Kompletní zednické práce - Příbor

Uvažujete o tom, že Váš starší byt nebo rodinný dům potřebuje opravit či modernizovat? Potřebujete vystavět příčku nebo položit novou plovoucí podlahu? Poradíme Vám jak zajistit kvalitní zedníky a podlaháře, kteří po sobě navíc ještě uklidí.

 

Možná uvažujete o drobných stavebních úpravách, které už tak dlouho odkládáte. Možná potřebujete** přestavět byt**. A možná si Váš dům už dlouho říká o kompletní celkové opravy. Tak či onak, budete potřebovat pomocnou ruku. Bude zapotřebí oslovit zkušenou stavební firmu, která Vám nabídne veškeré stavební práce, vymění podlahu nebo Vaše stěny zkrášlí montáží sádrokartonu. Využijte služeb stavební firmy, která má bohaté zkušenosti. V dnešním článku si témata opravy a rekonstrukce bytu či domu přiblížíme.

Kompletní zednické práce - Příbor

Bydlíte v okrese Nový Jičín nebo dokonce přímo v krásném městě Příbor a okolí? Potřebujete vyřešit jakýkoli problém, kdy jsou zapotřebí zednické nebo podlahářské práce? Máme pro vás tip na zkušenou stavební firmu, kde Vám vždy rádi a ochotně vyjdou vstříc.

Rádi vám doporučujeme firmu Rostislav Pavela - zednické práce. Firma** ** nabízí kompletní zednické práce, provádí montáž sádrokartonu, pokládku plovoucích podlah a úklid.

Pro sympatického majitele zednické firmy, pana Rostislava Pavelu, je prvořadá kvalita odvedené práce, profesionalita a osobní přístup k zákazníkovi. Co pan Rostislav Pavela slíbí, to také splní. Kvalita odvedených zednických prací a včasné dokončení zakázky bere** pan Rostislava Pavela** jako samozřejmost.

Pokud máte zájem o kvalitní zednickou práci z okolí Nového Jičína, obraťte se na pana Rostislava Pavelu.

Pana Rostislava Pavelu naleznete zde:**
adrese: Štramberská 1352, 742 58 Příbor
tel: +420 774 437 141** **
email: pavela.p@seznam.cz**.


 

Zednické práce, montáž sádrokartonu, plovoucí podlahy

Jak už sám nadpis napovídá, pod pojmem kompletní zednické práce si můžeme představit leccos. V podstatě je to pravda, obecně zednické práce obsahují činnosti, jako přestavba bytu, stavění příček, včetně sádrokartonových stěn, rekonstrukce bytu, ale také snížení stropu, zazdívání/začištění stěny po montáži plastových oken, štukování apod. Nabídka kompletních zednických prací se ale nemusejí týkat pouze zdění nebo opravy stěn. Dobrá** zednická firma** Vám může nabídnout například také opravy podlah. To znamená vybetonování podlahy a pokládka plovoucích podlah. A hodně dobrá zednická firma dokonce po sobě uklidí.

Stavební a zednické práce

Pokud potřebujete objednat zednické práce od firmy, která vám dokáže nabídnout kompletní služby, taková nabídka pro Vás bude velmi výhodná, širokou škálu zednických prací zrealizuje jedna firma a stavební zakázka bude zhotovena rychleji a také mnohem levněji. Taková firma nabízí zednické práce jako:

 • přestavba bytového jádra
 • sádrokartonové stavby, instalace příček nebo podhledů
 • vyzdívání příček z klasického zdiva
 • štukování stěn, veškeré štukatérské práce a tmelení
 • omítky a oprava všech druhů omítek
 • osazování oken a dveří, opravy a začištění stěn po výměně oken
 • snižování stropů
 • betonování podlah a stěrkování podlah
 • pokládka podlahových krytin včetně plovoucích podlah

 • renovace a opravy bytových či nebytových prostor

 • opravy a vyzdívání komínů
 • renovace a opravy fasád

Není to samozřejmostí, ale seriozní firma provede po odvedené práci úklid.

Štukování stěn

Pokud stěna vykazuje v povrchu nerovnosti, je třeba stěnu vyrovnat - vyštukovat. Před tím je ale nutné ze stěny odstranit případné zbytky staré malby nebo tapet. Pak je teprve možné nanést na stěnu štuk, který veškeré nerovnosti zahladí. Firma, která štukování stěn provádí, Vám může nabídnout vymalování místnosti nebo její tapetování. V dnešní době se totiž nutně nemusíte obracet přímo na malíře pokojů. Vymalování stěn může být součástí práce stavebních firem. Vítanou službou, zejména po malování obytných prostor, je pak nabídka úklidu místností. Nepříjemným úklidem po zednických nebo stavebních činnostech, se pak nemusíte zabývat.

