Zednické a pokrývačské práce - Nymburk a okolí

Při modernizaci či rekonstrukci našeho domova se nám jistě budou hodit šikovné a zručné ruce, znalé svého oboru. V celé řadě domácností se najde kutil, pro kterého není problém sestavit nábytek, vymalovat, vytapetovat aj.

Ovšem jsou práce, které je rozhodně lepší přenechat profesionálům, kteří nejenže vystudovali patřičný obor, ale také mají několikaletou, či dlouholetou praxi. I když je možné se pustit například do vybudování nového koupelnového jádra, pokrytí střechy krytinou, montáže plotu aj., při vzniklém nezdaru by Vás tento experiment stál nejen více času, ale i peněz. Chcete-li tak ušetřit Váš čas, peníze (za opravu vykonané práce, nářadí a materiál) a v neposlední řadě mít jistotu v kvalitně odvedené práci, pak se určitě obraťte na odborníky ve Vašem okolí.

Pokrývačské práce

Žádná střecha rodinného domu, chalupy, chaty by neplnila svoji funkci, kdyby po postavení krovu nenásledovalo položení střešní krytiny. Může se zdát na první pohled jednoduchá taková pokládka krytiny. Ovšem nestačí mít jen samotnou krytinu a řemeslné náčiní. Pokud by nebylo položení provedeno precizně, pak se dříve, nebo později budete moci potýkat s problémem nedoléhavosti, zatékání. Kromě toho budete pociťovat větší chlad, zvláště, pokud budete využívat i podkrovní místnost. Vytopení pak takového prostoru je takřka nemožné, a to z důvodu profuků.

Už při výběru střešní krytiny je nutné brát v potaz vnější podmínky, ke kterým patří sluneční záření, síla větru, déšť, sníh, kroupy apod. Obrátíte-li se na profesionálního pokrývače, pak můžete poptávat nejen níže uvedenou práci, ale také odbornou pomoc při výběru té nejvhodnější střešní krytiny.

Nabídka pokrývačských prací

Řekne-li se pokrývač, pak je celkem nasnadě, že se nám vybaví řemeslník, který se zabývá** pokládkou střech**.

Pokrývač se však nezabývá „jen“ novou pokládkou střechy, ať už sedlové, pultové, valbové, mansardové aj. Pokrývače můžete zavolat i při opravě či rekonstrukci (částečné, kompletní) střešní krytiny, respektive střechy. Pokrývač Vám také namontuje rozličné bezpečnostní prvky. Na mysli máme například sněholamy či lávky aj.

Není výjimkou, či spíše v dnešní době je to naopak standardem, že součástí střechy jsou i střešní okna. Kvůli instalaci střešního okna nebudete muset hledat další firmu. Odbornou montáž střešního okna, a to včetně nezbytných doplňků, zvládne i šikovný a znalý pokrývač.

Na trhu najdete firmy, které nejenže montují, ale také poradí a dodají veškerý materiál a doplňky. Vždy záleží na Vašich potřebách, nabídce dané firmy a vzájemné domluvě.

 

zednický materiál

 

Zednické a pokrývačské práce - Nymburk a okolí

Jedním z odborníků, kteří Vám mohou nabídnout své profesionální služby, je pan Pavel Hašek. Jeho služeb můžete využít v Nymburku a okolí. Pana Haška již nenajdete na adrese Masarykovo nám. 78,** ale na nové adrese 5. května 348, Pečky**. Budete-li si s ním chtít sjednat konzultační schůzku a prodiskutovat Vaše možnosti, pak ho můžete kontaktovat na telefonním čísle +420 777 714 634. Vaši poptávku a dotazy však můžete směřovat i na e-mail pavelhasek73@email.cz.

A na jaké práce se pan Hašek specializuje? Oslovit ho můžete v celé plejádě služeb. Pan Hašek se zabývá zednickými, pokrývačskými, lakýrnickými pracemi. Kromě toho u něj můžete poptávat také výměnu oken, montáž plotů, bran i pergol. Sami se můžete přesvědčit o jeho kvalitně provedené práci.

Pojďme se ještě věnovat dalším pracím, které také můžete poptávat u námi doporučeného řemeslníka.

