Hodinový manžel - Praha

Zatlouci hřebík, pověsit obraz, shrabat listí nebo umýt auto. To jsou služby, které si sice můžete udělat doma sami, ale právě s tímto má mnoho lidí zkušenost, že ne vždy jsou tyto práce hotové a v pořádku. Nevadí, zavolejte si na to hodinového manžela.

Proč si objednat hodinového manžela?

Jestli nemáte dostatek času anebo kapacity na to, abyste zastali běžné domácí práce sami, tak se nestyďte zavolat hodinového manžela. Ten totiž jako odborník snáze a dobře odvede zadanou práci. Pokud máte tedy jako ženy partnera, který se zrovna nežene do daných úkonů, tak ho raději nenuťte, protože ne každý má talent na zaťukávání hmoždiněk či sekání dříví. Práce může pak být nekvalitní nebo se dokonce dotyčný může zranit a to za to nestojí. Služby hodinového manžela nestojí tolik, abyste si je nemohli dovolit, a tak si nechte profesionálně smontovat nábytek, navrtat zdi nebo si nechte zapojit spotřebiče. Je to jednoduché a praktické.

Služby hodinového manžela - Praha

Vybírat můžete opravdu z několika oblastí. Hodinový manžel není ze své podstaty profesionální řemeslník (což se nevylučuje, pokud má náhodou daný muž vzdělání v oboru). Hodinový manžel ale v zásadě nenabízí hlubší práce typu oprava a diagnostika celého elektrického rozvodu, oprava auta nebo hlubší instalatérské práce. Jedná se spíše o služby, které člověk normálně může zastat bez hlubší znalosti problému. Až si budete objednávat hodinového manžela, tak mu proto raději jasně vysvětlete, co po něm budete chtít, aby vám řekl, zda tyto práce dělá či nikoli. Ne vždy je totiž neochota mužů (nyní se bavíme o těch klasických manželích, co by měli ty práce vykonat) zapříčiněna nechutenstvím k práci, ale skutečně danou práci až tak neovládají.

Práce s elektrickými spotřebiči

Potřebujete zapojit pračku, myčku, mikrovlnku, televizi nebo video? S tím si poradí** hodinový manžel**. Princip těchto elektrospotřebičů je většinou obdobný, ale pokud s tím nepracujete tak často, tak si s tím leckdy neporadíte a návody jsou často tak nesrozumitelné, že řízením se jimi spíše naděláte více škody než užitku. Než aby jste spotřebič poškodili, tak si ho nechte zapojit profesionálem, který vám rovněž poradí s jeho užíváním. Rovněž pokud máte problémy s elektrickou sítí, tak nechte hodinového manžela, ať se na to podívá. Stačí jen upevnit malý konatkt, aby vše fungovalo jak má. Hodinový manžel si rovněž poradí i s pojistkami. Pokud máte ještě ty straší keramické, tak si můžete nechat poradit, když vám vypadávají, tak to není jen tak, nahodit je. Hodinový manžel vám rovněž ze své pozice může poradit, zda je s elektronikou vše v pořádku, není nad to si nechat zkontrolovat elektrickou síť, protože její špatný stav může být i nebezpečný.

Častým problémem je špatné uspořádání různých kabelů a elektrických šňůr. Nechte proto odborníka, ať je nějak šikovně upořádá, sváže k sobě a zasune je tak, aby nikde nepřekážely a nevytvářely příliš neestetické zákoutí. Hodinový manžel může rovněž provrtat díru, skrze kterou se kabely provléknou do jiné místnosti.

Montážní práce

Pokud máte novou nábytkovou soupravu, je to sice radost, ale už vás jímá hrůza, jak celou sestavu dáte dohromady. Návody jsou mnohdy často nesrozumitelné a když neznáte různé zákonitosti, tak můžete při jeho kompletaci jednotlivé součásti spíše poškodit. Špatnou manipulací se snadno vykloktají závity, nesprávným sestavením se o sebe mohou jednotlivé části odřít. Profesionál většinou zná podstatu nábytku a snadno ho smontuje.

K montážním pracem pak patří i zašroubování různých poliček, připevnění lustru nebo jiných komponentů, které vám krášlí domov. Jejich namontování není nijak složité, ale přesto zabere nějaký čas a ne každý se do toho chce pouštět. Navíc i zde je třeba určitých znalostí. Například, když věšíte obraz. Potřebujete vědět, zda se do dané zdi hodí určitá skoba, aby vám obraz nepadl, to by pak byla jen škoda navíc. Obraz by byl rozbitý a navíc by byla díra ve zdi.

Instalatérské práce

Oprava baterií, namontování nové sprchové hadice či vyčištění a opravy odpadů, patří mezi časté domácí práce. Ne každý ale tyto úkony zvládne, a tak je rovněž dobré zavolat na pomoc odborníka. Ten si poradí s danou prací. Pokud vám odpadají kohoutky nebo se vám utrhne hadice, tak se musí správně namontovat nový komponent, protože s těmito výrobky se často manipuluje a při nesprávné montáži dochází k několika násobně větší opotřebovanosti, která krátí výrobku životnost.

Stejně tak si hodinový manžel poradí i s pokládáním nových dlaždic, upevní nové silikonové těsnění a zbaví koupelnu plísně nebo fleků, způsobených vlhkostí.

Malování nebo pokládání koberců

Všechny práce, které jsou spojené s údržnou domova jako je** malování pokojů, položení koberců nebo položení podlahových krytin jsou rovněž úkony, se kterými si hodinový manžel může poradit**. Nechte tyto práce na profesionálovi, protože mají dlouhodobé trvání a vy se na výsledky práce budete muset dívat dlouhou dobu.

Venkovní práce

Natírání venkovní fasády, plotu, výměna okapu, údržba okenic nebo kontrola tašek na střeše. To jesou některé věci, které rovněž potřebují pravidelnou péči. Stejně tak je třeba občas posekat trávu, naštípat dříví, nebo vyvrátit pařezy, které na zahradě překáží. Různé drny, které pak překážejí při sekání trávy, je rovněž nutné odstranit. S tím vším si poradí hodinový manžel.

Hodinový manžel vám pomůže jako profesionál

Není ostuda ani nijak ponižující využít služeb hodinového manžela. Právě stoupající obliba tohoto řemesla je důkazem, že služby hodinového manžela lidé rádi využívají. Hodinový manžel totiž poskytne profesionální, rychlou a kvalitní práci bez zbytečného nepořádku. Vy si tím tak ušetříte hádky, kdy se s partnerem dohadujete, že není hotovo toto a tamto. Když jsou na to jiné ruce, tak proč se nervovat rozepřemi v rodině. Nechte si udělat službu profesionálně, za rozumnou cenu a s dlouhodobým efektem.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23867 (topprodukt.cz#384)


Přidat komentář