Zednické práce a rekonstrukce - Mělník a okolí

Stavba domu není nijak jednoduchá záležitost. A rekonstrukce bytu, i když se to nezdá, může značně omezit chod celé domácnosti. Je proto nutné, aby odborné práce provedl kvalifikovaný pracovník.

Práce kolem domu a bytu je pořád dost. Sotva dokončíte jednu práci, hned je tu druhá a tak pořád dokola. Někdy se však nemusí podařit vše, jak si přejete. Důvodem je nedostatečná znalost v oboru stavebním, a tak je lepší takové práce ponechat na odborné firmě.

Zednické práce a rekonstrukce - Mělník a okolí

Takovou firmou může být třeba Petr Karmazín, věnující se podnikání v oboru zednictví již od roku 1994. To je důkazem, že jde o seriózní a kvalitní firmu. Práce mají pořád, jak se říká – nad hlavu, avšak to neznamená, že by si na nového zákazníka neudělali čas.

Stačí se domluvit telefonicky na mobilním telefonním čísle 603 479 624, pokud nezvedají a chcete třeba zaslat pouze dotaz, můžete tak učinit pomocí elektronické pošty na adresu karmazin10@seznam.cz.

Firma Petr Karmazín provádí:

  • stavební práce
  • zednické práce
  • obkladačské práce
  • štukatérské práce
  • rekonstrukce bytu, bytových jader, koupelen

Více se dozvíte na internetových stránkách firmy www.karmazin.webnode.cz. Firma sídlí v obci Vysoká, na adrese** Strážnice 2**, PSČ 277 24 a zednické práce vykonává v celém** okrese Mělník** a nejbližším okolí.

Veškeré informace o této firmě najdete na stránkách www.karmazin.webnode.cz nebo kliknutím přímo zde.

Kompletní zednické práce

Zednické práce jsou dost široký pojem. Obsahují jak klasické** stavební práce, tak práce obkladačské, štukatérské, dokonce i bourací, částečně i elektroinstalace**, montérské práce a mnoho dalšího. Co konkrétně od zedníka očekávat už je obvykle na individuální osobní domluvě. Zedník může mít širokosáhlé znalosti, jiný se zas třeba specializuje na základní, nebo konkrétní práce. V každém případě by jejich nabídka měla obsahovat stavební práce, tedy kladení cihel na cihlu. Pakliže stavíte zcela nový domek, bude nejprve zapotřebí vykopat základy. Ty může poskytnout téměř kdokoli, musí být zdatný a nebát se fyzické práce. Jak a kudy základy povedou, již zpracuje pověřený odborník. Pro větší stavby se využívá služeb strojů. Pokud jsou základy hotovy, roste již stavba hezky rychle. Z nabídky cihel a jiných materiálů, které se ke stavbě používají, nechte výběr na odborném pracovníkovi, respektive poradit si od něj. Budete možná překvapeni, z kolika druhů se dá vybírat. Volbu použitého materiálu může ovlivnit například cena, izolační vlastnosti a vůbec vhodný stavební materiál, který spolehlivě vydrží a je vhodný do daných podmínek (například zvýšená vlhkost aj.). Po této tak zvané hrubé stavbě a tesařských pracích na střeše, následují další stavební, respektive zednické práce. Dělají se vnitřní omítky, také samozřejmě ještě předtím potřebná elektroinstalace, také obklady, zabudovává se sanitární technika, řeší se odpady, montují se okna, nasazují dveře, na zazděné zárubně. Nemůže chybět ani vytápění. Vše uvedené je poměrně pracné a již tak není rychlé jako hrubá stavba, alespoň na první pohled.

Vytápění

Z výše uvedených pracích bylo zmíněno i vytápění. Klasické, velké a nepříliš vzhledné radiátory nahradily ty méně nápadné anebo zcela ukryté. Například v podlaze. Podlahové vytápění je novinkou, která sice něco stojí, ale jistě se vám investice vyplatí. Jak je známo, teplo postupuje nahoru, takže pokud jde z podlahy, je dokonale vytopena celá místnost. Navíc, máte-li podlahové vytápění, můžete si dovolit do celého domu umístit na podlahu dlažbu. Její snad jediná negativní vlastnost a to chlad, bude rázem odstraněn. V zimě můžete pobíhat bosí, v létě vás studená dlažba příjemně osvěží.