Zednické práce

Bez zednické práce by se neobešla žádná stavba. Zedník dělá s cihlami, tvárnicemi, betonem, o tom není pochyb. Možná však ne všem je známo, že zedník také pracuje s tolik, v dnešní době oblíbeným sádrokartonem. Sádrokarton má totiž široké využití. Lze s ním de facto vybudovat zcela novou koupelnu, půdní podkroví, stropní podhledy, přepážky a předěly místností aj. Jednou z výhod sádrokartonu je také možnost libovolné povrchové úpravy. Takže ho můžete mít následně „jen“ omítnutý, jako klasickou zeď, nebo poté vytapetovaný, obložený obkladačkami apod.

Zedníka si tedy můžete nejen přizvat, když Vás bude čekat kompletní stavba, nová fasáda, omítka, oprava komína, ale také přestavba bytového jádra aj.

 

zednické práce

Výměna oken

Zářivá barevnost listí, pomalu se měnící ze zelené na citronovou, zlatavou, měděnou, pomerančovou, až krvavě červenou barvu, nám dává znamení, že léto se s námi pro letošní rok loučí. Nastupuje podzim a následuje paní zima. Jak jste na tom byli s výdaji za topení minulou topnou sezónu? Dopláceli jste, a nebyla to zrovna zanedbatelná položka ve Vašem rozpočtu? Jak by se Vám líbilo, kdyby za nadcházející topnou sezónu jste dopláceli mnohem nižší částku, nebo dokonce žádnou? A tím nemáme na mysli řešení spočívající ve zvýšení záloh na topení, či „utáhnutí“ ventilů u topení. Ušetřit nemalé finanční prostředky je totiž možné i bez ohledu na to, že byste se museli vzdát Vašeho zvyklého tepelného komfortu. Efektivní řešení spočívá ve výměně původních oken.

Kvalita oken v současnosti

Jak již to tak bývá, co bylo před x lety standardem a naprosto vyhovující, se po čase stane nedostačujícím a ne zrovna vyhovujícím. Vaše současná okna sice nemusí vykazovat nijaká poškození, ale jejich funkčnost, případná nedoléhavost a technologie výroby, se nemohou rozhodně srovnat s novými okny. Dříve jste také neměli na výběr, co do materiálu, typu a možnostech oken. Ovšem v současné době si můžete vybírat například z oken plastových, dřevěných, hliníkových. Kromě toho si můžete zvolit, zda chcete například dvojskla, trojskla atd.

Vzrůstající poptávka po výměně oken

Je celkem logické, že v letních, parných dnech řešíme jiné záležitosti, stran modernizace, či rekonstrukce našeho domova. Ovšem s příchodem prvních chladnějších dnů se nejen výrobci, ale i montážní firmy setkávají s náhlým zájmem o** výměnu oken**.

Nechcete-li čekat delší dobu, než Vámi vybraná firma bude mít volný termín pro výměnu oken u Vás doma, zbytečně neotálejte. Montážních firem, které se zabývají výměnou oken, je sice pěkný počet. Ovšem ne každý řemeslník, ne každá firma Vám může nabídnout stejně kvalitní práci, zkušenost, profesionální přístup, záruku na poskytovanou práci a materiál. A tak vybírejte pečlivě.

 

pokrývačské práce

 

Montáž plotů, bran, pergol

Každý z nás si cení svého soukromí a majetku. A tak, ať už jsme majitelé domu, chaty, chalupy a součástí stavby je i pozemek, přistupujeme k jeho oplocení. Typů plotů, co do materiálu a vzhledu, je hned celá řada. Někdo volí plot dřevěný, jiný se zase rozhodne pro plot drátěný, jiný živý, další zvolí kov kovaný, zdobný. Každý z uvedených materiálů vyžaduje nejen svoji specifickou údržbu, ale také instalaci či montáž.

Plot, stejně jako vstupní bránu, vjezdovou bránu a malou branku, je možné si nechat vyhotovit na míru, nebo také zakoupit hotový. Jedna věc je však nákup, druhá pak samotná montáž. Není tedy výjimkou, že po nákupu plotu se někteří obrací na zručné řemeslníky, pro které je taková montáž „hračkou“.

Kromě toho, obrátíte-li se na jedince, který se specializuje na montáž plotů, pak nejenže ušetříte čas, ale i peníze za nákup potřebného nářadí. A zatímco se bude budovat Váš nový plot, ať už dřevěný, nebo kovaný, Vy můžete Váš volný čas věnovat jiné činnosti, anebo také sladkému nicnedělání. Jen řekněte sami, kdy naposledy jste se mohli začíst do dlouho odkládané knížky.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24973 (topprodukt.cz#2358)


Přidat komentář