Výroba a montáž plotů a bran - Česká Lípa a okolí

Důležitou součástí každé stavby je také plot, brána a branka. V následujícím článku Vám poskytneme základní informace o jednotlivých typech plotů a bran, jejich výhodách a nevýhodách.

Při stavbě nového domu přichází oplocení a montáž brány či branky na řadu jako poslední. Trápíte se kvůli výběru ideálního oplocení a brány? Kontaktujte odbornou firmu, která vám se vším pomůže. Poté si vyberte ideální typ oplocení právě pro váš dům a v případě, že se rozhodnete pro realizaci oplocení na klíč, odpadávají vám tímto všechny další starosti. Vždy je však nutné najít profesionální firmu, která vše zajistí. My vám můžeme doporučit firmu pana Dušana Skočíka.

Ploty Skočík

Výroba a montáž plotů a bran - Česká Lípa a okolí

Hledáte zkušenou firmu v České Lípě a okolí, která vám zajistí kvalitní oplocení? Můžete oslovit firmu PLOTY SKOČÍK. Tato firma se zaměřuje na drátěné oplocení s povrchovou úpravou (pozinkování, poplastování, komaxitování). Firma PLOTY SKOČÍK má také v nabídce plotové systémy pro staveniště, zahrady, budovy, hřiště, závodiště, školy a podniky. Kromě oplocení je zde široký výběr lesnických pletiv, rámů, branek, bran, modulů pro sportoviště a dalšího sortimentu, který patří k oplocení. Firma PLOTY SKOČÍK poskytuje i zhotovení oplocení s montáží na klíč.

Firma si zakládá na vysokém stupni kvality všech poskytovaných služeb a výrobků. Kromě kvality služeb si však můžete být také jisti rychlostí

jejich realizace. Vybrat si můžete z různých druhů oplocení (dřevěné, drátěné, pletivo Alugreen, pletivo poplastované, pozinkované, svařované pletivo PVC, z tvarovek atd.), sloupků (sloupky PVC, sloupky pro dřevo atd.), dále** zemní vruty, podhrabové desky, držáky pro podhrabové desky, branky a brány**.

Zaujala Vás široká nabídka firmy PLOTY SKOČÍK? V tom případě ji kontaktujte na těchto údajích:

  • Dušan Skočík, Nábřežní 116, Zákupy – Zákupy
  • Telefonní číslo: +420 777 817 200
  • E-mailová adresa: r.skocik@email.cz

Další informace získáte na internetové stránce této firmy: http://www.plotyskocik.cz/. Věříme, že s nabízenými službami firmy PLOTY SKOČÍK budete spokojeni.

Oplocení vašeho domu

Součástí většiny rodinných domů v našich podmínkách jsou také ploty. Oplocení má mnohé výhody. Kvalitní plot vám poskytne dostatek soukromí, ochranu před zloději a pocit bezpečí a útulnosti. Plot vám také dává jistotu, že vám nemohou utéct děti ze zahrady. Stavba plotu však vždy musí respektovat určitá pravidla. Plot musí vždy stát na pozemku vlastníka, nesmí zasahovat nebo přesahovat do pozemku sousedů a také nesmí bránit při vstupu na cizí pozemky. Plot nesmí omezovat řidiče ve výhledu. Při** stavbě plotu** se musí také respektovat územní plán. A pokud je v územním plánu určen konkrétní typ plotu, vy máte povinnost jej dodržet. Oplocení by mělo být vždy v souladu se stavbou. A tak musíte pečlivě vybírat z různých druhů materiálů, barev a tvarů.

Jak připravit pozemek pro stavbu plotu

Místo, kde bude stát nový plot, je důležité vždy dokonale vyčistit. Musíte odstranit zbytky plotu starého, dřeviny, živý plot nebo další překážky, které by vadily stavbě nového plotu. Musí se také odstranit vysoká tráva a srovnají se nerovnosti terénu. Dále se přistupuje k budování základových spár nebo betonových sloupků (záleží na typu plotu a jeho konstrukci).