Obklady

Pokud už byly zmíněny obklady, hodilo by se je připomenout o něco více. Dříve byly zatracovány právě pro svůj chlad, a tak se umisťovaly, či stále umisťují do koupelen, do předsíní nebo do kuchyní. Podlahové vytápění je pustilo i do obýváku a ložnice. Mají totiž mnoho skvělých vlastností. Tak třeba** odolnost.** Můžete na ně umístit téměř jakýkoli nábytek a nepromáčknou se a nenechají stopy. Jedině snad, nejsou-li kvalitně připevněny, mohou se obklady odlepit a pak také rozbít. Jinak jsou stálobarevné, lehce se omývají a pro svoji odolnost jsou využívány například** v chemických laboratořích** nebo některých dílnách. Navíc je jich na trhu celá řada, vybírat lze dle tvarů, barev, motivu, a mnoho dalšího. Ještě o něco více druhů je na trhu obkladaček na stěnu. Pokud trochu zapřemýšlíte a předem prozkoumáte trh, můžete vykouzlit naprosto dokonalou a originální koupelnu.

Elektroinstalace

Před několika lety se** elektroinstalace** prováděla dle jistých** pravidel**, přesněji řečeno – ve všech domech byla totožná.** Zásuvek** nebylo v konečné fázi tolik. Světlo bylo jedno – pouze hlavní, umístěno uprostřed místnosti. Dnes je situace jiná, potřebnou zásuvku s elektrickým proudem můžete mít prakticky kdekoli a v libovolném množství. Navíc světel je také mnohem více, neboť je zde jasné uvědomění, že světlo je potřeba a jeho nedostatek způsobuje špatné vidění.

Rekonstrukce bytů a bytových jader

Moderní byt se může ukrývat i v socialistických panelácích. Stačí jít s dobou a moderní prvky** zainteresovat** do svého bytu.

Rekonstrukce celého bytu

Pokud máte v úmyslu** rekonstruovat celý byt**, nejlépe učiníte, když vše uděláte naráz. To však vyžaduje téměř vše vystěhovat, na pár dní se odstěhovat jinam. Pokud nemáte možnost, že nezbytnosti odklidíte do sklepa, garáže a ke známým a pár dnů pobudete u rodičů, kteří bydlí nedaleko, musíte rekonstrukci provádět postupně. Připravte se na neustálé vyklízení, mytí, stěhování a zas s věcmi nazpět. Ale to je jen základ. V každém případě myslete na budoucí – staro-nový byt, který bude splňovat vaše požadavky a přání. V bytové jednotce se vždy jako první dělá elektroinstalace a různé zednické práce jako** stavba příčky**, nebo naopak její bourání a posunování. Následují odklady, podlahy, Mezitím došlo na montáž nových, izolačních oken.

Kuchyně

Nejčastěji lidé provádějí rekonstrukci své kuchyně. V tomto případě se využívá moderních možností a to mít kuchyni na míru. I z malé, panelákové kuchyňky se dá vykouzlit perfektní, moderní a víceúčelová kuchyň, kde bude mít kuchař či kuchařka zařízeno tak, jak nejlépe vyhovuje. Dnes je oblíbené spojovat kuchyň s obývacím pokojem. V tomto případě vždy jako první myslete na pořádnou a výkonnou digestoř.

Koupelna

Ihned po kuchyni následuje v častosti rekonstrukce koupelny a WC. Důvod je jasný – místnost zvětšit tím, že například vanu vyměníme za sprchový kout anebo zvolíme jiný tvar vany. Také staré umyvadlo potřebuje obměnu, zapotřebí je více světel, zrcadla na dokonalou úpravu vzhledu. Také se dnes nezapomíná na koupelový nábytek a veškeré potřeby mají svoji přihrádku.

Ostatní místnosti bytu

Ve zbylém bytě se většinou provádí uvedená elektroinstalace, a hlavní pozornost se věnuje podlahám. Klasické, dobové koberce se vyměňují za dřevěné, laminátové podlahy, nebo dlažbu či PVC. Vhodné vymalování, doplněné tapetami, záclonami a závěsy, spolu s novým nábytkem byt změní k nepoznání.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25010 (topprodukt.cz#2396)


Přidat komentář