Rekonstrukce bytu a bytových jader - Jihlava

Řešení bytu často neodpovídá našim představám, a tak se rozhodujeme pro rekonstrukci. Rekonstrukce bytu a bytového jádra jsou spojeny se stavebními pracemi a nároky na naši peněženku.

Rekonstrukce bytu a s ní spojené stavební úpravy jsou vždy finančně náročné. Místnosti, které patří k nejdražším, co se rekonstrukce týče, patří kuchyně a koupelny. Mezi důvody k rekonstrukci bytu patří špatné využitý prostoru v bytě nebo např. nehygienické materiály bytového jádra. Před zahájením rekonstrukce je nutné ujasnit si, jaké požadavky máme a během samotné** rekonstrukce** z těchto požadavků neslevovat. Rekonstrukce bytu nám může poskytnout lepší využití jednotlivých místností, vyšší funkčnost místností, více prostoru a modernější vzhled celého bytu. Chcete – li rekonstruovat byt, je vhodné poradit se s** profesionálem**, kterému představíte své požadavky a společně najdete nejlepší řešení. Poté je důležité najít vhodnou firmu, na kterou bude spolehnutí a odvede jen dobrou práci. Jednou z takových firem je i firma pana Radka Přikryla z Jihlavy.

Rekonstrukce bytu a bytových jader – Jihlava

Hledáte firmu v Jihlavě a okolí, která vám zajistí** kvalitní rekonstrukci bytu? Jedou z firem zabývajících se **rekonstrukcí bytu a bytových jader je také firma pana Radka Přikryla.

Tato firma si zakládá na kvalitně odvedené práci, přijatelných cenách a spokojených zákaznících. V případě, že máte zájem u služby této firmy, kontaktujte ji na adrese: Radek Přikryl, Pod Jánským kopečkem 2252/36.

Další informace získáte na telefonním čísle: +420 723 218 948 nebo e-mailové adrese: krocanip@seznam.cz. Kvalita a profesionalita této stavební firmy je zaručena.

Rekonstrukce bytu a bytových jader

K** rekonstrukci bytu** nás nutí různé důvody. Někomu nevyhovuje dispoziční řešení bytu, pro jiné je důležité nové bytové jádro. U starých bytů může rekonstrukce znamenat výměnu elektroinstalací. Staré elektroinstalace mohou být životu nebezpečné a tak se stává investice v této oblasti velmi důležitou. Výměna elektroinstalací je práce, kterou by měl mít na starosti odborník. V současné době, kdy cena energií stále stoupá, je také velmi důležitá tepelná izolace bytu. Proto mnoho majitelů panelových bytů přistupuje k zateplení domu a výměně oken. Rekonstrukce bytu může dále znamenat výměnu starých podlah za nové, rekonstrukci bytového jádra a kuchyně.

Rekonstrukce kuchyně

Kuchyně je považována za jednu z nejdůležitějších místností. Při společném stolování se zde schází celá rodina. Příprava jídla v kuchyni by měla být spojena z radostí a ne pouze nutností. Vaření v krásné kuchyni, která je prakticky zařízená, vám bude vždy přinášet radost. Pro moderní kuchyně bývá typický ostrůvek, který slouží k přípravě jídla. Tento ostrůvek se nachází ve středu kuchyně a vytváří dostatečný prostor k tomu, aby se na přípravě jídla mohlo podílet více členů domácnosti zároveň. Součástí každé moderní kuchyně jsou i** spotřebiče**, ty bývají většinou vestavěné. Kuchyně na míru se vám plně přizpůsobí. Vše, co potřebujete k vaření, vám bude na dosah. Kuchyně na míru vám dává prostor k vlastní tvorbě a splnění všech vašich přání. Vy budete ten, kdo si bude diktovat podmínky a kuchyně se přizpůsobí vám a ne naopak. Ve firmě, která se zabývá výrobou nábytku na míru, s vámi prokonzultují vaše požadavky, vyberete si materiál, zvolíte nejlepší rozmístění prvků v kuchyni a na počítači si můžete prohlédnout 3D model vaší budoucí kuchyně. V bytech bývá většinou problém, že prostor vyhrazený kuchyni nebývá příliš velký. Ideální situace bude v okamžiku, kdy se kuchyně navrhne na míru a bude respektovat jak prostor, tak vaše potřeby. Vzhledem k tomu, že v kuchyni trávím velké množství času, měly bychom se v této místnosti cítit dobře.

