Zednické práce - okres Šumperk

Jakákoliv oprava, rekonstrukce či samotná stavba rodinného domu či bytu vyžaduje mnoho zednických prací. Ale také úprava exteriéru se provádí za jejich pomoci. S těmito pracemi nám pomáhají zednické firmy.

cihlyZednické firmy, ale také zednické party nám nabízí mnoho možností služeb a to jak v interiéru, tak také v exteriéru. Možná si mnoho z nás ani neuvědomuje, že nejenom stavební firmy, ale také** zednické party** o jednom či více zedníků, nám mohou udělat z našich domovů nádherné místa, kam se budeme rádi vracet. Například jeden zedník a jeho pomocníci, ve velmi krátké době, postaví hrubou stavbu nebo upraví jakýkoliv terén, kolem domu. A to za mnoho nižší náklady nežli větší firma. Pojďme si o tomto napsat více.

Potřebujete odborníka na** zednické práce v okrese Šumperk** a nevíte, na koho byste se měli obrátit? Pokud hledáte profesionála, který si váží každé zakázky, ke každému zákazníkovi přistupuje individuálně a s ohledem na jeho přání, který pracuje přesně a čistě, pak Vám rádi představujeme pana** Vlastimila Dlouhého.
**

Mezi jeho hlavní činnosti patří:koupelna

 • zednické práce
 • pokládka zámkové dlažby
 • sádrokartonové práce
 • renovace bytů
 • obklady
 • dlažby
 • fasády
 • omítky

Pokud Vás zajímá více o jeho práci, cenách a možných pracovních termínech, neváhejte a pana Vlastimila Dlouhého kontaktujte buď telefonicky na čísle:** 604 834 134, nebo** na emaillové adrese: vlastik.dlouhy@seznam.cz

Zednické práce - okres Šumperk

 • **Vlastimil Dlouhý
  **
 • tel: 604 834 134
 • **email: vlastik.dlouhy@seznam.cz
  **

Zapravování špalet oken a parapetů

Mnoho z nás si nechává udělat celkovou výměnu oken a parapetů. Při každé takovéto úpravě je potřebné navrátit fasádu kolem oken do původního stavu. Tyto úpravy jsou spojeny se** zednickými pracemi**, které vyžadují naprostou přesnost, aby se nepoškodila stávající struktura fasády. Proto, pokud se rozhodnete pro výměnu oken, je vhodné si objednat zedníky na zapravování špalet. Vzhledem k tomu, že je to práce náročnější na estetický vzhled, je vhodné tuto práci přenechat pouze zkušenému zedníkovi. Potom budou okna vynikat a nikdo nepozná jakýkoliv zásah do domu.

sádrokartonová deskaStavba plotů

Je velmi oblíbenou** zednickou prací** pro mnoho z nás. Plot ohraničuje území kolem domu a dodává na dokonalém estetickém vzhledu celého domu. Na Vaše přání, zedník přesně na míru a podle Vašich finančních možností postaví jakýkoliv druh plotu. Jsou to například ploty drátěné nebo zděné. Drátěné nevyžadují mnoho úprav, kdežto u zděných plotů se to říci nedá. Při vytyčení pozemku u drátěných plotů se usazují do betonových základů sloupky. Ty nevyžadují mnoho přípravných výkopových prací. Při zděném plotu, je náročnost mnohem vyšší a to i po finanční stránce. Ovšem na druhou stránku, jsou tyto ploty mnohem efektivnější, esteticky vypadající, mají dokonalé izolační vlastnosti a nabízí vyšší soukromí. Zednické firmy Vám mohou při stavbě zděného plotu, nabídnout i mnoho variant stavby plotu a celou škálu různých druhů materiálů.

Rekonstrukce bytových jader

Máte-li byt a přemýšlíte o rekonstrukci bytového jádra, potom si můžete na tuto práci objednat i malé zednické party. Pokud si objednáte stavební firmu, která tuto práci vykonává delší dobu, můžete využít bezplatné konzultace o možných změnách. Většina z nich Vám ráda nabídne vlastní katalog již zrekonstruovaných bytových jader a Vy si tak můžete vybrat z mnoha možností. Doba celkové rekonstrukce zabere od základu přibližně 8 pracovních dnů. Ovšem v tomto ohledu záleží vždy na výběru dané firmy. Jestliže budete při celkové rekonstrukci požadovat například dlažby v koupelně i kuchyni a další drobné úpravy, potom se pracovní doba prodlouží přibližně o 2 dny. Důvodem je zejména využití lepidla, které musí schnout cca 1 den. Následně potom se může provádět spárování a další úpravy.kuchyně

