Bezpečnostní dveře - Jihlava a okolí

Pokud se chcete cítit bezpečně a klidně ve vašem domě nebo bytu, jistě vám k tomuto pocitu dopomůžou i bezpečnostní dveře. Aby však plnily svou funkci zaručeně, je nutné, aby byly kvalitní a odborně namontované.

Bezpečnostní dveře - Jihlava a okolí

Ochranu našeho drahocenného domova můžou poskytnout bezpečnostní dveře. Ovšem pouze tehdy, jsou-li vyrobeny kvalitně a stejně tak i, jsou-li profesionálně namontovány. Jestli hledáte opravdovou kvalitu, na nic nečekejte a obraťte se na truhlářskou firmu pana Iva Bašty, která se mimo výrobu a montáž bezpečnostních dveří zabývá zakázkovou výrobou kuchyní, obývacích a dětských pokojů, ložnicí, kancelářského nábytku a vybavení obchodů a butiků. Dále z truhlářských prací provádí krovy, střechy, pergoly a stejně precizně provádí montáže dveří a zárubní zn. SAPELI.

www.truhlarstvibasta.webnode.cz

Firma působí na našem trhu již 18 let a za tuto dobu získala mnoho zkušeností a také širokou škálu spokojených zákazníků, kteří se na firmu pana** Iva Bašty** nadále obracejí. Jestliže chcete také patřit ke spokojeným zákazníkům, můžete se na Truhlářství Bašta obrátit telefonicky na telefonním čísle: +420 777 616 951 nebo použitím emailové adresy: truhlikbasta@gmail.com, a pokud jste z Jihlavy nebo okolí, můžete je navštívit osobně, a to na adrese: Ústí 95, VĚTRNÝ JENÍKOV 588 42. Chcete-li se dozvědět více o nabídce této firmy, klikněte na internetový odkaz jejích webových stránek: http://truhlarstvibasta.webnode.cz/, kde si můžete prohlédnout i fotogalerii jejích kvalitní práce.

Bezpečnostní vchodové dveře

Každé dveře do naší domácnosti představují vstupní bránu do našeho soukromí. Jestliže chcete mít jistotu maximální ochrany vašeho domova před okolním světem, tuto vám můžou nabídnout jedině dveře bezpečnostní. Klasické dveře jsou opatřeny tzv. slabými místy, která můžou usnadnit nezvaných osobám dostat se do našeho interiéru. Těmi jsou plocha dveří, jejich panty, zárubně, zámek dveří, vložka dveří a klíče. U běžných dveří je právě plocha prvním úskalím, neboť jdou prorazit. Ani jejich oplechování plně nezaručí bezpečnost vašeho domova. Je potřeba si uvědomit, že právě pocit bezpečí dělá náš domov domovem. Přesto, že jde pachatelům při krádežích o zmocnění se něčeho cenného, vždy je pro lidi mnohem traumatizující to, že se někdo dostal do jejich soukromí a porušil jejich bezpečí.

Proč si pořídit bezpečnostní dveře?

Pro většinu z nás je naprosto hrůzostrašná představa, že se nám ve věcech bude přehrabovat někdo cizí, často s kriminální minulostí, s nejnižší inteligenční a hygienickou úrovní apod. Koupě bezpečnostních dveří není rozhodně módní záležitostí, která nebude za další rok frčet. Zloději totiž nekradou jen letos, ale jsou v naší společnosti bohužel pořád. Zloději se zpravidla třepou na doby nebo byty, které nejsou opatřeny bezpečnostním zařízením. Proto pokud máte tu možnost, zajistěte své byty a domy bezpečnostními zámky, bezpečnostními dveřmi a dalšími zabezpečovacími prostředky, kterými jsou např. řetízky, výplně zárubní proti jejich roztažení, apod. Velmi důležité jsou kvalitní dveře. Aby vám poskytovaly potřebné bezpečí, hleďte na to, aby byly vyrobené z kvalitního a odolného materiálu, aby nebylo možné je vykopnout nebo jakkoliv prorazit.

