Finanční poradce ZFP akademie

Finanční nezávislost znamená život podle svých představ a přání. Jak toho dosáhnout. Nejjednodušší je spoléhat se na odborné znalosti z finančnictví, zajistit tak sebe a svou rodinu, vytvořit si finanční rezervy, ochránit svou rodinu i majetek.

Rozumět svým financím, umět je zúročit, najít cestu, jak nejlépe využít svých vydělaných peněz, a v neposlední řadě zajistit sebe i svou rodinu pro okamžiky nenadálé a neočekávané, které mohou šmahem zničit vše, co jste doposud budovali. To je to, co by měl učinit každý, kdo chce žít podle svých představ, a ne ze dne na den. Žít podle svých představ, plnit si své sny a přání, přitom neopomíjet potřeby a přání svých blízkých, své rodiny, není nemožné. Dnešní doba nenabízí jen finanční produkty jako takové, ale i možnosti, jak se ve finančnictví vzdělávat a najít pro sebe i svou rodinu nejvhodnější finanční možnosti, které zajistí spokojený život bez zbytečných strachů z karambolů.

Finanční poradce ZFP akademieFinanční poradce ZFP akademie

Zkušeným finančním poradcem připraveným vždy ušetřit Vám co nejvíce peněz a navrhnout Vám optimální řešení jak spořit, kam investovat, nebo kde se pojistit, je i paní Petra Hanáková, která působí v Moravskoslezském kraji. Finanční poradkyně paní Petra Hanáková se specializuje na:Finanční poradce ZFP akademie

  • finanční produkty
  • spoření dětem
  • úspory na stáří
  • stavební spoření
  • životní pojištění
  • podílové fondy
  • hypoteční úvěry

a na veškeré služby související s financemi. Paní Petra Hanáková Vám vždy navrhne opravdu nejoptimálnější řešení přímo pro Vás. Výhodou je jeho mnohaletá praxe, výborná orientace a znalost ve světě financí a neustálé vzdělávání v tomto oboru. Díky tomu budete vždy upozorněni na připravované nebo již událé změny, které souvisí s Vaši finanční situací. Pokud máte zájem o zcela nezávaznou a bezplatnou schůzku a konzultaci, pak si s paní Petrou Hanákovou domluvte setkání na telefonním čísle: +420 603 516 495 nebo mu napište email na emailovou adresu: petra.hanakova@quick.cz. Buďte si jisti, že i pro Vás existuje ideální řešení, které Vám pomůže přesně tak, jak potřebujete.

Jak rozumět svým financím?

Pro někoho se to může zdát, nemožným nesplnitelným snem. Vždyť finanční trh a jeho nabídka vypadá jako bludiště plné nástrah v podobě okrádání klientů pomocí nečitelných smluv a podmínek. A přitom to tak vůbec nemusí být. Existují možnosti pro každého, kdo se nechce nechat okrádat podvodníky a naopak chce své finance účelně zúročit a zajistit tak sebe i své blízké. Jde o vzdělávání ve finančnictví, které má několik podob, a schůdků. Veškeré informace pak najdete u společnosti ZFP akademie, a.s. a také na jejích internetových stránkách www.zfpa.cz .

Jaká je filozofie společnosti?

Sloganem společnosti ZFP akademie, a.s. je „Vaše vzdělání – váš kapitál“. Společnost totiž věří, že být finančně vzdělaný znamená mít i dostatečný kapitál pro spokojený život. Přitom kapitálem není myšlena hromada peněz, ale především zajištěná budoucnost jedince i jeho rodiny. A pojem vzdělávání znamená odlišovat se od ostatních vědomostmi a jejich využíváním. K dalším uznávaným hodnotám společnosti ZFP akademie, a.s. patří i úspěch, zejména úspěch klientů. Know-how, tedy hrdost na to, co umí a nabízí. Vzdělávání, poněvadž znalosti patří k nejcennějším investicím života. Fair play, tedy dodržování etických zásad. Inovace, podpora zajímavých nápadů a otevřenost, se kterou se dělí o své hodnoty s klienty. Všechny tyto zásady spolu s filozofií společnosti ZFP akademie, a.s. dokázaly vybudovat tým skvělých lidí a unikátní finanční vzdělávání, což zajišťuje budování dlouhodobě stabilní společnosti na trhu financí a nabídky, které osloví každého klienta i jeho blízké.

Finanční poradce ZFP akademie

Rozumět financím se vyplatí

Finanční vzdělávání je vhodné pro každého, bez rozdílu věku i vzdělání. Každý může studovat přesně podle svých potřeb. To zajišťuje řada finančních seminářů, které mají za úkol seznámit klienta s finančním světem. Tím však nabídka nekončí. Základní kurzy nabízejí základní finanční znalosti, které klient využije v okruhu své rodiny. Pokud však zjistí, že právě finančnictví je to, co ho zajímá, nebo dokonce to, čím by se chtěl dále živit, pak jsou tu další již cílenější semináře, které ho dovedou k cíli.

