Výškové práce - Domažlice a okolí

Vše má svůj vývoj. Zpočátku se stavěly domy a budovy nízkopodlažní. Jak čas plynul, postupně vzrůstaly požadavky nás všech, rostl počet firem, ale i obyvatel. A tak se soustředila pozornost architektů a stavitelů na výškové domy a budovy.

Jedna věc je však postavení takových budov, druhá pak jejich údržba a renovace. Nejspíš těžko uspějete s požadavkem u uklízecí firmy, aby Vám umyla okna v patnáctém, či vyšším poschodí. A pak je tu také otázka opakovaného nátěru fasády, či umístění reklamní tabule. Se všemi těmito pracemi, a nejen s nimi, se můžete obrátit na firmu, která se specializuje přímo na výškové práce. Na jednu takovou Vám také níže dáme tip.

Horolezecká technika

Při** výškových pracích** je důležité dbát na bezpečnost, o tom není pochyb. Stačí nezkušenost, nepozornost, či absence potřebné techniky, a úraz může být hned na světě.

Firmy, které nabízejí výškové práce, disponují horolezeckou technikou nebo lešením, vysokozdvižnou plošinou aj. Technika, respektive veškeré vybavení by však mělo být kvalitní a v naprostém pořádku. Ostatně, samotná firma by byla sama proti sobě, kdyby používala nekvalitní, zastaralé vybavení. Ohrozila by tak bezpečnost svých pracovníků. A v neposlední řadě by klesal zájem o služby takové firmy. Potenciální zákazníci si totiž mezi sebou řeknou, se kterou firmou byli spokojeni, se kterou ne. K tomu slouží rozličné blogy.

Výškové práce - Domažlice a okolí

Výškové práce Martin Benda

Práce ve výškách

Dlouholetou zkušenost a kvalitně odvedenou výškovou práci na nejrůznějších objektech za pomocí horolezecké techniky můžete očekávat u firmy Výškové práce – Martin Benda. Na námi doporučenou firmu se můžete obrátit například ve věci odstranění sněhu a rampouchů – nátěrů plechových střech, okapů, svodů – kácení, či prořezu nebezpečně rostlých stromů – zateplení fasád, panelových spár, plochých střech – nátěru balkonů, stožárů, konstrukcí výrobních hal – mytí oken – demolice aj. Kromě již zmíněné horolezecké techniky firma u některých prací, které to vyžadují, používá závěsné lávky či lešení. Kompletní výčet poskytovaných služeb, včetně ceníku a fotogalerie, viz webové stránky firmy http://www.vysky-benda.cz (výškové práce Domažlice)

Budete-li potřebovat pomoci s určitou prací, pro kterou bude žebřík nedostačující, stačí kontaktovat pana Bendu na telefonním čísle +420 602 134 270 nebo e-mailem vys.prace@atlas.cz. Pro zaslání Vašich dotazů či poptávky můžete využít také interaktivní formulář, viz** http://www.vysky-benda.cz/napiste-nam/**. Upřednostňujete-li osobní domluvu, pak se můžete vydat na adresu Petrovická 257, 344 01 Domažlice – Hořejší Předměstí. Dopředu si jen sjednejte termín schůzky.

Oprava fasády

Pojďme si nyní přiblížit některé z prací, které můžete poptávat u námi doporučené firmy.

Utěsnění a zateplení panelových spár

Možná jste si všimli, pokud bydlíte v panelovém domu, že jejich součástí jsou spáry. Nic nevydrží věčně, a to platí i pro zmíněné spáry. Kdyby se panelový dům nerenovoval (střecha, okna, zateplení), jeho životnost, a tím i obyvatelnost by rapidně klesla. Co se týká panelových spár, ty je zapotřebí po určité době opětovně utěsnit, a to z důvodu izolace. Díky kvalitní izolaci se pak zamezí případnému zatékání a vlhkosti jako takové. Navíc, každá netěsnost přináší únik tepla. V případě kapajícího kohoutku, se může celé řadě zdát, že se jedná o maličkost, která zase tolik nestojí. Ovšem, kapka ke kapce může značně provětrat peněženku. To samé platí pro panelové spáry, které netěsní. V tomto případě byste v určitém měřítku zase do určité míry topili „jen tak“. A to by jistě byla škoda.

