Zámečnické služby - Brno

Stalo se Vám, že jste si jen odskočili do sklepa či do schránky pro noviny, zavřeli jste dveře a ….? Náhle Vás polil studený pot, protože jste si zabouchli dveře, bez toho, že byste měli klíče. Jak jste situaci řešili?

Otevření dveří od bytu, sklepa, garáže, prodejny, auta, montáž bezpečnostních zámků u vchodových dveří, výměna vložek, výroba klíčů, odstranění zalomeného klíče v zámku atd. toto a ještě mnohem více zahrnuje zámečnická práce. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat zámečníka. Mít „v záloze“ kontakt na spolehlivého řemeslníka, zámečníka nevyjímaje, je k nezaplacení.

Zámečnické služby - Brno

Jestliže hledáte opravdu kvalitní zámečnickou firmu z Brna a okolí, rozhodně se obraťte na pan Tomáše Maňáka, který v tomto oboru působí již od roku 1991. Zaměstnanci této firmy jsou plně kvalifikování zámečníci nebo strojaři, kteří mají oprávnění a státnice na svařování CO2 způsobem, svařování plamenem. Firma se zabývá veškerou** zámečnickou práci i poradenstvím**.

V posledních letech se firma pana Tomáše Maňáka zabývá stavební zámečničinou, což jsou např. požární žebříky, stavební konstrukce, prvky ve stavebnictví, zateplené vrata a brány. Dále se zaměřuje na výrobky z polykarbonátů, tz. přístřešky nebo obložení konstrukcí.

V případě více informací o této firmě navštivte webové stránky http://www.zamecnictvi-manak.vyrobce.cz/ nebo kontaktujte přímo pana majitele na telefonním čísle +420 736 671 824 nebo e-mailu tomasmanak@email.cz.

S čím se obrátit na zámečnickou službu?

Na zámečníka, zámečnickou firmu se můžeme jednak obracet ve věcech naléhavých, mezi které patří již zmíněné zabouchnutí dveří, ale také ve věcech naplánovaných, kupříkladu montáže zámků aj.

Nabídka zámečnických služeb je velmi široká, posuďte sami, s čím vším se můžete na dobrého zámečníka obrátit:

  • Zámečnické naléhavé služby – mezi tzv. hořící služby, kdy potřebujeme, aby za námi v co nejkratší možné době přijel zámečník, patří například otevření zabouchnutých dveří; otevření zamčených dveří; otevření dveří u automobilu, kdy jsme si nechali klíče v zapalování; odstranění zalomeného klíče ze zámku; opravy zámků u vchodových dveří; opravy dveří po případném vloupání.
  • Zámečnické služby na objednání – mezi další služby, které jsou pro nás důležité, ale naléhavě nespěchají, se řadí kupříkladu montáže nových zámků; výměna vložek; montáž bezpečnostních zámků u vchodových dveří; montáž závorových zámků; montáž kování; montáž dalších přídavných zámků na dveře; montáž rozvorových zámků; sjednocení vložek pro jeden klíč; výroba klíčů aj.

Na co se zaměřit při výběru zámečnické služby

Může se stát, že zámečníka a jeho služby hned tak nebudeme potřebovat, povětšinou do doby, než se rozhodneme pro výměnu zámku, vložek, přidělání přídavného zámku, vyhotovení více klíčů či v případě nenadálé situace, když si zabouchneme dveře od bytu či auta a jsme bez klíčů.

Je však dobré být připravený nejen na nečekanou situaci, kterou samozřejmě nikdo neplánuje, a mít připravený kontakt na zámečníka, který nám vyjde vstříc a přijede v případě naléhavosti, de facto v kteroukoli hodinu i den, pokud samozřejmě nebude zrovna na dovolené, nebo vyjetý mimo město.