Průběh rekonstrukce u všech firem vypadá podobně, u některých je naprosto stejný.** 1. Den –** Staré jádro se odbourá a většinu dne se odklízejí sutiny a všechen ostatní odpad do kontejnerů. Zbytek dne se zakončuje výstavbou nových příček.** 2. Den –** Většinou se provádí elektroinstalace, rozvod vody a popřípadě i plynu. Pokud si přejete stropní podhledy, potom se dělají v tento den. Ke konci dne se připravují podklady pro obklady.** 3. Den –** Zde jde pouze o obklady a štukování. To samotné zabere celý den.** 4. Den –** Probíhá podezdění vany, popřípadě sprchového koutu. Pokládka dlažby a nakonec montáž krycí desky, pro schování instalačního jádra.** 5. Den –** Probíhá** ** dokončení obložení. Po dokončení se dělá celková kompletace zařizovacích předmětů a elektroniky. Nakonec se vše uklidí a odveze odpad.

Tato rychlá rekonstrukce ovšem nemusí být vždy kvalitní. Je potřebné si uvědomit, že každý proces potřebuje svou dobu zrání. Proto čím pomalejší postup práce, tím máte 100% jistotu, že bude práce odvedena precizně. A právě na tomto pomalejším postupu je vázáno mnoho firem s ohledem na spokojenost zákazníka. Jakmile se rekonstrukce ukončí, firma Vám vystaví fakturu, na jejímž základě provádíte platbu. Po dokončení rekonstrukce je záruční servis samozřejmostí.

Zednické práce - okres Šumperk

 • **Vlastimil Dlouhý
  **
 • tel: 604 834 134
 • email: vlastik.dlouhy@seznam.cz

Stavba rodinných domů nebo rekonstrukce

Jedná se o klasický způsob stavby, podobný jako u všech domů či budov. To se týká vybudování základů, hrubé stavby, stavby střechy podle vašich představ, protiradonových opatření, úpravě terénu (většinou i včetně příjezdové komunikace) upravení zdí. Dále Vám tyto firmy propojí stavbu s vodovodem a kanalizací a v neposlední řadě rozvod elektřiny, plynu a vody. Pokud chcete pouze rekonstruovat váš starší dům, potom i tuto možnost Vám nabízí zednické firmy.** Rekonstrukce** se většinou týká každé části domu, takže můžete po delší době z Vašeho stávajícího domu udělat nový. Mnoho firem nabízí i možnosti přístaveb a nástaveb, výměnu střechy, nové elektrické rozvody nebo rozvody vody. Ovšem záleží pouze na daných firemních nabídkách. Do rekonstrukce patří i malířské práce, terénní úpravy, změna, nebo výstavba plotů. Všechny tyto práce Vám nabídne jakákoliv zednická firma nebo parta.cihly

Obklady a dlažby

Každá koupelna a kuchyň by měly být vybavené jak dlažbou, tak také obklady. Je to čistě praktická záležitost, neboť plovoucí podlahy nejsou tak odolné a koberce se špatně čistí. O obkladech to v jistých případech platí stejně. Značek obkladů a dlažeb je nespočet, proto je výběr někdy dost složitý. Při výběru dbejte na kvalitu dlažby (či obkladů) a hlavně cenovou dostupnost. Ovšem ten druhý faktor nemusí být vždy to hlavní. Není výjimkou, že se levnější značka často vyrovná té dražší. Proto pokud se rozhodnete využít zednické firmy na obložení koupelny či kuchyně, je zcela jisté, že Vám s výběrem kvalitně poradí.

Každá firma nebo živnostník, zabývající se zednickými pracemi Vám často** vyjde maximálně vstříc**. Poznat ovšem v dnešní době kvalitní firmu nejen v této oblasti, je někdy složité. Proto, pokud chcete využít služeb zednických firem, je vhodné zjistit si co nejvíce informací o dané firmě. Ale také vždy plaťte průběžně a vždy pouze za odvedenou práci. Jen tak předejdete nechtěnému zklamání. My jsme Vám velmi rádi představili zednickou partu pod vedením Zdeňka Koloucha, který Vás zajisté nezklame. Máte možnost se sami přesvědčit o jeho kvalitách.

Zednické práce - okres Šumperk

 • **Vlastimil Dlouhý
  **
 • tel: 604 834 134
 • email: vlastik.dlouhy@seznam.cz

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24169 (topprodukt.cz#962)


Přidat komentář