Bezpečnostní dveře můžete vybírat z různých druhů. Tyto se liší zejména dispozicí uzamykacích bodů zámků. Konstrukce bezpečnostních dveří bývá vyrobena z určitého počtu kovových výztuh, které jsou obložené dalšími materiály a horní vrstva může být tvořena např. tvrdým dřevem nebo dýhou. Kvalitní dveře je potřeba si nechat vyrobit u opravdových profesionálů, kteří sami nejlépe poradí, jaké dveře vám budou stačit, zda postačí přídavné bezpečnostní dveře, které spočívají v doplnění vnitřní strany dveří o ocelovou konstrukci, nebo usoudí, že je nutné zakoupit zcela nové bezpečnostní dveře, které se dají nasadit do buď původních zárubní, nebo do zárubní nových.  Dbejte na to, aby bezpečnostní dveře, které chcete nechat namontovat, měli certifikaci minimálně na 3. stupeň zabezpečení.

Ceny bezpečnostních dveří jsou různé a liší se zpravidla dle jejich rozměrů, stupně zabezpečení, výrobcem, tím, zda jsou odolné vůči požáru, atd. Dveře můžete pořídit cca od 10 do 40 tisíc korun.

Jaké bezpečnostní dveře zvolit?

Na vstupních dveřích rozhodně nešetřete. Vstupní dveře jsou překážkou, která brání pachateli před neoprávněným vstupem do vašeho domu. Obyčejné dveře pachatel může vyrazit, nebo vysadit z pantů, může je také odvrtat, atd. Riziko před neoprávněným vstupem nezvaného hosta výrazně snížíte tím, když si pořídíte bezpečnostní dveře. Bezpečnostní dveře můžete vybírat takové, aby byly ohnivzdorné, a ty jsou vyplněné minerální vlnou, ale aby také splňovaly tepelné a zvukové izolační vlastnosti. Dostatečně bezpečné dveře jsou takové, které jsou schopné odolat ohni alespoň 30 minut. Součástí každých bezpečnostních dveří jsou bezpečnostní zárubně. Zárubeň je zalita betonem a je ukotvuje se po celém obvodu stěny. Dveře můžou být navíc opatřeny i přídavným zámkem s řetízkem. Čím vyšší počet jistících bodů budou dveře mít, tím budou bezpečnější. Stejně kvalitní, jako jsou bezpečnostní dveře, jsou i kvalitní zámky těchto dveří. Takový zámek není možné poškodit. Bezpečnostní sada je tvořena i cylindrickou vložkou, zadlabovacím zámkem a bezpečnostním kováním, které je vyráběno z ušlechtilých ocelí tepelnou úpravou.

Bezpečnostní třídy dveří

Bezpečnostní dveře do interiéru jsou vyráběny v různých designech, vždy záleží na vašich požadavcích, co se vám líbí, co od dveří očekáváte a jaký styl bude nejvhodnější do vaší již zařízené domácnosti. Venkovní dveře můžou být buď zcela plné, nebo také zasklené či se světlíky. I zárubně můžou být v různých barvách a designech. Bezpečnostní dveře se běžně dělí do 6 bezpečnostních tříd. Jestliže obstaráváte dveře do bytů, klidně se spokojte s třídou č. 2, samozřejmě čím vyšší číslo, tím lépe, proto jistě lepší variantou budou dveře 3 a 4. Jaké dveře zvolit vám jistě poradí profesionální firma, u které si budete montáž dveří objednávat. Je lepší oslovit firmu, která na našem trhu působí již delší dobu a která nabízí certifikované výrobky, u kterých není žádným překvapením vyšší záruční lhůta. Velmi podstatná u bezpečnostních dveří je také odborná montáž dveří a zárubní.

Montáž dveří a zárubní

Firma, u které si dveře a zárubně objednáte, vám zpravidla ve všech případech také dveře včetně zárubní odborně namontuje. Nezáleží přitom na druhu dveří. Může se jednat o dveře posuvné, otočné, bezpečnostní, protipožární a jiné. Hledejte jen takovou firmu, která nabízí služby na vysoké úrovni, stejně jako firma Ivo Bašta. Před samotnou montáží dveří a zárubní byste měli zajistit, aby byla vaše podlahová krytina v místnosti, kde se bude montáž provádět, již položena. Montáž obložkových zárubní se totiž provádí už na hotovou vrchní podlahu. Při montáži byste také měli mít již hotové malby nebo tapety na stěnách. Dalším podstatným krokem je dodržení přesných stavebních otvorů, neboť pokud by nebyly dodrženy, není možné zárubně namontovat. Tam, kde se bude montáž provádět, by měl být také zajištěn přívod elektrického proudu a také dostatečná teplota vzduchu k tomu, aby montážní pěna správně tvrdla.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25101 (topprodukt.cz#2493)


Přidat komentář