Od základního semináře k finanční gramotnosti

Základní seminář seznámí každého klienta s finančním světem, jeho fungováním a jeho možnostmi. Ukáže, jak je možné zajistit svou rodinu po finanční stránce od narození až do důchodového věku. Navíc ukáže možnosti, které nabízí podnikání právě v oboru finančnictví. Nástavbová akademie ZFP je logickým pokračováním základního kurzu. Prohlubují se zde finanční znalosti a dovednosti a mimo jiné si právě zde, každý uvědomuje fakt, že obor finančnictví je o celoživotním vzděláváním, které nikdy nekončí. Má to i své velké výhody. Ten, kdo se stále vzdělává je velmi dlouho mladý. Seminář** Manažerská akademie** je pro ty, jež se finančnictvím živí. Naučí se zde manažerské dovednosti a získají další znalosti z finančního světa. Lektorská akademie je pak seminář, kde se zájemci učí vystupovat před větším počtem lidí, učí se přednáškové činnosti a rétorické dovednosti. Všechny jmenované semináře mohou být využity jako cesta nejen k finanční nezávislosti, ale i jako cesta k vlastnímu úspěšnému podnikání, které bude vybudované na základě znalostí, umění jich využívat a podpory vynikajících školitelů.

Finanční poradce ZFP akademieFinanční poradce ZFP akademie

Finanční poradci ZFP akademie patří k velmi seriózním a také vzdělaným poradcům, kteří jsou známy svým citlivým přístupem ke klientům. K jejich zásadám patří, že jejich úspěchem je spokojený klient. To znamená, že finanční poradce ZFP akademie svým klientům pečlivě naslouchá, zajímá ho finanční situace klienta, jeho finanční závazky, náklady, a samozřejmě i jeho potřeby a v neposlední řadě představy, sny a přání. Na těchto informacích pak sestaví možnosti, které jsou pro klienta cestou k finanční nezávislosti. Finanční poradce ZFP akademie nikdy neuzavírá žádné smlouvy nahodile, vždy vše důkladně promyslí a najde nejvhodnější cestu pro každého, kdo chce žít beze stresu a chce být připraven na různé životní situace.

Co nabízí finanční poradenství?

Finanční poradenství nabízí produkty z oblasti finančních a pojistných programů. Vždy vybírá jen takové finanční produkty a pojistné programy, které je možné optimálně uzpůsobit pro potřeby klientů. To proto, že každý klient je individuální osobnost a má jiné potřeby i nároky. Proto i každý finanční produkt a pojistný program je pro každého klienta jiný. Variabilita programů je tedy základním požadavkem. K finančnímu poradenství patří i komplexnost. Tedy zajištění klienta po všech stránkách tak, aby jeho finanční situace byla stabilní. To dnešní nabídka trhu a znalosti finančních poradců umožňují. Finanční poradenství spolu s odborným finančním poradcem umí zajistit klienta od jeho narození až do smrti.

Finanční poradce ZFP akademieHypoteční úvěry ZFP akademie

Moderní hypoteční úvěry jsou nabízeny v celé řadě variant, s různými možnostmi, s různou úrokovou sazbou, se zajímavým fixačním obdobím a s podmínkami, které se řeší na míru každého klienta. Tedy v případě, že se rozhodnete hypotéku sjednat s odborným finančním poradcem. Ten vás provede světem hypoték od A do Z a nabídne vám řešení na míru vašich potřeb. Zásluhou toho si můžete pořídit bydlení vašich snů, anebo můžete využít hypoteční úvěr i k dalším účelům. Se vším vám poradí váš finanční poradce.

Životní pojištění  ZFP akademie

Životní pojištění si pořizuje každý, kdo chce zajistit svou rodinu a blízké. Je však možné vybrat si i životní pojištění, které zajistí dostatek financí v důchodovém věku. Vždy záleží na přesném výběru a nastavení životního pojištění. I zde se o nejlepší možnost vedoucí k finančnímu klidu postará váš finanční poradce.

Důchodové spoření ZFP akademie

Odchod do důchodu je noční můrou pro velké množství lidí. Nemusí tomu tak být. Stačí si včas sjednat odpovídající** důchodové spoření** a případně i pojištění. Možností je hodně. Je třeba však velmi citlivě zvážit možnosti. U každého je totiž cesta k finanční stabilitě v důchodovém věku zcela jiná. Navíc se velmi liší i doba, kdy se spoření na důchod zakládá. Finanční specialista je vyškolený v důchodové reformě a tak není zatížen reklamou a umí najít řešení pro každého klienta.

Finanční poradce ZFP akademieStavební spoření ZFP akademie

Je výbornou volbou pro každého. Přináší úspory, možnosti úvěru, nebo překlenovacího úvěru. Stačí jen najít jeho správnou podobu na míru potřeb klienta.

Neživotní pojištění ZFP akademie

Pojistit je možné sebe, rodinu, majetek, a mnoho dalšího. Finanční poradci jsou vyškoleni v individuálním nastavení všech typů pojištění pro jednotlivce i rodinu.

Investice ZFP akademie

Mít volné finanční prostředky je možností, jak je zúročit prostřednictvím investičních fondů. To je sice výnosné, ale i náročné na znalosti. Pokud své prostředky investujete spolu s finančním poradcem, pak máte jistotu, že jste investovali dobře.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25341 (topprodukt.cz#2736)


Přidat komentář