Finanční poradce v oblasti hypoték a úvěrů - Ústí n./L. a okolí

Na finančního poradce se může obrátit bonitní i nebonitní klient. Můžete se setkat s finančními poradci, kteří se úzce profilují na určité oblasti, například na spoření, investice, úvěry, hypotéky. Jsou však i poradci, kteří se zabývají celým portfoliem.

To, s čím byste se však neměli setkat, je to, že by se někteří poradci zabývali výhradně movitými, tj. bonitními zákazníky a nemovití klienti pro ně byli tabu. Ostatně, pokud byste na takového poradce náhodou narazili, tak rozhodně od něj dejte ruce pryč a poohlédněte se po jiném. Takovému finančnímu poradci půjde s největší pravděpodobností jen o výši provize. A je jasné, že z bonitního klienta získá finanční poradce provizi vyšší, než od klienta s minimálním platem.

Nebudeme si nalhávat, že** finančnímu poradci** nejde o provizi. Ostatně, proč Vy sami chodíte do zaměstnání? Určitě nebude hlavní důvod takový, že Vás baví stávat brzo ráno, den co den a trávit v práci osm a více hodin. Většina z nás chodí do práce z důvodu** finančního zajištění** sebe a rodiny. A finanční poradce je také profesí.

Bonitní a nebonitní klientela pro finančního poradce

Není třeba říkat, že bonitní klient je pro každého finančního poradce, ale nejen pro něj, přínosem. Také obchodníci bezpochyby uvítají zákazníka, který má peněženku naditou než peněženku na půl naditou či prázdnou. Ovšem, i z mála se dá takříkajíc dělat velké věci.

Nelze jednoznačně říci, zda je snazší pracovat s vyššími volnými finančními prostředky než s nižšími. Každopádně je logické, že díky vyšším příjmům, je také možné si více dávat stranou, více spořit, více investovat apod. Ovšem i z minimálního platu se dá spořit, a dokonce si zažádat o hypotéku či úvěr. Chce to jen trochu přemýšlení a zvolit tu nejvhodnější strategii. A právě zde nastupuje odbornost finančního poradce, na kterého se můžete obrátit ve věci financí, ať už budete bonitní či ne. Nenajde se snad nikdo, kdo by nechtěl bydlet, a to bydlet „ve svém“. S finančním poradcem, který se specializuje na hypotéky a úvěry, se Vám mohou mnohem dříve otevřít dveře Vašeho vlastního domova.

Finanční poradce - Ústí nad Labem - Růžena Matrasová

Hledáte ve Vašem okolí profesionálního finančního poradce, který nedělá rozdíly mezi klienty s nízkým a vysokým příjmem? Hledáte takového, který dokáže odborně poradit i rodině, která vychází s průměrným či dokonce podprůměrným příjmem, a přesto by si ráda zažádala o hypotéku či úvěr?

Jste-li z Ústí nad Labem a okolí, pak Vám můžeme dát tip na paní Růženu Matrasovou, která se specializuje jak na bonitní, tak nebonitní klientelu, a to v oblasti hypoték, úvěrů a pojištění k úvěru či hypotéce.

Budete-li mít zájem využít služeb námi doporučené finanční poradkyně, pak ji můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 721 887 610. K dispozici máte také emailovou adresu matpas@volny.cz.

