Zabezpečovací a kamerové systémy - Písek

Bez elektrických spotřebičů a zabezpečovacích systémů si náš život ani nedovedeme představit. Zárukou bezpečného domova a provozu elektrospotřebičů je odborná instalace elektrických rozvodů a zabezpečovacích zařízení.

Zabezpečovací systémy se stále častěji stávají nedílnou součástí rodinných domů, firem, administrativních budov nebo stavebních areálů. Jen ty jsou totiž schopné Vám zajistit dokonalé zabezpečení objektů a to i v době, kdy není nikdo přítomen.

Důvod, proč si nechat zabezpečit pozemek nebo dům

Je spousta příležitostí, kdy využijete zabezpečovací systémy. Jako první se nabízí ochrana majetku. Pokud máte dům nebo obchod či třeba sklad, tak aby se vědělo o zvláštním pohybu na místě, tak může existovat více systémů. Jednak to může být alarm, který hlasitě houká a hlásí přítomnost v místě. Zde pak může fungovat i hlášení na dálku, můžete tak mít přehled o tom, že se něco děje a můžete dále jednat. Rovněž se nabízí i zabezpečení, které se často aplikuje na obchodní prostory. Pokud máte firmu, kterou hlídá bezpečnostní agentura, tak zde může alarm vyslat signál na centrálu, a pak se může vyslat příslušná hlídka, která zkontroluje místo. Bezpečnostní systémy pro střežení venkovních prostor obsahují zabezpečovací zařízení a bezpečnostní čidla i detektory, které jsou vodotěsné a upravené tak, aby zbytečně nevyvolávaly falešné alarmy. Elektronické zabezpečení a kamerové systémy představují v současné době nejlepší ochranu před zloději a vandaly. Jejich funkce nekončí u zjištění případného pachatele, zloděje, vandala, ale umožňují také spínat topení pomocí SMS zprávy, informovat o záplavě v objektu nebo kontrolovat příchod i odchod dětí do školy.

Zabezpečovací systémy a alarmy - Písek

Spolehlivou ochranu Vašeho majetku, domu, objektu Vám zajistí pouze kvalitní zabezpečovací systémy a jejich odborná instalace. Většinou po vykradení hledají lidé narychlo na trhu zabezpečovací systém, který je většinou nespolehlivý. To se bohužel projeví po krátkém čase, kdy zabezpečovací systém začne například falešně informovat uživatele o stavu systému planými poplachy.

Nevíte si rady, jaký typ zabezpečovacích zařízení si pořídit? Před pořízením byste si měli odpovědět na několik otázek díky kterým bude výběr zabezpečovacího systému snadnější. Nejdříve se zamyslete nad tím, o který typ zabezpečovacího zařízení máte zájem - alarm do domu, alarm do bytu, zabezpečení chaty, chalupy, garáže aj. Zda preferujete klasický drátový nebo bezdrátový zabezpečovací systém, zabezpečení celého objektu nebo pouze vybraných místností, pater. Jaký bude způsob komunikace zabezpečovacího zařízení - siréna, přenesení poplachu na pult centralizované ochrany, poslání SMS zprávy na mobil, kombinace jednotlivých komunikací. Jaký je počet vstupů do domu a pohybových detektorů pro objekt. Zakoupený alarm je vhodnější, aby Vám namontovala specializovaná firma na tuto problematiku, a to z důvodu, aby byl alarm skutečně spolehlivý.

Typy zabezpečovacích systémů

 • Elektronický zabezpečovací systém - je tvořen několika komponenty - zabezpečovací ústředna, jenž je ústředím elektronického zabezpečovacího systému; detektory, jenž detekují případné narušení střeženého objektu a tyto nadále vyhodnocuje zmíněná zabezpečovací ústředna; ovládací panel elektronického zabezpečovacího systému, jenž se využívá k ovládání systému; dále signalizace, která nejen akusticky, ale také vizuálně, telefonicky, či přes bezpečnostní agenturu Vás informuje o poplachu, narušení a jiných situacích; nutná kabeláž, v případě, že si nevyberete bezdrátový elektronický zabezpečovací systém; a v neposlední řadě napájecí a zálohovou část, jenž napájí a současně zálohuje data při výpadcích elektrického proudu důležité komponenty elektrického zabezpečovacího systému.
 • Přednastavené zabezpečovací systémy - jsou již předpřipraveny tím způsobem, aby jejich montáž nepotřebovala žádné zvláštní nástroje, ani znalosti. Tyto systémy disponují veškerými důležitými komponenty, které jsou žádoucí ke kvalitnímu zabezpečení objektů. U těchto systémů však zvažte to, že v případě Vaší montáže, nebudete mít nárok u pojišťoven na slevu z plateb pojistného.
 • Alarmy - představují jednoduchý systém pro hlídání objektů. Jsou vhodné například pro hlídání zahradních chatek, domků apod.
 • Minialarmy - jednoduchý a levný zabezpečovací systém, který je nevhodnější k využití na ohlídání sklepů, kůlen, zahradních chatek apod.