Jaké faktory brát v úvahu, při výběru „našeho“ zámečníka? Především Vás nejspíš bude zajímat, zda Vámi vybraný zámečník zajišťuje pohotovost, tj. můžete mu v podstatě při naléhavé situaci zavolat ve dne v noci. Otázkou samozřejmě je, v kolik hodin večer/ v noci, si telefon vypíná, aby se nestalo, že sice nabízí tzv. zámečnickou pohotovost, ale od osmi hodin večer do cca devíti hodin ráno se ho nebudete moci dovolat. To Vám v tomto případě asi moc nepomůže, protože, co si budeme povídat, Murphyho zákony fungují.

Flexibilita – se zámečnickou pohotovostí souvisí i rychlost, za jak dlouhou dobu u Vás může být zámečník. Informujte se u něj, v případě, že budete potřebovat jeho naléhavé služby (zalomený klíč v zámku, zabouchnuté dveře), za jak dlouhou dobu za Vámi bude schopen dojet, bude-li ve městě. Současně se zajímejte na koho se obrátit, zda má společníka, bude-li na dovolené či mimo město, který ho zastoupí. Také je dobré se zajímat, jakou nabídku zámečnických služeb příslušný zámečník, zámečnická firma nabízí. Budete-li totiž spokojení s jeho první službou, nemusíte poté, budete-li opětovně potřebovat zámečnickou službu, hledat nového zámečníka.

Dalším parametrem, na co je dobré brát ohled při výběru zámečníka, jsou poskytnuté reference. Zkuste se poptat Vašich známých, přátel, kolegů v práci, zda znají daného zámečníka, v případě, že ano, zda byli spokojeni s jeho službami a mohou Vám ho doporučit. Nebo popátrejte na internetu, studnici informaci, zda nenajdete reference na Vámi vytipovaného zámečníka. Kromě toho však může mít zámečník své webové stránky a jejich součástí může být prostor právě pro jeho zákazníky, kteří tam vkládají své reference, postřehy, podněty.

Otevírání zabouchnutých dveří

Ať už se Vám nedopatřením zabouchly dveře od bytu, sklepa, garáže, prodejny, ale také auta, pro zkušeného zámečníka toto vskutku není žádný problém. Pro Vás je v tu chvíli situace neřešitelná, a co si budeme povídat, s největší pravděpodobností, nejste daleko od „infarktu“. Co v tuto chvíli dělat? Zavolejte Vašemu vybranému zámečníkovi, a protože navíc s největší pravděpodobností nemáte u sebe ani mobil, kde máte číslo uložené, je dobré, aby číslo na Vašeho zámečníka měl i jiný člen rodiny nebo rodiče, sousedi apod.

Nepokoušejte se nijak sami se dostat do bytu, sklepa, auta, mohli byste totiž snadno poškodit zámek nebo jeho okolí. Kdežto zámečník Vám nejenže otevře zabouchnuté dveře bez jakéhokoli okolního zničení, ale také to udělá velmi rychle a za přijatelnou cenu.

Bezpečnostní zámek

Na internetu, ale i ve zprávách v TV často slyšíme, že byla vyloupena chatová osada nebo domy, byty, a to dokonce za bílého dne. Zloději, aby se mohli dostat k nám domů, případně na chatu, chalupu, musí překonat vstupní dveře. V případě, že podceníme situaci a budeme mít vstupní dveře s běžným zámkem, v podstatě, jako bychom přímo potenciální zloděje lákali k sobě domů – pro ně to není zcela žádná překážka. Je dobré uvažovat o bezpečnostním či přídavném zámku, který hned tak zloději nepřekonají. A kromě toho, věděli jste, že i když si necháte pojistit Vaši domácnost, ovšem budete mít vstupní dveře bez bezpečnostního zámku, může se stát, že Vám pojišťovna nic nevyplatí, dojde-li ke vloupání, protože i oni hodnotí běžný zámek způsobem, že se nejedná o překážku. Takže v konečném důsledku platíte ročně nemalé peníze za pojištění domu, bytu, a poté byste nemuseli jako náhradu za případně vzniklou škodu při krádeži nic dostat.

Právě bezpečnostní zámek či různé přídavné zámky Vám namontuje zručný zámečník, který Vám současně poradí, který typ by byl nejlepší. Jaké jsou novinky na trhu v oblasti zámečnictví.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23930 (topprodukt.cz#524)


Přidat komentář