Finanční poradce - Praha

Peníze jsou pro život podstatné, ať chceme nebo ne. Nejsou samozřejmě tou nezbytností, že jich musíte mít přemíru, ale s něčím vyjít musíte. A s hospodařením, investicemi nebo jinými manipulacemi vám pomůže finanční poradce.

Už jste někdy využili služeb finančního poradce? Ne? Proč jste to neudělali? Asi jen málo z vás odpoví, že jste to zatím nepotřebovali. Tato odpověď by se mohla nabízet, když máte dostatek peněz a umíte s nimi zacházet. Ovšem pozor. Právě lidé, kteří disponují velkým obnosem peněz si rádi nechávají poradit od odborníků, jak s nimi naložit, aby se mohly zužitkovat. Vydělávat peníze a střádat je, je skoro jistou cestou k tomu, abyste měli dispozici prostředky pro případ nouze, ovšem tzv. sezení na penězích vám toho moc nevynese. Ano, jsou tací, kteří mají rádi, když mají v peněžence třeba tisíc korun a tu chtějí mít pořád, protože to je jistota, takže se nepouští třeba do investic. Jenomže jedním ze základů ekonomiky je točení peněz. To není myšleno nijak negativně. Vezměte si příklad krize. Když to vyhrotíme, tak zvažujte, že v oběhu je určitý počet peněz. Pokud si skupina o nějakém počtu lidí vydělá peníze a nebude je utrácet, tak nezbude na ty ostatní. Přijde krize. A pokud začnou šetřit i ti bohatí, tak se ekonomika nerozhýbe. Co s tím? Je pravda, že na tuto otázku mohou existovat dvě odpovědi. Jednak se podpoří ona jistota a lidé budou šetřit. Nebo se opět pustí do oběhu peníze. Jak ale nakládat s penězi, abyste měli slušný život nebo jak si přilepšit, to už vám musí poradit odborník.

Finanční poradce Praha

Finanční poradce - Praha

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví pan** Aleš Terrich,** který si je vědom toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tento profesionál v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • Hypoteční úvěry
  • Stavební spoření pro dětí
  • Stavební spoření pro dospělé
  • Úvěry ze stavebního spoření a překlenovací úvěry
  • Životní pojištění kapitálové nebo rizikové
  • Majetkové pojištění

Cílem finančního poradce Aleše Terricha je Vaše spokojenost. Odborník pan** Terrich** cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohl co nejlépe posloužit.

Aleš Terrich

  • Telefonní kontakt: ** +420 775 104 473**
  • Emailová adresa:** ales.terrich@centrum.cz**
  • ** Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů. **

Finanční poradce – výhody

Když oslovíte finančního poradce, tak máte tu výhodu v tom, že máte při ruce profesionála, který vás bude vést ekonomickými kroky nebo se vám sám postará o portfolio. Tento odborník vám ukáže tu nejlepší cestu, která je v aktuální době k dispozici, protože je to jeho práce, sledovat pohyb. Budete tak mít jistotu, že se o vás stará někdo, kdo danému oboru rozumí a vy tak najdete nejlepší možnost vzhledem ke své situaci.

Finanční poradenství v oblasti pojištění, hypotéčních úvěrů a stavebního spoření - Praha

Pokud máte poradce, tak ten může radit ve více oblastech, ale když to zevšeobecníme, tak lidi zajímají dvě věci – buď jak peníze zužitkovat (investovat nebo spořit), anebo jak si poradit, když nemáte dostatek financí (půjčky). Podívejme se na tyto sféry zblízka.

Jak investovat

Když se mluví o** investicích**, tak je to oblast, ve které se vyzná málo lidí. Buď profesionálové anebo ti, kteří už mají zkušenost. Spořivý člověk ale může mít něco v začátku a teď, jak zúročit svůj kapitál? Předně, pokud chcete investovat, tak si to rozložte do více možností.Finanční poradce PrahaNedávejte investice do jednoho produktu, byť vypadá nejlépe. To znamená, že něco můžete dát do nemovitosti, něco do dluhopisů, pak zase můžete investovat do alternací jako je třeba diamant a podobně. Je to stejné jako když byste neměli mít všechny peníze v jedné bance. Jděte na to čistě logicky. Stát se může cokoli a stane-li se něco s tou sférou, kde máte všechny finance, tak pak je to špatně.

Jak ale vybírat investice? Nechte si poradit a také sami zhodnoťte, co je pro vás dobré. Nelze totiž určit, co je výhodné, protože situace se mění a navíc každému vyhovuje něco jiného. Někdo je zvyklý** investovat** do realit a takové vklady jako jsou diamanty jsou pro něj složité, protože to je poměrně nová záležitost. Investice se vám vyplatí, ale také nemusí, to se může stát. Záleží jen na vašem úsudku a jak si necháte poradit.

Jak vybírat půjčky

Hypotéky, úvěry a podobně. Nevadí, když máte dluh, to je celkem logické, protože ne každý vydělává miliony. Je zapotřebí ale vědět, co se vám nabízí. Každý člověk vydělává různé výše peněz a tomu přísluší i nabídka produktů. Proto je zapotřebí najít to, co vám bude nejvíce vyhovovat. Je ale dobré si projít veškerou nabídku různých ústavů, abyste našli to nejlepší, proto je dobré se obrátit na někoho, kdo se už vyzná a také vám poradí.

Jak jednat ekonomicky

Toto je obsáhlejší sféra možností, které můžete využít. Protože jsme zmínili hypotéky, pojištění nebo i** investice**, tak sami vidíte, že se jedná o zcela rozlišné manipulace s penězi. Budeme ale obecnější v tom, jak s financemi jednat.

Předně je zapotřebí vše sledovat. Jak už jsme zmínili, tak ekonomická situace se mění. To znamená, že když máte někde investice, tak to neznamená, že jen vhodně investujete a pak se o to nestaráte, protože vaše vklady rostou samy. Naopak. Je zapotřebí být ve střehu. Když investujete, tak z toho chcete mít zisk, tudíž musíte pozorovat, jestli pak není vhodná doba k prodeji investice. Jestli naopak není potřeba, aby jste jednali včas, protože třeba akcie rapidně klesají dolů. Je zapotřebí toto vysledovat a když na to nemáte čas, tak oslovte odborníka.Finanční poradce Praha

Nejinak tomu je i v případě různých půjček, spoření, hypoték a podobně. I zde je potřeba najít to, co nejlépe bude sedět vám. Samozřejmě, že by bylo nejvhodnější hledat produkt, který bude mít nejnižší úroky a nejvýhodnější podmínky, jenže takto to nejde. Ne pro každého jsou podmínky stejné. Třeba někdo na ideální produkt nedosáhne vzhledem k příjmům. Jiný zase nesežene ručitele a podobně. Je tedy zapotřebí jednat tak, abyste z toho měli užitek. Co to tedy znamená?

Není špatné mít dluh. Naopak. Dnes si málo lidí jen tak koupí vlastní bydlení za hotové. Potřebují tedy určitou formu půjčky. Jen musí najít produkt a propočítat, zda budou moci platit i v nepříznivých podmínkách. Pak se takový dluh, kdy dáváte peníze do svého vyplatí. A co se naopak týká investic, tak zde je potřeba neprohloupit. Pokud s tím nemáte zkušenosti, tak se poraďte s odborníkem, který vše zná a řekne vám, jak máte jednat nebo se vám postará o vaše investiční portfolio.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25041 (topprodukt.cz#2431)


Přidat komentář