Montáže sádrokartonů - Svitavy

Pokud navštívíte zmodernizovaný interiér, je téměř jisté, že narazíte na použití sádrokartonu. Jeho využití je tak široké, že se s ním setkáváme v bytech i komerčních prostorech.

Montáže sádrokartonů - Svitavy

Jste-li z okolí Svitav, poptáváte montáže sádrokartonů, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý a svou práci odvedl skutečně kvalitně, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana** Milana Janeckého **.

Pan Milan Janecký nabízí:

  • montáže sádrokartonových konstrukcí
  • minerální podhledy
  • zateplení půd
  • montáže AQUAPANELŮ
  • montáže venkovních podhledů

Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Všechny práce navíc odvádí profesionálně a s přihlédnutím na bezpečnost. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete pana** Milana Janeckého kontaktovat na telefonním čísle+420737976770 nebo psát na e-mail milan.janecky@seznam.cz. **

** Více na http://www.montaze-sadrokartony.cz**

**montáže sádrokartonů
**

Na sádrokarton narazíme téměř na každém kroku, při každé stavební realizaci. Proč? Sádrokarton je zajímavý nejen co se týče možností jeho využití. Je to současně velice levný stavební materiál, který umožňuje realizovat přestavbu bytu nebo domu velice rychle.

Sádrokartonové práce Svitavy

Sádrokarton se vyrábí za použití panelů z lisované sádrové hmoty mezi dva silné kartony papíru, kdy se následně vysouší. Místo papíru se také někdy používá laminát a to hlavně kvůli zabránění tvorbě plísní. Takovýto sádrokarton pak lze využít i v prostorách, které jsou vystaveny vodě a vlhkosti, tedy převážně v koupelnách. Sádrokarton nabízí v současné době nejrychlejší a nejsnadnější řešení zdění, nazývané suchá výstavba.

Kde se sádrokarton používá?

Systém sádrokartonu se používá pro dokončení výstavby vnitřních stěn a stropů. Jeho použití je snadné, celý systém je vlastně jako stavebnice, která se používá na celém světě. Díky tomuto systému je možné stavět rychle příčky a realizovat rekonstrukce, zateplení stěn a úpravy jakýchkoli interiérů. Sádrokarton je velmi často využíván při rekonstrukcích půdních vestaveb, kdy může vzniknout velmi zajímavý interiér se sníženým a zatepleným podhledem.

Sádrokartonové nebo minerální podhledy?

Pro realizace podhledů se někdy místo sádrokartonu používá materiál, který je vyrobený z minerálních vláken - minerální stropní podhled. Hlavními důvody, proč se minerální podhledy používají, jsou zvýšené nároky na akustiku, odolnost proti vlhkosti, odolnost proti nárazům nebo protipožární odolnost. Systém minerálních podhledů skládá z nosného rastru, který tvoří profily o různých tvarech a barvách. Nosná konstrukce je zavěšena pod stávajícím stropem a ní jsou namontovány podhledové desky. Standardní rozměr minerálních podhledových desek je 600 x 600 mm, ale vyrábí se i v jiných rozměrech.

podhled

Zateplení půd za použití sádrokartonu Svitavy

Sádrokartonové desky slouží jako výborný lehký stavební materiál, ideální pro úpravy a zateplení půdních prostor. Desky a izolační vrstvy se skládají sendvičově a tento celek pak slouží jako protipožární ochrana, zateplení půdy, odhlučnění místností nebo k zakrytí starého původního zdiva. Díky nízké hmotnosti a výborným izolačním vlastnostem lze tento celek použít pro montáže příček a podhledů, proto se výborně hodí pro rekonstrukce podkroví. Výhody sádrokartonu jsou jasné, ale pozor na správný výběr firmy. Pouze profesionální firma dokáže sádrokarton dobře řemeslně zpracovat.

Znáte AQUAPANEL desky?

AQUAPANEL desky se označují jako Indoor (pro vnitřní vlhké prostory) a AQUAPANEL Outdoor, které jsou určeny pro venkovní prostory. Všechny desky s označením aquapanel jsou vodostálé a jsou výhodnou alternativou k nákladným zděným konstrukcím. Podobně jako sádrokarton, tak i AQUAPANEL desky lze rozměrově upravovat naříznutím nožem a zlomit přes hranu. Desky AQUAPANEL mají natolik jedinečné vlastnosti, že se montují jednodušeji a rychleji než běžné cementovláknité desky.

aquapanel

AQUAPANEL Indoor jsou vyrobeny na bázi portlandského cementu a jsou zvlášť vhodné pro vlhké prostory, kde vykazují vysokou objemovou stálost. Používají především jako podklad pro keramické i kamenné obklady.

Desky AQUAPANEL Outdoor slouží jako podklad pro omítky fasád s provětrávanou vzduchovou mezerou, kdy umožňují jednoduché natažení vnější omítky. Desky AQUAPANEL Outdoor se vyznačují vysokou odolností proti povětrnostním vlivům, silnému dešti i sněhu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25325 (topprodukt.cz#2720)


Přidat komentář