Finanční poradce - Plzeň-Jih a okolí

Máte sny, které byste si chtěli splnit, ale stále čekáte na vhodnější dobu nebo až si na ně našetříte? Ve skutečnosti čekat nemusíte. S pomocí finančního poradce si je můžete začít plnit brzy. Přečtěte si, jak vám může finanční poradce pomoci.

Finanční poradenství-Petr Zdráhal

Služby finančního poradenství pro oblast Plzeň-Jih a okolí nabízí pan Petr Zdráhal, který se zabývá pojišťovnictvím, spotřebitelskými úvěry, hypotékami, stavebním spořením a investováním. Doporučujeme vám obrátit se na pana Petra Zdráhala, pokud si chcete splnit svůj sen v podobě například nového automobilu, exotické dovolené, nového vybavení domácnosti či pořídit si vlastní bydlení a současně nechcete čekat léta, než si našetříte. Finančního poradce Petra Zdráhala můžete oslovit také v případě, že máte dostatek volných finančních prostředků a rádi byste je vhodně investovali. Taktéž vám poradí, jak vhodně zabezpečit svoji rodinu a majetek a snížit tak různá rizika z neočekávaných nepříjemných událostí, které se v budoucnu mohou přihodit a které by měly negativní dopad na vaši životní úroveň. Obraťte se na** Petra Zdráhala**, jehož cílem je vyřešit aktuální či budoucí finanční potřebu klienta a pomoci mu splnit jeho přání s ohledem na jeho finanční situaci. Provede analýzu vašeho rozpočtu a poradí vám, jak ho vylepšit. Pana Petra Zdráhala kontaktujte na telefonním čísle: +420 724 789 424 nebo na e-mailu petr@zdrahal.com.

Finanční poradenství v oblasti pojištění

Zabezpečit své blízké před rizikem ztráty příjmu je nutnost. Jak jinak jim zajistíte udržení životního standardu v případě, že dojde k neočekávané nepříjemné události? Dále byste si měli pojistit majetek proti riziku jeho ztráty nebo škodám, aby jeho oprava či náhrada mohla být okamžitá. Co a v jakém rozsahu byste měli mít pojištěno, vám vysvětlí zkušený finanční poradce, jakým je například Petr Zdráhal, který působí v Plzni. Oblast pojištění je totiž široká a pro ty, kteří se tomuto tématu denně nevěnují, se může zdát nepřehledná. Existuje spousta pojišťovacích institucí, které vám nabízejí jednotlivé pojistné produkty za různých podmínek a různé ceny, nabízejí různé výhody a kryjí různá rizika. Představme si alespoň některé z pojistných produktů.

Pojištění osob

V životě každého se může přihodit leccos. Znáte to z vlastní zkušenosti, týká se to vašich sousedů a přátel, slýcháte o různých katastrofách a neštěstí. Pojištění osob přináší možnost, jak určitým způsobem ochránit sebe a své blízké. Do pojištění osob spadá životní pojištění, úrazové pojištění, veřejné a soukromé zdravotní pojištění a cestovní pojištění. Odlišují se mezi sebou předmětem pojištění. Životní pojištění se uzavírá pro riziko smrti, ale také pro účely spoření, třeba na stáří. Úrazové pojištění zase kryje rizika ztráty příjmu po úrazu, kdy může dojít k trvalým následkům jako například ochrnutí, ztráty zraku aj. Soukromé zdravotní pojištění řeší ztrátu příjmu, náklady na léčení nemocí a úrazu. Cestovní pojištění se uzavírá vždy při vycestování, protože kryje výdaje na léčení v zahraničí, které samozřejmě vyjde na značnou sumu, protože není kryté z veřejného zdravotního pojištění. Mezi pojištění osob je zahrnuto také pojištění odpovědnosti za škodu, které hradí škody způsobené třetím osobám. Tyto jednotlivé druhy pojištění byste měli mít uzavřeny, avšak nepotřebujete mít o nich detailní znalosti. Potřebný přehled má totiž finanční poradce, který každé rodině navrhne pojištění tak, aby pokrývalo právě jejich potřeby a rizika.