Jaký typ oplocení vybrat

Že si nejste jisti s výběrem toho správného plotu právě pro váš dům? Ptáte se, jak vybrat plot právě tak, aby byl v souladu se zbytkem stavby, aby zajistil bezpečí a soukromí a aby péče o něj nebyla příliš náročná? Nelamte si zbytečně hlavu s těmito otázkami a kontaktujte firmu, která se výrobou plotů zabývá. Odborníci vám vysvětlí, jaké jsou výhody a nevýhody jednotlivých typů plotů, jaká je jejich finanční náročnost a jak bude probíhat montáž. Vy si poté jednoduše vyberete takový typ plotu, který vás nejvíce zaujal. Firmy nabízí také výrobu a montáž plotů na klíč. V tomto případě se už nemusíte o nic starat a můžete se jen těšit na váš nový plot. Pojďme se nyní podívat na jednotlivé typy plotů a jejich výhody a nevýhody.

Dřevěné ploty

Dřevo je velmi tradiční a oblíbený materiál, který nachází využití v interiéru i exteriéru domu. Dřevo se řadí mezi teplé materiály a tak dřevěné ploty dokážou zútulnit celý domov. Dřevo je materiál, který se vyznačuje dlouhou životností, je však nutné o něj pravidelně pečovat. Masivní materiál a kvalitní povrchová úprava vám však zajistí dlouhou životnost vašeho plotu. Dřevěné ploty mohou být vyrobeny z různých druhů dřeva, v mnoha barvách. Dřevěné ploty se liší svou výškou, tvary a způsobem provedení. Mezi nejčastěji používané druhy dřeva se řadí smrk a borovice.

Skutečně důležitá je následná péče o plot. Údržbu dřevěného plotu mohou mnozí chápat jako jeho nevýhodu. Dřevěný plot je neustále vystavován nepříznivým vlivům počasí. Myslete proto na pravidelné ochranné nátěry dřevěného plotu.

Kovové ploty

Kovové ploty se řadí mezi velmi luxusní typ plotu. Nevýhodu těchto plotů je však jejich finanční náročnost. Tento typ plotu dodá každému domu jedinečný vzhled. Kovový plot je možné vybrat na základě hotových dílů nebo je možné zhotovit celý plot na zakázku přesně podle vašich představ. Životnost tohoto typu plotu může být navýšena žárovým zinkováním materiálu proti korozi. Výrobky z kovu mají mnohé výhody, jmenujme alespoň jejich pevnou konstrukci, dlouhou životnost a malé nároky na údržbu. Kovové ploty mohou být vyrobeny v moderním stylu, povrch plotu může být natřen kovářskou barvou nebo se můžete rozhodnout pro barevné provedení s platinou.

Drátěné ploty

Drátěné oplocení se řadí mezi nejčastěji užívané druhy oplocení, s kterými se můžeme setkat. Výhodou tohoto typu oplocení je přijatelná cena a také snadná montáž. Drátěné oplocení dělíme na dva základní typy a to drátěný plot a pletivo. Drátěné ploty jsou finančně nejméně náročné a také se vyznačují velmi rychlým zhotovením. Drátěné ploty jsou trvanlivé, lehké, vzdušné a průhledné. Konstrukce je tvořena nosnými sloupky, které jsou vyrobeny z betonu, kovových trubek nebo dřevěných hranolů. Pletivové ploty jsou výhodné pro svou nízkou cenu.

Výroba a montáž bran

Součástí oplocení jsou také brány a branky. Výroba a montáž může být provedena na klíč, stejně jako je tomu i u plotů. Vybírat si můžete brány posuvné, posuvné samonosné, křídlové nebo sekvenční. V každé firmě vám nabídnou jednotlivé druhy bran a vysvětlí, který typ brány by byl vhodný právě pro vás. Dále se můžete rozhodnout pro otvírání ruční nebo otvírání pomocí elektrického pohonu s dálkovým ovládáním. Také nezapomínejte na to, že když máte bránu s kolejnicí, je nutné myslet na její pravidelnou údržbu. Brány a branky by měly být vyrobené ze stejného materiálu jako plot. Záleží jen na vás, pro co se rozhodnete.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25275 (topprodukt.cz#2670)


Přidat komentář