Malířské práce - Náchod a okolí

Potřebujete upravit interiér či exteriér Vašeho domova? Mnoho firem dnes nabízí více prací v jednom "balíčku", takže potřebujete-li více úprav, obraťte se na firmy, které je nabízí najednou.

Malování je nejen zajímavou činností, ale člověk si při něm také odpočine. Jde o relaxaci, při které se člověk dokáže skvěle uvolnit. Na druhou stranu je však vymalování bytu dosti náročná práce, a to jak na fyzickou kondici, tak i na zkušenosti. Nejde zde totiž jen o malování, ale také o očistu stěn, jejich opravu a celkovou štětec s barvouúdržbu. Proto je lepší raději přenechat tyto práce profesionálům v oboru. Jejich kvalitně odvedená malířská práce Vás potěší. Malířské firmy se Vám budou snažit vyhovět ve všech variantách, které si budete přát. Samotné malování pak provádí skupina kvalifikovaných malířů, kteří si vědí rady i s mnoha neřešitelnými možnostmi barevných kombinací.** Malíři** Vám navíc rádi poradí i vhodnou variantu, která se k barevnosti interiéru nejvíce hodí. Jestliže se jedná o kvalitní firmu, budete mít po vymalování vždy uklizeno, což je pro mnohé z nás velká výhoda, neboť tak máme větší radost z dokonale odvedené práce.

Jednou z dobře zavedených a kvalitních malířských firem je firma pana Petra Nováka. Tato firma provádí veškeré malířské práce*** *** a pracuje v oboru již delší dobu a má mnoho spokojených zákazníků. Doporučí Vám barvy a jejich odstíny do jednotlivých pokojů, vhodně je zkombinuje a představí Vám nejrůznější moderní techniky i s jejich využitím ve Vašem interiéru. Firma také provádí **zednické práce, obnovení bytových jader a výkopové práce.

 • Malířské práce - Náchod a okolí
 • Petr Novák
 • Tel: 737 315 888
 • ** Adresa: Kamenice 135 547 01 Náchod**

Kontaktovat** pana Petra Nováka** můžete na telefonním čísle 737 315 888 nebo ho můžete navštívit na adrese** Kamenice č.p. 135 547 01 Náchod.** Firmu pana Nováka Vám můžeme jenom doporučit.

malířské práce

Malování zdí

Malujete po dlouhé době? Pak se může stát, že kromě malíře budete potřebovat i zedníka. Dnes už ovšem není výjimkou, že malíř také ovládá řadu zednických prací, takže Vám před malováním zajistí i veškeré** úpravy a rekonstrukce**. Pokud se na zdích objevuje plíseň, je někdy nutné odstranit omítku až na zdivo a omítnou ji znovu asanační omítkou, která znovu objevení plísní zabraňuje. Problém s plísněmi často nastává v koupelnách, prádelnách, toaletách či kuchyních. Příprava kuchyně na malování je specifická tím, že se musí nejdříve odstranit nános mastnoty, který na stěnách vzniká při vaření. Jestliže byste mastnotu na stěnách nechali, tak se Vám nová malba začne olupovat nebo opadávat. Dalším problémem, který se musí před malováním odstranit, je poškozená omítka kolem rámů oken a zárubní, což nejčastěji způsobuje bouchnutí dveří či oken. problém se pouhým přetřením neodstraní, takže je nutné vše odborně zapravit.

Jaké způsoby úprav stěn jsou dnes moderní?

malování zdí

Módními se v dnešní době staly kombinace matných a lesklých povrchů, které působí velmi zajímavě. Můžete si vybrat mezi lesky perleťovými, kovové či saténové odstíny nebo metalické odlesky. Efekty vytvořené plastickou stěrkou se využívají k podtrhnutí buď jedné stěny nebo části pokoje. Plastická stěrka se po nanesení barevně upravuje. K imitaci mramoru nebo leštěného kamene se využívá metoda benátského štuku. Jde o metodu, která se nejlépe hodí do místností, kde je vlhko. Dekorační malby na zeď se nejčastěji nechávají vytvořit do dětských pokojů. Z katalogů můžete vybrat konkrétní motivy nebo se můžete domluvit i s malířskou firmou na realizaci Vašich nápadů. K dalším možným dekorativním úpravám patří dekorování, mramorování nebo také tupování.