Montáž sádrokartonů

Sádrokarton je moderní a velmi oblíbený materiál, využívaný ve stavebnictví v širokém spektru. Je často používán jak při rekonstrukci starého bytu nebo koupelen, tak v novostavbách. Sádrokarton je ale také hojně využíván při budování nebytových nebo průmyslových prostor. Materiál, z kterého je sádrokarton vyrobený, je lehký, snadno manipulovatelný, a proto se z něj možné snadno a velmi rychle stavět. Ze sádrokartonu je možné vystavět téměř jakýkoliv prostor, jaký Vás napadne. Sádra ve spojení s moderními izolačními materiály přispívá k tepelné pohodě prostoru, zlepšuje zvukovou izolaci a zvyšuje protipožární ochranu staveb.** Sádrokartonové desky** jsou pocitově vnímány jako teplé a dokáží vytvořit příjemný prostor k bydlení.

Výhody a přednosti sádrokartonových konstrukcí

Sádrokartonové desky se montují na konstrukci z profilů. Smontováním vznikne sádrokartonová stěna, příčka nebo** podhled**. Montáží sádrokartonu lze vyřešit prostor v podkroví. Například dělicí stěna ze sádrokartonové konstrukce slouží k rozdělení místnosti na samostatné prostory a nahrazuje klasickou zděnou příčku. Možností použití sádrokartonu je ale celá řada: pro výborné akustické vlastnosti je sádrokarton používán např. v konstrukcích nahrávacích studií nebo operačních sálů. Po nenáročné úpravě uvnitř stěn lze na sádrokartonové stěny zavěsit i nábytkové skříňky,** kotle** pro vytápění bytu, dokonce i bojlery. Hlavní výhody sádrokartonových konstrukcí:

 • rychlost montáže
 • možnost snadné demontáže nebo přestavby
 • zdravotní a ekologická nezávadnost
 • výborné estetické vlastnosti
 • čistota prostředí
 • vynikající mikroklima prostředí
 • příznivá cena

Sádrokartonové předsazené stěny

Sádrokartonové předsazené stěny slouží ke zlepšení vlastností stěny, před kterou je namontována (předsazena). Při použití sádrokartonové předsazené stěny se zlepší mnoho vlastností: zlepšení akustických vlastností, zlepšení tepelné izolace stěn, zvýšení požární odolnosti. Další použití je z estetického hlediska, například vyrovnání nerovnosti stávající stěny. Předsazené stěny ze sádrokartonu mohou ale také zakrýt vlhkou stávající stěnu. Při tom zůstane zachována možnost jejího odvětrávání. Podle požadovaného účelu Vám pak odborná firma navrhne nejvhodnější způsob montáže sádrokartonu. Sádrokartonové desky lze přilepit speciálním lepidlem přímo na původní podkladovou stěnu nebo namontovat na konstrukci.

Sádrokartonový podklad plovoucích podlah

Tato informace Vás možná trochu překvapí, ale ** sádrokartonové desky** mohou tvořit velmi pevnou základovou podlahovou plochu. Sádrokarton bývá sám o sobě označován někdy za poměrně křehký materiál. V případě použití sádrokartonových desek jako podkladu pod podlahy to ale neplatí. Největší výhodou takové podlahy je její celková lehkost, snadné použití a rychlost práce.

Plovoucí podlahy

Princip plovoucí podlahy spočívá v tom, že napojena na stávající pevnou podlahu pružně a izolovaně. To znamená, že není s původní podlahou ani stěnami pevně spojena. Této vlastnosti lze nejlépe využít v případech, kdy má strop nízkou nosnost, například v podkroví. Odpadá tak nutnost budovat betonovou podlahu s ocelovou výztuží. Další výhoda plovoucí podlahy spočívá ve zlepšení kročejové neprůzvučnosti. Pod plovoucí podlahu se totiž podkládá vrstva speciálního tlumícího materiálu. Ten jednak tlumí rázy do podlahy, ale navíc zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti plovoucí podlahy. Na vyrovnání základové plochy pod plovoucí podlahu se používají speciálních stěrky, které povrch podkladu vyrovnají. Při použití kvalitní plovoucí podlahy je povrchová odolnost podlahy velmi vysoká. Pak lze bez problémů užívat předměty s vysokými nároky na bodové tlaky, jakou jsou nohy starého, těžkého nábytku, klavíru a podobně.

Sádrokarton a rekonstrukce podkroví

Pokud uvažujete o rekonstrukci podkrovních prostor, sádrokarton je nejvhodnější materiál pro takovou stavbu. Vynikají vlastnosti sádrokartonu umožňují snadno a rychle vytvořit krásný vzhled takto prostorově náročnému prostředí za velmi příznivou cenu. Sádrokartonové desky v podkroví obzvláště vyniknou všemi potřebnými vlastnostmi (tepelná izolace, odolnost proti požáru atd.) a při tom nabízí široké možnosti architektonického řešení. Pomocí sádrokartonových desek můžete změnit úhel sklonu stěn, vytvořit nová zákoutí nebo nechat vyniknout trámoví krovu. Můžete například žádat vytvoření oblouků před vikýřem apod. Jediný okamžik, který Vás dokáže při návrhu na rekonstrukci podkroví omezit, je případná připomínka památkářů v historicky chráněných objektech.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24081 (topprodukt.cz#804)


Přidat komentář