Truhlářství - Litoměřice a okolí

Kvalitní nábytek a vybavení do domu či bytu můžeme mít přesně dle našich představ, stačí zadat zakázku šikovnému řemeslníkovi - odborníkovi a pak se pouze nadchnout nad vlastním dokonalým interiérem.

Zařizování domu či bytu není záležitost jednoduchá, ač se na první pohled možná zdá. Pokud se dáte na tuto cestu sami, pouze s vašimi laickými znalostmi, alespoň si nejprve ujasněte, co je ve vašem holobytu potřeba udělat jako první, co následně a čím se budete zabývat až úplně nakonec. Ale i tak se po úmorném snažení a několikahodinové práci dočkáte jiného výsledku, než jste očekávali. Nic proti vaší šikovnosti, ale vzhledem k tomu, že podobnou práci denně nevykonáváte, je zcela normální, že konečný výtvor není perfektní. Raději než se trápit s řemeslnou prací a unavovat v čase, který byste měli raději věnovat svým blízkým a koníčkům, si zavolejte na práci odborníky, jež vám službu vyhotoví v nejkratším možném čase a zcela dle vašich požadavků, tužeb a přání.

Truhlářství – Litoměřice

Hledáte-li profesionální truhlářství v okrese Litoměřicích, můžete se obrátit např. na truhlářství pana Michal Střížka. V tomto truhlářství nabízí svým zákazníkům:

  • Návrh, výrobu a montáž
  • Kuchyně, vestavěné skříně, dětské pokoje, ložnice atd.
  • Kancelářský nábytek
  • A cokoliv dalšího na míru přesně podle vašich představ

Více informací o tomto truhlářství najdete zde:

Věříme, že v tomto profesionálním truhlářství budete spokojeni. Na začátku s vámi proberou vaše představy a vytvoří se návrh nábytku na míru pro vás. Vy si vyberete materiály a poté dojde na výrobu. Nakonec bude provedena odborná montáž a vy se budete moci těšit z nového, krásného a funkčního nábytku.  Profesionalita, kvalita a přijatelné ceny, to vše a mnohem více vám zde mohou nabídnout.

Služby truhlářství

A jaké že služby lze od kvalifikovaného truhláře s dlouholetou praxí vyžadovat?

Schody

Sesterskou záležitostí k pokládce podlahy je schodiště. V posledních letech je velmi časté a čím dál častěji žádané, nechat si schodiště v domě obložit dřevem či laminem. Důvodem je opět teplo, hezký vzhled a dlouhá životnost. Navíc, pokud máte podlahu plovoucí, bude odložení schodiště stejným materiálem více než na místě pro svoji estetičnost. Schody a celá schodiště jsou pro řádné obložení méně snadné, než běžné podlahy, proto je jistě na místě raději na práci volat odborného pracovníka, firmu, jež vám schodiště odloží dle představ a předloh a to v jistě mnohem kratším čase, než by trvala vaše práce i přes osobní zručnost a šikovnost. Součástí schodiště je ve většině případů i zábradlí, které vám vyrobí na přání a na doporučení ve své** truhlářské dílně** řemeslník, který bude provádět i kompletní pokládku podlahy. Tak se vyhnete nesoudružnosti materiálů, povrchů podlahy spolu se schodištěm.

Dveře, okna

Dveře dělají základní vstupenku do interiéru, kterého jsou velkou součástí. Ať už jde o hlavní vchodové dveře, či dveře v domě, vždy jsou důležité. A pokud nejsou, tak za jistých situací taky dost chybí. Prostě jednoduše řečeno – dveře potřebujeme. A také chceme, aby se hodily do interiéru, vydržely nejlépe napořád a cenově pro nás byly dostupné. Pokud vše jmenované souhlasí, je pro nás nejvhodnější si nechat dveře vyrobit u malého živnostníka – odborníka, který se zpracováním a výrobou dveří zabývá. Pravda, budeme muset sáhnout hlouběji do kapsy, než u prodejců sériových dveří, za to kvalita nám bude k nezaplacení.

