Zednické a stavební práce - Plzeň a okolí

S příchodem podzimu pomalu končí venkovní práce na zahrádkách, ale i další venkovní činnosti související s úpravou či rekonstrukcí staveb. Zato je však možné se soustředit na modernizaci uvnitř našeho domova.

Uvnitř bytu, domu je možné de facto modernizovat či rekonstruovat každou místnost, když na to přijde. Pozornost se především soustřeďuje na výměnu podlahových krytin, ale také zvelebení** bytového jádra**, ať už částečné, nebo kompletní, či úpravu půdního prostoru pro možnost obývání další místnosti.

Umakart dříve a nyní Plzeň a okolí

Dříve bylo naprostým standardem, že bytové jádro bylo vystavené z umakartu, a nikdo se nad tím nepozastavil. Ovšem s tím, jak šel čas a přicházeli nové možnosti a technologie, postupně docházelo nejen k upuštění od volby umakartových jader, ale také k jejich výměně, tj. rekonstrukci. Důvod, proč se umakart dříve používal, byl především otázkou financí. Ceny bytu, který byl s umakartem, byl o poznání nižší, než byt s jádrem například vyzděným. Ostatně, i nyní, když se podíváte na trh s nemovitostmi, tak za byty s původním** umakartovým jádrem** majitelé požadují zhruba o 100 000 až 200 000 Kč méně než za byty sice o stejné velikosti, ovšem s rekonstruovanou koupenou a kuchyní.

cihly

Mít ve své rodině odobrníka na** stavební či zednické práce**, by si přál jistě každý z nás, neboť nám to ušetří nejen spoustu času a problémů, ale především peněz. Ti z nás, kteří takové štěstí nemají a bydlí kupříkladu v Plzni či v okolí, se mohou s důvěrou obrátit na pana Jaroslava Vyhlase. Pan Jaroslav Vyhlas pracuje rychle, čistě a profesionálně. A s čím Vám může pomoci? Obrátit se na něj můžete se vším, co se týká kompletních zednických nebo stavebních prací a obkladačství. Specializuje se na stavební a zednické práce.

Pokud si budete chtít předem dohodnout přesný termín schůzky, nebo se budete chtít jen informovat o nabídce, pak můžete využít


Telefonní kontakt: +420 736 435 317

Emailové spojení: jarfany@seznam.cz

stavební práce

Firma pana Jaroslava Vyhlase vás překvapí nejen ochotou a příjemným vystupováním, ale především profesionalitou s jakou ke všem zakázkám přistupuje.

Nevýhody umakartu

cihly

Umakart, jako takový, v dnešní době již nesplňuje účelové, ale také estetické požadavky. Tím, že je umakart v podstatě umělým kartonem, který je vytvrzený umělou pryskyřicí, je zcela zřejmé, že dostatečně nesplňuje požadavky na zvukotěsnost. Umakartové desky také působení času ztrácí ve větší, či menší míře svoji pevnost a začnou se prohýbat. Kromě toho, mezi jednotlivými spárami se dostává vlhkost, a to především v koupelně. A kde je vlhkost, tak je jen otázka času, že dojde i ke vzniku nevítaného hosta v podobě plísní. Plísně pak nejsou jenom nevzhledným estetickým prvkem. Kromě toho mohou mít negativní přínos na zdraví obyvatelů daného bytu, domu.

Toto jsou stěžejní nevýhody umakartu. A pokud bydlíte, nebo se stěhujete do bytu, domu, kde je ještě původní umakartové jádro, pak je možná čas s tím „něco“ dělat. Nejenže Vašim rozhodnutím o rekonstrukci bytového jádra, zlepšíte komfortnost bydlení, ale také uděláte hodně pro Vaše zdraví a v neposlední řadě zvýšíte tržní hodnotu nemovitosti. Nikdy nevíte, jestli přijde doba, kdy budete byt, či dům prodávat. A každá modernizace, rekonstrukce se pozitivně odrazí ve výši ceny, kterou budete moci od potenciálních kupujících poptávat.

Rekonstrukce bytových jader částečná a kompletní Plzeň a okolí

Jak se říká, vždy je možnost volby. A tak i při rekonstrukci bytového jádra si můžete zvolit, zda si necháte kuchyni, koupelnu zmodernizovat tzv. částečně, nebo kompletně.

Částečná rekonstrukce bytového jádra spočívá „pouze“ v obložení původního umakartového jádra, a to Vámi zvolenými dlaždičkami. Tento způsob rekonstrukce je rychlejší, nedojde k demoličním pracím, čímž si také nemusíte lámat hlavu s generálním úklidem vzniklého nepořádku. I když, i při částečné rekonstrukci musíte počítat s úklidem. Proč někteří volí právě částečnou rekonstrukci? Především z důvodů finančních. Není třeba říkat, že částečná rekonstrukce je o poznání levnější, než rekonstrukce kompletní.

