Hodinový manžel - Louny a okolí

Možnost zavolání si na pomoc v domácnosti hodinového manžela, který Vám pomůže s čistě mužskými pracemi je zcela bezkonkurenční. Hodinoví manželé jsou muži, kteří si dokážou poradit se vším, co mužská práce v domácnosti obnáší.

 • Pokud bychom se zaměřili na Louny a okolí, pak můžete ohledně údržby domácnosti a drobných řemeslných prací oslovit odbornou firmu, která se specializuje na:

 • Instalatérství - voda, plyn, topení

 • Malířství, lakýrnictví a tapetářství
 • Pokrývačství, klempířství a tesařství
 • Výškové práce
 • Řemeslnické práce - hodinový manžel
 • Zateplení budov a izolace
 • a jiné.

V každé domácnosti je stále co modernizovat, rekonstruovat. Díky hodinovému manželovi nebudete muset horečnatě shánět jednotlivé řemeslníky, prověřovat jejich zkušenosti a znalosti. A zatímco hodinový manžel bude Váš domov zvelebovat, Vy si budete moci užívat volných chvilek, kterých se nikomu z nás zrovna moc nedostává.

Možná jste se také Vy dostala do situace, ve které jste si nevěděla rady s kapajícím kohoutkem, nebo Vám jen přestala mýt myčka. A právě v těchto chvílích se hodí mužská ruka, která doma zrovna není, protože pracuje mimo domov a vracíte se pouze na víkendy. Nebo jste matka samoživitelka a mužskou ruku doma prostě nemáte? To vůbec nevadí, neboť je zde služba, kterou všechny z nás, co občas toho chlapa postrádáme, rády využijeme. Je to možnost zavolat si na mužskou práci doma hodinového manžela.

Kde hledat hodinového manžela?hodinový manžel

Kde však hledat hodinového manžela? Kdo tuto službu nabízí? V dnešní době je tato služba již rozšířenější než kdysi. Služby ho dinového manžela nabízejí většinou manuálně zruční muži, kteří jsou kutilové a ovládají různá řemesla. Pokud jste se dostala do situace, kdy je hodinového manžela potřeba, pokuste se nejprve poptat ve svém okolí. Když zjistíte, že jste nepochodily, přichází na řadu jediná zato zaručená možnost a tou je poohlédnout se na internetu.

S čím Vám hodinový manžel pomůže?

Práce, s níž Vám hodinový manžel pomůže.

Drobné opravy v bytě

Potřebujete doma vyměnit žárovku, sestavit nábytek, který jste si právě domů koupila? Nebo je na čase zútulnit trochu Váš domov a je zapotřebí vymalovat, namontovat garnýže či umístit poličky nebo pověsit obraz? Tak si zavolejte hodinového manžela, který vše z toho znamenitě ovládá.

Některé zámečnické práce

Máte pokažený zámek nebo uvolněnou kliku u dveří? Hodinový manžel Vám zámek buďto úplně vymění nebo vymění vložku v zámku, dle potřeby zámek promaže, popřípadě opraví kliku nebo ji úplně vymění.

Elektro práce

Pokud Vás doma zlobí elektřina nebo jen máte pokaženou zásuvku, tak Vám ji hodinový manžel opraví, popřípadě vymění. Také umí opravit jističe. Je-li hodinový manžel elektrikář, je schopen opravit staré rozvody nebo vyvede zcela nové. Koupila jste si nové světlo a nemáte nikoho, kdo by Vám jej nainstaloval? Zavolejte hodinového manžela, ten to umí.

Některé instalatérské práce

Hodinový manžel umí vyměnit vodovodní baterie, sifony, také pro něj není problém preventivně vyčistit odpady, opravit WC, popřípadě jejich splachovač. Přetěsní odpadní potrubí a provede instalaci pračky nebo myčky atd.

Stavební práce

Zručný hodinový manžel dokáže vykonat přestavbu či rekonstrukci jádra. Dále provede montáž sádrokartonu, zednické práce pro něj nejsou žádnou překážkou. Provede montáž a instalaci krbových kamen a kouřovodů. Položí podlahy ať již plovoucí či jiné apod.

Vyřízení některých dokladů

Služby hodinového manžela však mohou jít ještě dále. Jistě znáte situaci, kdy přijdete na úřad a úředník je na Vás nepříjemný, protože si myslí, že jste žena a jste tam sama a tak Vás odbyde. Přijdete-li však na úřad s mužem, který se naopak na úřadech vyzná, je jakékoli jednání hračkou.

