Z výše uvedeného vyplývá, že je finanční poradce člověkem, se kterým se setkáváte pravidelně, což pomáhá k tomu, aby Vám mohl pravidelně aktualizovat finanční plán. Je tedy potřeba, abyste svého finančního poradce znali a pověděli mu vše o Vaší finanční situaci.

S čím Vám finanční poradci pomohou?

Jak již bylo uvedeno výše, pomáhají nám finanční poradci s našimi finančními prostředky a radí nám, jak se dokonale připravit na různé životní situace, ať již na ty, které očekáváme nebo o kterých ještě ani nevíme. První věcí, se kterou nám pomohou je zajistit se na stáří, a k tomu nám pomůže renta. Každý z nás si může libovolně spořit na stáří a dopomoci si tak do budoucna odejít do důchodu daleko dříve, než nám ukládá stát a to vše, aniž bychom byli nuceni ztratit svou životní úroveň, na kterou jsme zvyklí v době, kdy ještě pracujeme. Další velmi důležitou složkou je pro nás vzdělávání našich dětí, které by pro nás mělo být prioritou. Budoucnost našich dětí je pro nás všechny jistě velmi důležitá, a aby tato byla opravdu dobrá a perspektivní, je potřeba myslet především na jejich dobré vzdělání. Díky tomu, že svým dětem zajistíme kvalitní vzdělání, jim usnadníme start do života a k tomu je důležité, mít na to mnoho finančních prostředků.

Jak zabezpečit svou rodinu?

Všichni víme, že je doba zlá a chodíte-li do zaměstnání nebo podnikáte, nemáte nikdy nic jistého. Proto se může dost dobře stát, že jste-li jediný člen domácnosti, který vydělává peníze, měli byste myslet také do budoucnosti, která nám může přinést mnohé nepříjemné situace, jako například úraz, nemoc či v horším případě smrt. A právě k tomu, abychom i v tak nečekaných situacích mohli svou rodinu zabezpečit, nám pomůže osobní finanční poradce, který nám doporučí ideální řešení, kterým je vhodné pojištění apod.

Téměř každý z nás má dluhy

V dnešní době snad nenajdeme člověka, který by neměl dluhy. Dluhy mohou mít mnoho podob a to například karty, leasingy, hypotéky atd. Záleží pouze na nás, jsou-li tyto dluhy dobré nebo špatné. Dnes již není žádná ostuda mít dluhy, je to vlastně jakási součást našich životů. Ostudou však je, neodstát svým závazkům. Abychom byli schopni své dluhy splácet, je nutné oslovit právě finančního poradce, který rozpozná již zmiňované dluhy dobré a špatné a pomůže nám najít tzv. zlatou střední cestu, která povede k tomu, že budeme své závazky rozumně splácet a zároveň plnohodnotně a spokojeně žít.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24892 (topprodukt.cz#2264)


Přidat komentář