Finanční poradce v oblasti pojištění - Vyškov a okolí

Mít svého finančního poradce je v dnešní době doslova nutnost. Málokdo z nás se dokáže dokonale orientovat v oboru pojišťovnictví, finančnictví apod. Chceme-li si žít v klidu a nebát se budoucnosti, je potřeba mít svého finančního poradce.

Současná doba je pro mnohé z nás plná nezodpovězených otázek ohledně financí, pojištění, zabezpečení rodiny apod. K tomu, abychom znali na všechny tyto otázky odpovědi, je potřeba vybrat si vhodného finančního poradce. Je to právě on, který nám poradí, jak zabezpečit sebe a své nejbližší.

Finanční poradce Výškov a okolí

Finanční poradce v oblasti pojištění - Výškov a okolí

Potřebujete si vyřídit hypotéku nebo poskytnout úvěr? Chcete se výhodně pojistit? Jakékoliv otázky z oblasti financí Vám spolehlivě zodpoví paní HANA ŠIMKOVÁ, která si je vědoma toho, že v široké nabídce finančních služeb je složité se vyznat. Tato profesionálka v oboru finančního poradenství Vám pomůže vyřešit Vaší finanční situaci a nabídne Vám tyto služby:

  • vypracuje analýzu rodinných financí
  • poskytuje poradenství v oblasti stavebního spoření, úvěrů, hypoték a financování bydlení, vč. pojištění osob i majetku

  • poradí i s životním pojištěním a zajištěním na stáří

Cílem finanční poradkyně Hany Šimkové je Vaše spokojenost. Odbornice paní Hana Šimková cíleně nespolupracuje se všemi finančními institucemi, ale vybírá pouze ty nejvýhodnější produkty pro Vás. Neustále porovnává produkty na trhu, aby Vám mohla co nejlépe posloužit.

Finanční poradce - Hana Šimková

Telefonní kontakt: +420 607 914 867

Emailové spojení: HSimkova@obchod.rsts.cz

Chraňte si své finance, nejednejte ukvapeně, svěřte se do rukou profesionálů.

** **Finanční poradce

Mít svého osobního finančního poradce by pro nás mělo být zcela běžné. V praxi tomu tak není a také proto se mnoho z nás potýká s dluhy a následně pak musí řešit nepříjemnosti s exekutory apod. Abychom tedy mohli žít spokojeným životem i v případě, že nevyděláváme sta tisíce měsíčně, měli bychom svého osobního finančního poradce mít. Jednoduše řečeno, bychom měli mít svého finančního poradce k tomu, abychom mohli v klidu žít, kupovat si vše, co potřebujeme, jezdit na dovolenou a navíc ještě být dokonale pojištěni, spořit si na stáří atd. A kdy bychom měli finančního poradce oslovit? Odpověď je jednoznačná, neboť finančního poradce je potřeba mít ihned, jakmile začneme vydělávat.

Finanční poradenství v oblasti pojištění

Pojistit se v dnešní době dá téměř vše. Většina z nás si však vybírá zejména pojištění životní, cestovní, pojištění majetku, pojištění osob či pojištění vozidel. Tyto druhy pojištění využívá mnoho z nás a ti, kteří si ještě pojištění nevyřídili, dělají velkou chybu. Je to právě pojištění, které nám pomáhá řešit nepříjemné životní situace, jejímž zapříčiněním se ocitáme například v nemocnici apod. Abychom si však vybrali pojištění, které bude plně vyhovovat našemu životnímu stylu, je vhodné nechat si jej doporučit právě svým finančním poradcem.

Životní pojištění

Rozhodneme-li se zřídit životní pojištění, jsme na dobré cestě k finanční jistotě. Samotné rozhodnutí však nestačí. Při výběru vhodného životního pojištění je nutno postupovat obezřetně, což je podmíněno především oslovením finančního poradce. Chceme-li mít životní pojištění vybráno dokonale a přímo na míru, je nutno zvolit si takový druh pojištění, které bude dokonale krýt vybraná životní rizika v dostatečné výši. Je-li životní pojištění vybráno špatně, nebude plnit svou funkci a navíc budeme pouze neefektivně vyhazovat peníze za něco, co vůbec nevyužijeme.

Proč mít životní pojištění?

Nutnost životního pojištění je zřejmá. Jedná se o typ pojištění, které nám dává jistotu, že budou v případě nepředvídatelných událostí zabezpečeni naši nejbližší. Rozsah pojistné smlouvy a také výše pojistného plnění záleží pouze na každém z nás a posuzují se tedy individuálně. Nutnost uzavřít životní pojištění je zejména pro osoby, které potřebují pokrýt riziko vlastní smrti, čímž zabezpečí své blízké. Volba vhodného životního pojištění je velmi důležitá, proto by nám s ní měl poradit zkušený finanční poradce, který je schopen přizpůsobit nám naše životní pojištění dle našich potřeb a s ohledem na naši životní situaci.

