Army shop - vojenské oblečení a výstroje

Líbí se Vám nebo někomu z Vašich blízkých Army styl a Vy nevíte, kde se věci tohoto stylu prodávají? Hledáte všude možně a stále se Vám nedaří vybrat podobné věci v běžných obchodech? Hledáte na špatném místě. Chcete-li Army styl, hledejte Army shopy.

Vojenské oblečení a výstroj jsou určeny pro vojáky, jak již ostatně napovídá název. Když však voják nejste, můžete si toto oblečení koupit v Army shopu. Tento druh oblečení nosí většinou lidé, kteří jsou skauti či rybáři, takže jde říci, že se vojenské oblečení nosí v těch případech, kdy se pohybujete v přírodě.

Kde hledat Army shop?

Potřebujete si koupit vojenské oblečení a nevíte kde? Army shopy najdete ve všech větších městech a také všude tam, kde jsou nadšenci Army stylu. Obchody s vojenským oblečení a potřebami najdete nejlépe tak, že se zeptáte někoho, o kom víte, že se mu tento styl líbí. Pokud nikoho takového neznáte, porozhlédněte se na internetu.

Co Army shop nabízí?

Vojenská obuv

Vojenská obuv je v tomto obchodě také zastoupena v mnoha podobách jako například sandále, tenisky, treková obuv, streetová obuv, polobotky, vysoké boty, zimní boty, návleky a vše ostatní, co je s botami spojeno.

Outdoorové vybavení

Také outdoorové vybavení je nezbytné a na výběr máte z různých věcí, jako jsou batohy, spacáky, karimatky, celty, stany, plachty, židle, lehátka, houpací sítě, moskytiéry apod.

Věci potřebné k přežití

Věci potřebné k přežití jsou nezbytnou nutností, proto zde máte velký výběr. Koupit si můžete od jídelních potřeb, přes obvazy, otvíráky na konzervy až po polní láhve a ještě mnohem více. ** **

Taktické vybavení

Mezi** taktické vybavení** patří potřebné vybavení, bez kterého se neobejdete a tím jsou popruhy, poutka, maskovací sítě, maskovací líčidla až po balistické a sluneční brýle. ** **

Lezecké vybavení

Lezectví je nedílnou součástí vojenského života. Z** lezeckého vybavení** najdete v tomto Army shopu různé karabinky, slaňovací brzdy, pojistky, spojky, kladky, sedací úvazky a v neposlední řadě také různá lana apod. ** **

Sebeobrana

A jelikož by se měl každý voják umět také bránit, máte zde na výběr z různých obranných sprejů, pout, plynových masek atd. ** **

Svítilny

Všichni víme, že vojáci také pracují v noci a k tomu potřebují různá svítidla, mezi která patří také čelové svítilny, xenonové baterky apod. ** **

Nože a nářadí

K vojenskému vybavení jsou potřeba také nože a nářadí, proto máte na výběr z pinzet, mini šroubováků, nožů, pouzder na nože apod. ** **

Armádní technika

Každá armáda musí být dostatečně vybavena, a proto potřebuje například plastové a plechové kanystry, detektory kovů, polní kuchyně, nafukovací čluny a další. A to vše si můžete zakoupit také Vy. ** **

Air soft

Všichni, kdo mají rádi air soft, ví, že je potřeba pořádně se na něj vybavit. Proto nabízí také tento Army shop vybavení pro všechny, kdo air soft provozují. Koupit si zde můžete od zásobníků až po granáty na kuličky.

Vojenský styl a my

Mnozí z nás si myslí, že je vojenský styl určen pouze pro vojáky, ale tak tomu vůbec není. Vojenský styl je určen pro všechny nadšence armád celého světa, příznivce air softu, paintballu, trampingu, outdooru, rybaření, myslivosti, táboření, skautingu a jiné. A třeba se pouze rádi procházíte v přírodě a chcete s ní být sladěni, a proto si kupujete vojenské oblečení, které Vám dává možnost, nebýt v přírodě příliš viděn a moci tak sledovat zvěř v jejím prostředí a nerušit ji. A proto zde také různé Army shopy jsou, abychom si mohli podle potřeby koupit vše k tomu, souznít s přírodou a příliš nevyčnívat.

Proč Army styl?

Někomu se líbí Army styl proto, že chce být vojákem, jinému se líbí proto, že mu to dává pocit, že je v přírodě maskován a tak si jej pořizuje. Pravdou je, že pokud jdete do přírody oblečeni v maskáčích a jiných vojenských věcech, jste v přírodě dá se říci neviditelní a zvěř Vás tolik nevnímá, jako když si vyjdete v oblečení barevném. To Vám také dává možnost sledovat přírodu a její obyvatele tak trochu z jiného úhlu, než když jdete v pestrém oblečení a všechna zvířata Vás vidí.

Army styl a móda

Hlavním znakem Army stylu jsou odstíny zelené, hlavně tedy** khaki barva a military střihy**. Dnešní návrháři však původní verzi tohoto stylu poněkud zmodernizovali a tak můžeme najít Army styl také v různých jiných barvách, které bychom v tomto stylu běžně nevídali, jako je například barva růžová či fialová apod.  Mohli bychom si myslet, že je tento trend hlavně otázkou mužů, ale to bychom se mýlili. Army styl uchvátil zejména ženy a dívky. A to zejména proto, že do něj návrháři zakomponovali různé aplikace, jako jsou výšivky, mosazné knoflíky, cvoky, zipy, kapsy apod.

Moderní jsou zejména pásky. Odstíny černé a tmavě zelené bývají mnohdy doplňovány zlatou nebo kovovou barvou pro oživení. Co se týče oživení Army oblečení, jsou vhodné doplňky barvy béžové a také pouštní odstíny. Ať již nosí Army oblečení ženy nebo muži, je potřeba říci, že uniformy mají vždy něco do sebe a tak jsme všichni, bez ohledu na pohlaví, v Army oblečení více atraktivní.

Army styl se rozmohl téměř na vše v módě. Dnes již není problém koupit si v Army stylu také kabelky, lodičky, šaty, bundy apod. A to je dobrá zpráva zejména pro ženy, které jsou tímto stylem natolik uchváceny, že nenosí téměř nic jiného. Ale abychom nezapomněli také na děti, které mají tento styl také velmi rády a to zejména kluci, kteří již od malička sní o tom, že jednou budou **bojovat a jezdit tankem.  
**

Co dodat na závěr k Army stylu? Snad jen to, že pokud se Vašim dětem tento styl líbí, klidně jim ho dopřejte. Budou si v něm připadat starší a důležitější a co my víme, třeba nám tak vyrůstá další nadšenec tohoto stylu, nebo z něj vyroste další voják.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23921 (topprodukt.cz#509)


Přidat komentář