Natěračské práce

Natěračství je malba zvenčí. Týká se to fasád, střech, dveří nebo oken. Jelikož venkovní prostory musí odolávat povětrnostním vlivům jako je déšť, slunce nebo sníh, tak nejdůležitější je mít odolné nátěry a zamezit tak vyblednutí barvy. Existují i speciální nátěry, jako například protipožární potěry, které v případě požáru zdrží prostupnost ohně a také mohou zabránit prostupování toxických látek do ovzduší nebo** antigrafitti nátěry**. Jde o nátěr, který dokáže před sprejery ochránit nejen fasádu, ale i beton, cihly nebo kámen či keramiku. Aplikovaný nátěr při potřísnění zdi grafitti barvami tuto barvu do sebe vstřebá. Z fasády se pak snadno odstraní pomocí tlakové myčky společně s vrstvou grafitti barev. Po vyčistění nevzniknou na povrchu fasády žádné světlé skvrny ani mapy. Přípravek je ovšem zapotřebí znovu nanést, protože odstraněním grafitti se odstraní také ochranná vrstva.

 • Malířské práce - Náchod a okolí
 • Petr Novák
 • Tel: 737 315 888
 • ** Adresa: Kamenice 135 547 01 Náchod**

Při výběru barvy exteriéru stavby, si dávejte pozor na to, aby nebyla příliš křiklavá. Obecně se má zato, že lidé vyžadují spíše střídmost, ale jak se říká "proti gustu žádný dyšputát". Někdy bývá obtížné představit si, jak bude vypadat nátěr na velké ploše domu, když se díváte pouze na vzorek na paletě. Proto, pokud je to možné si nechte vytvořit počítačový návrh nebo si na internetu najděte podle vzorů podobný typ nátěrů.

U venkovních i vnitřních nátěrů se nabízí i omítnutí nebo štukování, které připraví plochu na daný nátěr.

Jaké volit odstíny barev?

Nenechávejte se ovlivnit módou, ale vybírejte podle toho, která barva je pro Vás ta pravá. Neméně důležitým kritériem je výběr vhodného odstínu dle účelu i prostoru jednotlivých místností. Vyberete-li vhodnou barvu a její odstín, dokážete doslova divy, a to od změny prostoru až po změnu teploty a světla v místnosti. Z malého pokojíku, tak můžete zásluhou optických klamů vytvořit útulný a odpovídající prostor, získat světlo, snížit strop či změnit prostor. Studené barvy patří do místností, jako je pracovna, koupelna, ložnice nebo místnosti, kde je velké teplo. Teplé barvy se zase hodí do místností jako je obývací pokoj, dětský pokoj nebo pro studené pokoje orientované na sever.

odstíny barev

Kolik za služby malířských a natěračských firem?

Ceny jsou vždy individuální a to z hlediska náročnosti a terénu. Odvozují se také vždy podle m2 a hodin strávených při určité zakázce, takže pokud se chcete dozvědět ceny za určité nabídky, pak je nejvhodnější telefonický či osobní kontakt. Každá** malířská i natěračská firma** - i ta Kovář Šindelka - Vám tyto informace velmi ráda sdělí a v případě potřeby nabídne řešení tak, aby vyhovovalo oběma stranám.

 • Malířské práce - Náchod a okolí
 • Petr Novák
 • Tel: 737 315 888
 • ** Adresa: Kamenice 135 547 01 Náchod**

Každý umíme něco, jen málokdo dokáže zvládnout vše, tak proč nevyužít nabízených služeb od kvalifikovaných řemeslníků. Chcete-li kvalitně a odborně odvedenou práci, pak máte jedinečnou možnost. Námi nabízená firma má velmi kvalitní recenze a my jsme Vám ji velmi rádi nabídli. Samotné rozhodnutí je pak na Vás.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24702 (topprodukt.cz#1968)


Přidat komentář