Úrazové pojištění

Mít úrazové pojištění je velmi prozřetelné a to nejen u dětí, ale také starších lidí a mladistvých. Tyto skupiny nazýváme rizikovými. Úrazové pojištění je produktem, který kryje všechna rizika, která jsou s úrazy spojená. Pravdou je, že nás před úrazy neuchrání, ale pomáhá zmírnit finanční důsledky, jako pobyt v nemocnicích apod. Otázkou je, jaký typ úrazového pojištění si zvolíme. Kromě toho, že si sjednáme úrazové pojištění základní, což obsahuje zejména smrt úrazem, můžeme se tzv. připojistit a vybrat si také trvalé následky úrazu, denní odškodné při úrazu, tělesné poškození při úrazu či pobyt v nemocnici v důsledku úrazu apod.

Cestovní pojištění

Každý z nás čas od času cestuje. A s cestováním jsou rovněž spojena rizika úrazu, která na nás číhají již ve chvíli, kdy odjíždíme. Abychom předešli finanční zátěži, která je v souvislosti s úrazy a to zejména v zahraničí opravdu nadměrná, neměli bychom nic podcenit a nechat si založit cestovní pojištění. Samotné pojištění není finančně nákladné a proto je velmi výhodné, přičemž pojistné plnění, které nám v důsledku nabízí je velmi zajímavé.

  • cestovní pojištění - toto pojištění si můžete sami sjednat "on-line" na stránkách "www.abcpojisteni.eu"

Pojištění vozidel

Pojištění vozidel je nedílnou součástí každého majitele vozu. Mít svůj automobil pojištěn musí každý majitel vozu a to hlavně proto, že povinné ručení kryje případná rizika škod, které jsou způsobeny při provozu vozidla. Nutnost mít povinné ručení je dána zákonem a musí ji tedy mít každý, bez výjimky. Výhodou povinného ručení je fakt, že kryje také škody, které vznikly v zahraničí. Povinné ručení nekryje pouze škody vzniklé na vlastním vozidle a to vlastním zaviněním. Tyto škody kryje havarijní pojištění, které si zřizuje majitel vozidla zcela dle svého uvážení.

  • pojištění vozidel - povinné ručení si můžete sami překontrolovat nebo sjednat "on-line" na stránkách "www.abcpojisteni.eu"

Pojištění majetku

Lidé se od pradávna hnali za majetkem a to především proto, že mají chuť něco vlastnit. Proto jsme nuceni také svůj majetek chránit, což jde zcela jednoduše tak, že si zvolíme adekvátní druh pojištění majetku. A co pojištění majetku umí? Sjednáme-li si pojištění majetku, budeme mít jistotu, že dostaneme v případě škody v důsledku živelní události adekvátní finanční náhradu. Pojištění majetku se dělí na pojištění domácností a pojištění nemovitostí. Vlastní kategorií je pojištění rekreačních staveb a jejich vybavení.

Investování

Možností jak investovat je velká spousta. Pokud se tedy rozhodneme, že je na čase začít investovat své finanční prostředky, měli bychom oslovit svého finančního poradce, který se na možnosti investování specializuje. Běžnou pravdou je, že investovat se dá do čehokoli, avšak pouze, když svou investici provedeme opravdu promyšleně, můžeme očekávat výnosy. Abychom si tedy byli jisti, že své peníze budeme investovat správně, je finanční poradce člověkem, kterého bychom měli oslovit.

Spoření

Spořit můžeme sobě i svým blízkým. Možnost spoření je vhodná pro každého z nás. Spoříme sami sobě do budoucnosti, která není jistá. Spoříme svým dětem kupříkladu na jejich vlastní bydlení či na studia apod. Mít své vlastní spoření je opravdovou výhrou, neboť na konci každého spoření na nás čeká naspořená částka, která nás přiblíží ke snu, na který jsme si spořili. Aby bylo naše spoření efektivní, měli bychom vše promyslet a ukládat své finanční prostředky hlavně tam, kde jsou nejvyšší úroky a další výhody. A s tím, abychom spořili efektivně, nám významně pomůže náš osobní finanční poradce.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25078 (topprodukt.cz#2470)


Diskuze a zkušenosti

Anonym | 12.02.2015 15:48
Re: Finanční poradce v oblasti pojištění - Vyškov a okolí paní Hana Šimková zemřela, je potřeba zrušit tento odkaz na poradce


Přidat komentář