Více informací o tomto truhlářství najdete zde:

Nábytek na míru

Malý prostor v domě či bytě se jednoduše vyřeší nábytkem vyrobeným přímo na míru. Velice oblíbenými se v posledních letech staly** vestavěné skříně**, které jsou nejčastěji opatřeny posuvnými dvířky a sahají od podlahy ke stropu a většinou po celé šířce stěny. Za ně se tak schová skutečně kde co, nejen velká šatna, dokonce i pracovna, televize a další elementy rušící jinak klidný a romantický interiér.

Postel

U nás se v posledních letech rozmohl západní trend, který určuje vysokou postel. Odborníci na spánek tvrdí, že se z vyšší postele lépe stává a navíc je zde i více úložného prostoru. Pro kvalitní spánek je navíc i kvalitní postel více než nutná a tak je potřeba ji mít i vyrobenou z kvalitního materiálu.

Kuchyně na míru

Pro** kuchyně na míru** platí jedna důležitá věc a to, že jsou vyrobeny s ohledem na váš vlastní styl a vkus. Existují však pravidla, kterými by se výroba každé kuchyňské linky na zakázku měla řídit. Kvalitu kuchyně více než vzhled určuje její funkčnost a materiály, ze kterých je vyrobena. Mít pěknou a zařízenou kuchyň dle svých představ je snem snad každé hospodyňky a díky firmě pana Střížky, která nabízí širokou škálu materiálu, barev a doplňků, je v jejich výrobních prostorách opravdu z čeho vybírat.

Vestavěné skříně na míru

Vestavění skříně nejsou jen kusem nábytku, ale jsou dnes již standardním vybavením moderní domácnosti, které doplňuje interiér domácnosti. Jejich design je důležitou součástí bytu či vašeho domu a je velmi důležitý pro celkový vzhled interiéru. Široký sortiment výplní dveří nám umožňuje udělat z vestavěné skříně velmi důležitý designový prvek ve vašem domě či bytě. Posuvné dveře mohou být vyplněny buď prosklenými částmi, zrcadli nebo potisky z libovolnými motivy z nepřeberného množství fotek a grafik. Můžeme Vám nabídnout vestavěné skříně od zavedené firmy pana Střížka v kvalitním provedení a za rozumnou cenu, která vyrábí a montuje skříně zejména v Litoměřicích a okolí.

Více informací o tomto truhlářství najdete zde:

Zahradní nábytek, exteriér

V současné době lidé tráví čím dál více času na svých zahrádkách a dvorech. Stačí, aby se jen příjemně oteplilo, a to ani nijak výrazně, a můžeme cítit vůni grilovaných pokrmů, díky kterým náš pes upouští stále více slin a náš nos jen tiše závidí. Lidé pochopili, že při pěkném počasí se nejlépe relaxuje na čerstvém vzduchu a tak se stěhují na své zahrady kolem domu. Zde je nutno pořídit zahradní nábytek, pergoly či ploty. Není nutno si zoufat, nemají v prodejnách ten správný nábytek, který máme utkvělý v mysli, stačí zajít za výrobcem nábytku, pro kterého bude taková práce hračka. Obvykle již má katalog, kde jsou předlohy, z kterých lze vybírat, či se pouze nechat inspirovat.

Pergoly a zahradní altány

Trendem současné doby je zahradu využívat k relaxaci a odpočinku. K tomu nám dobře poslouží pergoly a altány, které nám zpříjemní chvíle na zahradě. Uvažujete o vybudování příjemného posezení na své zahradě? Pokud ano, pan Střížka vám doporučí několik druhů ze zahradních altánů nebo pergol, které zvelebí Vaši zahradu. Pokud mátě větší zahradu a více sluníčka, doporučují se altány a zastřešené pergoly, které v parném létě zajistí dostatek stínu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24458 (topprodukt.cz#1487)


Přidat komentář