Kurz prodlužování řas

Mít krásné, husté a dlouhé řasy je snem mnoha žen. Díky tomu se trendem stalo prodlužování řas, což je proces, který není nijak náročný. Naučte se proceduru, díky které si můžete aplikovat řasy nebo tím potěšit i jiné.

Výhody prodloužených řas

Pokud má žena permanentně prodloužené řasy, tak jí odpadají starosti s každodenním líčením a navíc je stále výrazná, ve dne i v noci, což ocení spousta dam, které se stydí před ostatními chodit nenalíčené. Nastavené řasy zajistí ženám svůdnější pohled, protože ne každá je obdařena hustým porostem řas, popřípadě jejich barva není tak výrazná. Při používání různých líčidel se sice oku dá výraz, ale jsou situace, kdy třeba** řasenka** není vhodná (sport, plavání, nutné odlíčení na noc, alergie na kosmetiku, špatná minipulace s líčidly, když má žena brýle apod.). Nošení umělých řas pak přináší komfort, kdy se nemusíte o oči nijak starat a přitom máte pořád kočičí pohled. Protože je tato metodika velmi oblíbená, tak se ji naučte. Budete si poté moci sama aplikovat řasy nebo si vytvoříte svoji klientelu, protože procedura je čím dál žádanější.

Před začátkem kurzu prodlužování řas

Až půjdete na kurz, tak si vezměte psací potřeby, pohodlné oblečení a boty a modelku na** prodlužování řas**. Proces prodlužování je sám o sobě delší, tak byste se měly cítit příjemně a pohodlně. Připravte si případné otázky, protože až budete v pracovním zápalu, tak si pak na vše potřebné nemusíte vzpomenout.

Jak kurz prodlužování řas probíhá?

Celý kurz se sestává ze dvou částí – teoretické a praktické. V teoretické části vás odborník seznámí s historií prodlužování, metodikami a příslušenstvím, které je k proceduře třeba. Dozvíte se také, pro koho nejsou umělé řasy vhodné, jak si poradit s případnými problémy nebo jak pečovat či odstraňovat nalepené řasy. Následně si všechny nabyté vědomosti vyzkoušíte v praxi na modelce. Na závěr kurzu pak obdržíte certifikaci o jeho absolvování.

Postup prodlužování a zhušťování řas

Metodika není náročná a brzy získáte onen potřebný grif. Jen je trošku trošku časově náročnější, obě oči vám mohou při první aplikaci zabrat dvě hodiny. Výsledek ale stojí za to.

Výhody prodlužování řas

Metoda řasa na řasu využívá apliakce opravdu jednotlivých řas, které se lepí na vlastní porost majitelky, proto je proces tak zdlouhavý. Výhodou ovšem je, že díky jednotlivým spojům se upevňuje každá řasa zvlášť a tím pádem není tolik zatížena a jen tak nevypadne. Pokud k tomu dojde, tak nevypadnou řasy naráz nebo jednotlivé trsy, tudíž nikdo nic nepozná. Po nějaké době stačí jít jen na doplnění.

Před aplikací umělých řas

Nositelka by měla mít nenalíčené a odmaštěné oči, aby řasa co nejlépe přilnula na vlastní porost. Rovněž by** řasy** neměly být barvené nebo ztrvalené, protože tím by pak efekt vypadal nepřirozeně. Nejlepší jsou klasicky tvarované řasy, které samy o sobě nejsou tak výrazné a** umělé řasy** tak mohou dokonale vytvořit daný efekt.

Jaké existují umělé řasy?

Je spousta produktů od těch klasických až po extravagantně barevné. Pokud se budeme držet přírodních tvarů, tak se dělají jednak syntetické obměny nebo norkové řasy, které vytváří „peříčkovitý" pohled.

Délka se pohybuje od 7 mm do 17 mm, přičemž nejčastěji se používají délky 10 mm až 13 mm. Pak se také měří tloušťka řas, přičemž nejužívanější je tak 0,2 mm. No a zbývá ještě typ zatočení. To se značí písmeny J, B ,C , D, Y, W, V, kdy se zvětšuje zatočení. Pokud chcete klasiký a přirozený vzhled lehce nalíčených očí, tak se většinou využívá typ C.

Aplikace řasa na řasu

Až si klientka ulehne na lehátko, tak jí  odmaštěte řasy, kdy pak na nich budou lépe držet umělé. Podlepte řasy, aby se vám dobře nanášely komponenty.

Přírodní řasy rostou v několika řadách a umělé produkty se lepí do mezi prostor, aby byl výsledek co nejpřirozenější. Proto je dobré si tuto vrstvu zpřístupnit.

Řasy nanášejte od jednoho koutka oka ke druhému. K dispozici máte speciální pinzetu, se kterou se dobře manipuluje a lepidlo. To může být bezbarvé nebo černé, což je praktičtější, protože tím, jak se myjete, tak přípravek vyprchává a někdy je nános vidět. Existují rovněž i trvanlivosti lepidel. Můžete zakoupit 14-ti denní, ale i měsíční.

Jednotlivé řasy se lepí jedna za druhou tak, aby vznikl pořadovaný efekt. Protože řasy jsou husté, tak se nemusíte zabývat vyloženě aplikací řasy na řasu, každá umělá si své místo najde, dbejte spíše na to, aby byly správně vytočené a působily přirozeně (aby správně sedly na oko).

Po aplikaci by se řsy neměly tak 48 hodin mýt, aby lepidlo dostatečně zaschlo. Po celou dobu nošení by se neměla používat kosmetika na olejové bázi, která by mohla řasu uvolnit a rovněž umělým řasám nesvědčí přehnané líčení. To ale nebude třeba, protože nový vzhled je svůdný a pořád výrazný.

Prodlužování řas je trend

Tato metodika využívá jednoduché a zdravotně nezávadné aplikace, která pomůže ženám k pěstěnému vzhledu. Když kdysi nastal boom nehtových center, následně pak** prodlužování vlasů**, tak nyní přicházejí na řadu řasy. Pokud hledáte nějaké uplatnění v podnikatelské sféře, tak prodlužování řas je jedním z odvětví, které je v kurzu. Není totiž nijak pracné si nechat prodloužit řasy a navíc to tolik nestojí, tudíž to ženy chtějí vyzkoušet. Pokud se naučíte správně aplikovat umělé řasy a budete vědět, proč je lepší používat ten a ten typ zatočení nebo ono či tamto lepidlo, tak se k vám zákaznice budou spokojeně vracet.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23863 (topprodukt.cz#378)


Diskuze a zkušenosti

Mihalovicsová Adéla | 05.02.2015 17:38
Re: Kurz prodlužování řas Dobrý den, měla bych zájem o kurz v Ostravě nebo okolí. Můžu se zeptat jaká je cena kurzu a jestli z něj dostanu nějaký certifikát? A zda může na kurz i začátečník? Děkuji.


Přidat komentář