Pojištění k hypotéce

Jedna věc je zažádat si o** hypotéku**, druhá pak uzavřít si pojištění k hypotéce.** Pojištění k hypotéce** totiž bere v potaz schopnost splácení hypotéky, jako takové. Možná, že si říkáte, proč si uzavírat pojištění k hypotéce, proč si ještě lámat s tímto hlavu. Ovšem je třeba pamatovat „co by, kdyby“ a na zadní kolečka. Nikdy totiž například nevíte, zvláště v dnešní době, zda náhodou nepřijdete o zaměstnání. A co si budeme povídat, podpora v nezaměstnanosti není nijak velká, a kromě toho se také nevyplácí neomezenou dobu. Můžete si samozřejmě najít nové zaměstnání během jednoho, či dvou měsíců, ovšem, co když uplyne půl roku, dokonce rok a Vy budete stále bez zaměstnání? Na tuto okolnost je třeba pamatovat. Nemusíte také hned přijít o zaměstnání, abyste se dostali do problémů spojených s včasným a pravidelným splácením hypotéky. Můžete také onemocnět a pracovní neschopnost se může táhnout pěkných pár měsíců. Nemusí Vás jen postihnout některá z civilizačních chorob, také může dojít k úrazu, ať už pracovnímu, nebo mimopracovnímu. Nechceme malovat čerta na zeď a vystresovat Vás, či vystrašit, jen uvádíme případné situace, ke kterým může, ale samozřejmě nemusí dojít. V neposlední řadě také může dojít k úmrtí. Smrt je součástí našeho života a nikdo z nás neví, jak dlouho bude na světě. Vezmeme-li si hypotéku, pak se nejedná o záležitost splácení hypotéky po dobu pár let.

Ve všech těchto výše uvedených případech, je možné si sjednat pojištění k hypotéce.

Možnosti hypotéky a pojištění k hypotéce

Jednotlivé bankovní ústavy, které nabízí hypotéky, se odlišují nejen podle toho, za jakých podmínek hypotéku a pojištění k hypotéce poskytnou, ale také jakou výši hypotéky Vám poskytnou. Rozdíly také spočívají dále ve variantách pojištění, v možnosti zpětného sjednání pojištění, v úrokových sazbách, délce splácení hypotéky aj.

Vše uvedené a nejen to, je dobré brát v potaz, když si vybíráte ústav, u kterého si případně vezmete hypotéku, anebo také úvěr.

Ovšem studovat veškeré nabídky, odchylky a další nuance u jednotlivých bankovních ústavů, není zrovna záležitostí na pár hodin. Ruku na srdce, kdo z nás má času nazbyt? Kromě toho, i kdybyste měli času dostatek, či se prostě ukrátili na spánku, pak i tak, je zapotřebí rozumět světu financí.

Obrátíte-li se však na profesionálního** finančního poradce**, budete moci ušetřit nejen Váš čas, ale také můžete mít jistotu v tom, že finanční poradce bude jednat ve Váš prospěch. Jeho cílem je, abyste byli spokojeni.

Nekončící práce finančního poradce

Možná jste se setkali s tím, že když jste uzavírali určitý** finanční produkt**, tak jste konkrétního pracovníka viděli naposledy při podpisu dané smlouvy. A tak není ani moc divu, že můžete mít trochu obavy, zda finanční poradce také není jedním z takových pracovníků, kterým jde jen o uzavření finančního produktu, a pak ho již de facto neuvidíte.

Ovšem práce finančního poradce, tedy toho profesionálního nekončí tím momentem, že s Vámi uzavře obchod. Finanční poradce se může stát Vašim rodinným finančním poradcem. Budete se na něj moci obrátit vždy, když budete mít nějaký dotaz ze světa financí, či se změní Vaše finanční situace (zvýšení příjmů, ztráta zaměstnání, narození dětí, plnoletost dětí, aj.). Také není výjimkou, že i ve světě financí dochází k celé řadě změn. Jen si vezměme problematiku stavebního spoření, nebo aktuálně penzijního připojištění. I v tomto se můžete obrátit na Vámi vybraného finančního poradce, který Vás nejen seznámí s aktuálním dění ohledně konkrétního finančního produktu, ale také Vám doporučí případnou změnu. A to vždy tak, aby daný finanční produkt (nemusí se jednat jen o stavební spoření, penzijní připojištění) Vám přinesl to nejvíce, co jen může a odpovídal Vašim potřebám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25037 (topprodukt.cz#2425)


Přidat komentář