Zateplení fasád

Zateplení fasády je výhodné prakticky pro každý objekt, ať už pro panelový dům, rodinný dům, či komerční budovy, nebo výrobní haly. Samozřejmě, pokud však například bydlíte v panelovém domě, jen těžko je možné poptávat u firmy zateplení pouze Vašeho bytu. V tom případě je nutné, mimo jiné, projednat možnost zateplení s ostatními majiteli domu.

Nátěr fasády Domažlice

Přínosy zateplené fasády

Bezpochyby, když se pro něco rozhodujete, tak Vás jistě zajímá, tzv. co z toho bude. Co Vám tedy přinese zateplení fasády Vašeho domu, chaty, chalupy, či firmy? Především dojde k významnému snížení spotřeby energie potřebné pro vytápění daného objektu. Ovšem, nejen v období topné sezóny, budete moci čerpat z výhod zateplení. V létě jsou některé dny přímo k nevydržení, kdy sluníčko praží a neschováte se před ním, jeho teplem, ani doma. Zateplení fasády se postará o to, aby se objekt nepřehříval. Jednoduše sečteno a podtrženo, zateplení vyrovnává teplotní klima a nastoluje tu správnou tepelnou pohodu. Zateplením fasády také zvýšíte tržní hodnotu nemovitosti. Pokud tedy budete případně byt, či dům prodávat, můžete za něj poptávat vyšší částku. A jako bonusová tečka na závěr, zateplení zlepší vzhled domu. Vezmeme-li v potaz sídliště, které „zdobí“ šedé kostky, neboli panelové domy, pak zateplení osvěží nudnou a ponurou barvu.

Nátěry plechových střech, okapů, svodů

Nejen na fasádu působí vnější vlivy. Také** střecha, okapy a svody** jsou zatěžovány veškerými přírodními vlivy, jako jsou déšť, sníh, mráz, slunce, kroupy aj. opětovným nátěrem střechy, okapů a svodů, prodloužíte jejich životnost a trvanlivost. To, zda si již Vaše střecha, okapy, či svody zaslouží Vaši zvýšenou pozornost, nejspíš sami nezjistíte, pokud se nepohybujete v oboru. Pozvěte si na zhodnocení jejich stavu profesionální firmu. Ta Vám nejen řekne, zda je renovace již nutná. V případě, že ano, tak Vám doporučí i nejvhodnější typ barvy. A domluvíte-li se na spolupráci, provede i samotný nátěr.

Oprava ve výškách

Odstranění sněhu a rampouchů

I když jsou zimy u nás mírné, v porovnání s jinými oblastmi, dokáže sněhová nadílka značně potrápit majitelé nemovitostí. Je sice romantický pohled na zasněženou chaloupku s vysokou jiskřivou bílou čepicí a majestátní rampouchy visící na okraji střechy. Taková romantika však končí s oteplením, kdy může sesouvající se sníh a tající, padající rampouchy ohrozit bezpečí a zdraví kolemjdoucích, či projíždějících. Kromě otázky bezpečí a zdraví, je tu ještě jeden faktor, a tím je tíha sněhu. Sněhová vločka de facto nic neváží. Zato vezme-li se v potaz vločka k vločce, a to v několikacentimetrové šířce, dostali bychom se na zajímavou cifru. V případě sněhu tedy není radno čekat. Renovace střešní krytiny na domě, či garáži na jaře, by se Vám pak mohla značně prodražit. Sněhové romantiky se však vzdát nemusíte. Stačí si vyrazit na nejbližší kopec, či zajet do lesa.

Pro firmy, které se specializují na výškové práce, není problém zdolat žádnou výšku. Profesionály na výškové práce si můžete pozvat, i když bydlíte/sídlíte ve čtvrtém, či desátém, dvacátém aj. patře. Umytí oken tak pro Vás, či uklízecí firmu již nemusí být noční můrou a zbytečným stresem. Navíc, práce ve výškách je nebezpečná, zvláště pokud byste nebyli patřičně zajištěni. Firmu na výškové práce však nemusíte oslovit „jen“ v případě potřeby umytí oken. Jejich specializace je mnohem širší, viz výše v článku. Vezmeme-li v potaz, čím vším se taková firma zabývá, pak zahrnuje nejen natěračské, ale také lakýrnické, montážní, stavební i zednické práce.  Flexibilita a odbornost pracovníků takové firmy, je vskutku široká.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24877 (topprodukt.cz#2248)


Přidat komentář