Úvěry, půjčky a hypotéky

Druhů jednotlivých úvěrů, na které můžete dosáhnout, je opravdu hodně. Bankovní a leasingové ústavy se předhánějí v nabídce úvěrových produktů, musíte dokonce čelit telefonickým nabídkám půjček, vaše poštovní schránka je zaplněna reklamními letáky. Abyste nenaletěli na nevýhodnou nabídku nebo zbytečně neplatili vysoké úroky, měli byste si nechat zpracovat analýzu finančním poradcem. Finanční poradci mají přehled o aktuální nabídce úvěrových produktů na trhu a jednotlivé produkty tak mohou srovnávat.

Spotřebitelské úvěry

Rozšířeným druhem úvěrů je spotřebitelský úvěr. Tento úvěr slouží k řešení aktuální finanční potřeby. Například zejména když potřebujete pořídit spotřební zboží (obvykle vybavení bytu, domu, drahé sportovní vybavení), ale také jimi můžete financovat dovolenou nebo platit výdaje na studium. Tyto spotřebitelské úvěry mají formu účelového nebo neúčelového úvěru. Při žádosti o poskytnutí účelového úvěru musíte doložit použití zapůjčených finančních prostředků. Jsou tedy poskytovány na nákup konkrétní spotřební věci a peníze banka obvykle převádí bezhotovostně přímo na účet prodejce, u kterého danou věc pořizujete. A to na základě předložení faktury. Peníze tedy neputují přes váš bankovní účet.

Neúčelová půjčka je charakterizována vyšší úrokovou sazbou a zapůjčené finanční prostředky můžete využít libovolně. Nedokládáte bance účel půjčky a peníze jsou vyplaceny vám, obvykle bezhotovostním převodem na váš bankovní účet. Ideální úvěrový produkt, stejně jako instituci, vám poradí kvalitní finanční poradce. Vyplní žádost o úvěr a pomůže s doložením veškerých nutných podkladů a potvrzení a úvěr vám osobně vyřídí. Vy tak nebudete ztrácet čas v bankách a peníze dostanete dříve.

Hypoteční úvěry

Vlastnit nemovitost je snem snad každého. Málokdo má ale k dispozici v hotovosti celou potřebnou výši finančních prostředků a proto existují hypotéky. Hypoteční úvěry jsou takové úvěry, které jsou zajištěné nemovitostí. Výhodou oproti spotřebitelským úvěrům je nižší úroková sazba a delší doba splatnosti. Hypotéky jsou buď účelově vázané na nákup konkrétní nemovitosti (bytu, rodinného domu, garáže či jiného stavebního objektu), nebo existují americké hypotéky, což je úvěr na cokoli, zajištěný nemovitostí. Znamená to, že hypotéku lze použít i na pořízení družstevního bytu nebo členského podílu do bytového družstva, k rekonstrukci obecního bytu aj.

Vyřídit hypotéku však není jednoduché. Vždy záleží na konkrétní finanční situaci daného žadatele. Záleží na příjmech a nutných výdajích, na počtu osob v domácnosti (vyživovaných dětí), na věku a požadované době splácení úvěru. K žádosti musíte doložit obvykle potvrzení o příjmu a posudky ocenění dané nemovitosti. Vyřizování může být zdlouhavé a stojí vás čas a peníze. Kvalitní finanční poradce vám však poradí ideální hypotéku, kdy předem spočítá, zda na ni dosáhnete, abyste neplatili zbytečně za žádost o úvěr a pak jej nedostali např. kvůli bonitě. Navíc finanční poradce má možnost vyjednat nižší úrokovou sazbu a tady již oceníte konkrétní efekt.

Spoření a investování

Možná je váš rodinný rozpočet tak napnutý, že si myslíte, že možnost spoření či investování ve vašem případě neexistuje. Můžete se však mýlit. Finanční poradce vám obvykle zdarma provede finanční analýzu vaší současné situace a navrhne případnou změnu produktů tak, abyste ušetřili na výdajích a ještě byli schopni spořit pro budoucí potřeby, které jsou u každého jiné. Finanční poradce sleduje veškeré nabídky** stavebních spořitelen**, díky čemuž můžete využít například časově omezené akce a ušetřit tak na poplatku za založení či získat výhodnější úrokové sazby.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24954 (topprodukt.cz#2335)


Přidat komentář