Na druhou stranu je však pamatovat na to, že při částečné rekonstrukci nemůže dojít například ke změně prostoru (tvaru, velikosti) a uspořádání zařizovacích předmětů. To při kompletní rekonstrukci, může být koupelna a kuchyně změněna doslova k nepoznání. A výsledek je skutečně efektní. Pokud však řešíte finance, na druhou stranu, kdo je neřeší, pak je dobrou zprávou to, že si na rekonstrukci můžete vzít i úvěr. Nic za to nedáte, když se poptáte u bankovního ústavu, kde máte vedený účet. Uvidíte, že jistě neodejdete s nepořízenou a dohodnete se na výši půjčky neboli úvěru.

Firmy nabízející kompletní rekonstrukci bytového jádra

Vrhnout se do** kompletní rekonstrukce bytového jádra** svépomocí, není zrovna tím nejideálnějším řešením, pokud tedy zrovna nejste zedníkem-instalatérem-elektrikářem v jednom.

zednické práce

Obrátíte-li se však na profesionální firmu, jejíž specializací je právě rekonstrukce bytových jader, pak se můžete těšit nejen na kvalitně odvedenou práci na vysoké úrovni, ale také na záruku na odvedenou práci, a to včetně dodaných materiálů. Navíc, na trhu jsou firmy, které provedou nejen samotnou rekonstrukci, ale také se postarají o vyřízení patřičných povolení, odvezení stavebního odpadu a suti po demolici a finálním úklidem. Vedle toho jsou firmy, které nedělají „jen“ rukama, dáli se to tak říci. Vyberete-li si dobře, pak můžete najít specialisty, kteří Vám také poskytnou odborné poradenství. A není třeba říkat, že kolikráte opravdu platí „dobrá rada nad zlato“. S profesionální firmou se budete moci poradit nad výběrem materiálu, dispozičním uspořádání, novém rozvodu vody apod.

Kompletní zednické práce Plzeň a okolí

Rekonstrukce bytového jádra, ať už částečná, nebo kompletní, se jen těžko obejde bez profesionálního zedníka. Zedník se nezabývá jen nahozením omítky, či zděním. Šikovný zedník se postará například také o** pokládku dlažby** a kompletní obkladačské práce jako takové. Na zedníka se však také můžete obrátit v případě montáže tolik oblíbeného sádrokartonu aj.

stavební práce

Nejen na základě výše uvedeného je zřejmé, že kompletní rekonstrukce bytového jádra, Vám přinese více výhod a možností, než rekonstrukce částečná. Při kompletní rekonstrukci dochází k vybourání původního umakartového jádra, tj. demoličním pracím. Díky tomu je možné změnit dispoziční, ale také velikostní uspořádání koupelny a kuchyně. V celé řadě panelových domů je častokrát místnůstka, braná jako komora. Vedle toho však panelové byty disponují i sklepními kójemi. Pokud je kóje, co do prostoru pro Vás dostačující, pak můžete právě komoru použít pro výměnu koupelny a místo původní koupelny bude rozšířen prostor pro kuchyni.

Vše záleží na možnostech konkrétního bytu a vzájemné domluvě mezi Vámi a firmou. Budete se moci těšit nejen z nové koupelny, ale také prostornější kuchyně, kam se Vám v pohodě vejde i velký jídelní stůl.

stavebnictví

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25024 (topprodukt.cz#2411)


Diskuze a zkušenosti

RD v Plzeň-sever, obec Ledce | 02.12.2015 10:41
...suprově a nádherně napsaný......AKORÁT!!!!!!!!!!!! dle mojí cca půl denní zkušenosti s tímto pánem ny výše uvedeném malinkém RD byla naprosto otřesná- co můýe způsobit člověk nad 50let s mnohaletou zkušeností v oboru. nechal jsem mu zazdít 5ks (!!!) malých bloků z vápenopískového zdiva (viděl to prý poprvé v životě) se slovy:" Žádný problém:-):-):-):-)".. No otřesněji zazděný jsem v životě nic neviděl. Jedna cihla byla tak vyhlá, jak jméno zedníka:-):-)... Rozloučil jsem se po tomhle zážitku se slovy, že horší bych si to ani neuměl představit... Dodnes na to vzpomínám jako na černou můru. Prosím pane mist Vyhlas- Vy nestavte nikomu nic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kdo bude chtít- mohu mu jeho výtvor poslat mailem.....

Anonym | 16.08.2018 10:18
V žádném případě tohoto pána nebrat. Opravdu velmi velmi nekvalitní práce, v podstatě vše se muselo rozebrat a předělat. Domluva s tímto pánem nemožná. Absolutně se shoduji s předchozím příspěvkem. Naprosto otřesná zkušenost, pán měl sebejisté vystupování, ale kvalita práce horší než učeň prvního stupně. Skutečně je tu fušer nejvyššího kalibru. Držet se od něj dál a nedat mu příležitost něco stavět, to je jediná ochrana.


Přidat komentář