Elektronika a PC

Hodinový manžel je velmi zručným člověkem. Naladí a zapojí veškerou elektroniku ve Vašem bytě či domě. Zorganizuje všechny kabely k elektronice. Máte-li problémy s počítačem, poradí si s tím velmi snadno, nainstaluje Vám do počítače programy, které Vám v něm chybí a máte-li v něm nějaké viry, poradí si s nimi.

A je toho ještě daleko více, co hodinoví manželé zvládnou. Vypsat zde vše by zabralo mnoho stránek. Každý hodinový manžel má ve své nabídce něco zvláštního, ale všichni mají jednu společnou věc, a tou je zručnost.

Zahradnické práce

Patří k Vašemu domu zahrada a Vy ji samy nezvládáte? Nebo je Váš manžel stále mimo domov a potřebujete pomoci s prořezáváním stromků, posekáním zahrady či opravou plotu? Klidně si na tuto práci povolejte šikovného hodinového manžela, který Vám pomůže.

Co hodinový manžel nedělá?

Hodinový manžel nedělá:

 • V žádném případě nenabízí žádný hodinový manžel erotické služby!
 • Nikdy nemyje nádobí.
 • V žádném případě Vám nevypere.
 • Nehlídá děti.
 • Nehlídá zvířata.

Pravidla hodinového manžela

Hodinový manžel je člověk, který je ve všem zručný a dovede si poradit se vším, co je potřeba. Krédem hodinového manžela je, že vždy chodí včas. Svou práci odvede rychle, odborně a precizně. Hodinový manžel se vždy přezouvá a poté, co svou práci provede, odejde domů.

Kdo si hodinového manžela objednává?

Jestli si myslíte, že si služby hodinového manžela objednávají pouze ženy žijící samy, tak se velmi mýlíte. Hodinového manžela vyhledávají také vdané ženy, které mají doma muže, avšak příliš zaměstnané na to, aby svým manželkám pomáhali v domácnosti s mužskými pracemi. Služby hodinového manžela si také často objednávají různé mateřské školy, základní školy, úřady nebo firmy.

Darujte hodinového manžela

Zdá se Vám to nemožné? Máte-li babičku nebo tetu, které žijí samy a mají doma problémy, které samy nezvládnou a žádný muž z celé rodiny na ně nemá čas, klidně jim darujte hodinového manžela jako dárek. Překvapte je tím, že jim domů pošlete muže, který jim zvládne za jeden den dát dohromady veškeré problémy v domácnosti, které jsou mužskými záležitostmi. Nebo víte, že by si přály mít na zahradě altánek či v obýváku krb? Pošlete jim domů šikovného hodinového manžela, který vše zvládne. Některé firmy nabízející služby hodinového manžela nabízejí také dárkové poukazy a tak, když věnujete babičce nebo tetě, které žijí samy, tento poukaz, mohou si samy podle potřeby takového pomocníka domů zavolat. A to je úžasná věc!

Jak to všechno začalo?

Asi se ptáte, koho to vůbec napadlo, pronajímat hodinového manžela. Vše začalo v roce 2003, kdy napadlo paní Ninu Rachmaninovou, pronajímat muže ženám, které doma potřebují pomoci s mužskými pracemi a nemají po ruce žádného muže, který by jim s nimi pomohl. Tento nápad se jí zrodil v hlavě, když zjistila, že jsou Moskvanky stále nespokojeny s tím, jak jsou muži neochotni pomáhat jim s domácností. Tento nápad se zrodil ve městě Perm na Urale. Hned, když se tato služba rozkřikla, vrhli se na tuto novinku novináři a díky nim se potom služba hodinového manžela rozšířila po celém světě. A kolem roku 2005 se dostala také k nám do České republiky.

Pánové, děkujeme

Nabídka služby hodinového manžela se neustále rozšiřuje. A právě díky těmto ochotným a spolehlivým mužům si můžeme my ženy oddychnout, neboť právě tato služba nám dává jistotu. Právě jistota toho, že když zrovna není po ruce žádný jiný muž, který by nám pomohl s mužskou prací v domácnosti, a my si můžeme zavolat hodinového manžela je tou důležitou. Proto pánové děkujeme, že jste tady pro nás a pomáháte nám.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23917 (topprodukt.cz#503)


Přidat komentář