Typy alarmů

 • Požární alarmy,
 • Vodní alarmy,
 • Plynové alarmy,
 • Dětská a osobní bezpečnost,
 • Kamerové systémy,
 • Videotelefony,
 • Repasované alarmy.

Montáž kvalitních alarmů a zabezpečovacích zařízení

Kamerové systémy - Písek

Každý z nás si jistě přeje, co nejlépe ochránit svůj majetek. K tomu slouží alarmy a zabezpečovací zařízení. Nejlepším řešením je, nechat si namontovat kvalitní a spolehlivý alarm od společnosti, která získala od výrobce zabezpečovacích zařízení certifikát. Taková firma Vám pak navrhne a namontuje zabezpečovací systém Vašeho objektu (rodinné domy, byty, nebytové prostory, provozovny) na míru. Nabídnout Vám může zabezpečení staveb přenosným bezdrátovým alarmem s GSM komunikací, kdy je alarm napojen na Váš mobilní telefon. Zajímavá nabídka je pak možnost pronájmu alarmu po dobu Vaší stavby.

Provedení alarmů může být drátové, kdy jsou všechny prvky zabezpečení propojeny kabely pod omítkou nebo v lištách na povrchu. Tyto alarmy jsou většinou levnější, ale na druhou stranu se prodraží  instalace kabeláže. Výhodou drátového alarmu je, že nemusíte myslet na včasnou výměnu baterií ve snímači. Na druhou stranu je však zapotřebí nechat si provádět preventivní prohlídky zabezpečovacího systému. Druhým řešením je bezdrátové zabezpečovací zařízení - bez zásahu do stavebních prvků. Výhodou je, že není potřeba propojovat prvky alarmu kabely, nutné je pouze napájení ústředny a venkovní sirény. Komunikace probíhá přes GSM komunikátor na Váš mobilní telefon. Alarmy mohou mít i další funkce - mohou podávat informace o vniknutí do střeženého objektu, hlášení požáru, vzniku kouře či úniku plynu na Váš mobilní telefon, popřípadě na pult centrální ochrany, která zajistí okamžitý zásah bezpečnostní agentury.

Kamerové systémy - Písek

Řešíte, jak efektivně a účelně odradit, ale také získali záznam případných zlodějů a vandalů, kteří by chtěli „navštívit“ Váš dům, nebo firmu? Kamerové systémy jsou vyhledávaným řešením, jak majitelů domů, zahrad, garáží, tak firem. Kamerové systémy jsou velmi účinným nástrojem v oblasti bezpečnosti, který využívá čím dál větší počet lidí. Úměrně s tím, jak roste hodnota Vašeho firemního či rodinného majetku, narůstají také nejrůznější rizika a třeba pořízení kamerových systémů. Kamerové systémy se neliší od běžné videotechniky, kterou doma běžně používáte. Obraz zájmové oblasti snímá kamera, která je propojena se záznamovým zařízením. K záznamovému zařízení může být připojen monitor nebo se k záznamovému zařízení můžete připojit pomocí internetu. Kamery nezabrání vniknutí do objektu, ale fungují preventivně. Investovat do bezpečnostního kamerového systému se vyplatí.

I v případě instalace kamerových systémů, se můžete obrátit na profesionálního elektrikáře, který se zmíněnou instalací zabývá. Pokud uvažujete nad myšlenkou, že byste si kamerový systém nainstalovali sami, pak by se také mohlo stát, že při neodborné instalaci nebude systém fungovat tak, jak má.

Specializovaná firma Vám zajistí kamerové systémy podle Vašich představ s ohledem na nejnovější trendy, finanční možnosti i charakter objektu. Pomůže Vám navrhnout a zrealizovat vhodné kamerové systémy nejen pro bezpečnost Vašeho domova, ale také k efektivnímu monitoringu obchodních, sportovních, průmyslových či administrativních prostor. Rovněž vybaví restaurační nebo zdravotnická zařízení i jakékoliv venkovní prostory. Následně provede i montáž a poskytuje servis těchto systémů.

Typy kamerových systémů

V současné době se využívají dva druhy kamerových systémů. Jde o analogové systémy a o digitální systémy. Výhodou analogových systémů je nižší cena, jednodušší ovládání záznamového zařízení. Na druhé straně je zde horší kvalita obrazu, složitější instalace, větší množství kabeláže, omezení záznamových zařízení. Výhodou digitálních systémů je jednodušší instalace, snadné rozšíření, mnohem lepší kvalita obrazu, nová technologie. Naopak nevýhodou vyšší cena a komplikovanější rozhraní záznamového zařízení.

Poradenství

Velmi zkušená firma, která nabízí širokou škálu činností, má bohaté zkušenosti a dokáže je předávat dál. Pro solidní firmu, podnikající v oblasti zabezpečení domů, bytů aj., je spokojenost zákazníka prvořadým cílem. Proto mu dokáže poradit a nabídnout pomoc. Služba poradenství zákazníkům je velmi vítaná a musíme ji ocenit.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24473 (topprodukt.cz#1513)


Přidat komentář