Rekonstrukce bytového jádra

V současnosti se také klade velký důraz na význam koupelny. V minulosti byla tato místnost chápána jako druhořadá a také prostor, který ji byl věnován v panelových bytech, je minimální. Dnes má koupelna mnohem větší význam. Už to není pouze místo, které slouží k hygieně, ale také místo, kde můžeme relaxovat a nabírat novou energii. A tak se mnoho majitelů malých koupelen rozhoduje pro jejich rekonstrukci. Rekonstrukce bytového jádra je možnost, jak zvětšit prostor koupelny a efektivněji jej využít. Správné barvy, osvětlení a použití zrcadel mohou dodat koupelně lehkost a dojem většího prostoru. Bílá barva se skvěle hodí do malé koupelny. Bílá odráží světlo a dává celému prostoru lehkost. Také vhodně zvolená sanitární keramika nám může ušetřit místo. Vanu můžeme nahradit sprchovým koutem a takto získáme více prostoru. Součástí rekonstrukce koupelny je i kvalitní odvětrávání. Během rekonstrukce bytu se koupelna bude řadit k nejdražším místnostem, což je dáno drahou sanitární keramikou.

Pokládka obkladů a dlažeb

Součástí rekonstrukce koupelny jsou mimo novou sanitární keramiku také dlažby a obklady. A v této oblasti máte doopravdy z čeho vybírat. Jsou zde obrovské možnosti ve výběru barev, vzorů a materiálů. Obklady a dlažbu můžete přesně přizpůsobit vašim představám. Dlažba do koupelny by se měla vybírat na základě mechanické odolnosti, nasákavosti a protiskluznosti. Během rekonstrukce koupelny je důležité myslet na to, že vybavení nelze změnit tak jednoduše, jako je tomu např. u obývacího pokoje. Moderní prvky v koupelně jsou sice velmi zajímavé a designové, ale za rok už moderní nebudou a nebudete přece přistupovat k další rekonstrukci. Proto je vždy lepší vybírat nadčasové vybavení, které bude i po několika letech vypadat stále velmi hezky. U obkladů máte na výběr z těchto materiálů: keramické, mozaikové, zrcadlové, skleněné, cihlové, betonové, dřevěné, kamenné nebo korkové. Nejvíce užívané jsou stále obklady keramické, které jsou velmi odolné vůči vodě a špíně.

Rekonstrukce bytu a sádrokarton

Sádrokarton je stavební materiál, který nachází velké uplatnění během rekonstrukce bytu a bytového jádra. Tento stavební materiál si získal velkou oblibu díky rychlosti, s jakou se s ním dá pracovat. Sádrokarton se vyznačuje nízkou hmotností, rychlostí a jednoduchostí práce, přizpůsobivostí, snadným zpracováním a údržbou. Sádrokarton má vynikající vlastnosti biologické a ekologické. Výhodou tohoto stavebního materiálu jsou také velmi dobré vlastnosti tepelně a zvukově izolační. Během rekonstrukce se sádrokarton může využít k stavbě příček, podhledů, předsazených stěn atd.

Příčky

Pomocí příček můžete např. jednoduše rozdělit pokoj vašim dětem. Sádrokartonové příčky se používají k rozdělení místností v bytech, domech nebo kancelářích. Příčky tvoří nenosné konstrukce, ale po speciální úpravě je možné na ně zavěsit i těžší předměty.

Předsazené stěny

Úkolem** předsazených stěn** je především vylepšit estetické vlastnosti stěn původních. Navyšují také vlastnosti zvukově a tepelně izolační. Předsazené stěny tak mohou vylepšit vzhled stěn nerovných nebo jinak neestetických.

Podhledy

Podhledy ze sádrokartonu se používají často při rekonstrukci podkroví. Podhledy jsou lehké závěsné konstrukce, které se instalují pod nosný strop. Sádrokartonové podhledy navyšují vlastnosti tepelné, akustické a požárně ochranné.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25011 (topprodukt.cz#2397)


Přidat komentář