Brazilský keratin pro narovnání vlasů - Praha

Mít krásné, lesklé, pevné a přitom pružné vlasy chce jistě každá žena. Příroda však v tomto odvětví nadělila každému jinak. Naštěstí jsou tu moderní technologie, díky kterým nedostatky svých vlasů můžeme eliminovat.

Vlasy jsou u žen téměř odjakživa přezdívány korunou krásy. A to jistě zaslouženě. Dle anonymních průzkumů se mužům více líbí ženy dlouhovlasé a jistě se každý muž za bohatou a zdravě vypadající hřívou rád otočí. Nicméně ne každé ženě příroda nadělila tak, aby byla na husté, zdravé a přirozeně lesklé vlasy náramně pyšná. Naštěstí žijeme v moderní době, která si holý fakt nenechala ujít a situaci začala řešit.** Výsledkem je brazilský keratin.**

Možná už jste o něm slyšela a dle názvu byste soudila, že jde o odstranění nežádoucích chloupků či dokonce vlasů (ve spojitosti s brazilskou depilací). Naštěstí brazilský keratin nemá nic společného se známou metodou odstranění chloupků z intimních míst. Jedná se o čistě přírodní proceduru pro ošetření i těch nejzničenějších vlasů.

Ošetření vlasů CoCo´s je revoluční technika, která funguje na přírodní bázi směsi, složené z:  přírodního keratinu, kokosu, čokolády a kolagenu. Toto jedinečné složení zajistí vlasům potřebnou výživu, ochranu, zdraví lesk a tudíž i krásu.

Brazilské keratinové ošetření

Kvalitní vlasová směs, kterou potřebujete, pokud máte vlasy zničené, barvené, často si je žehlíte, také pro vlasy jemné, neposedné či snadno lámané, třepící se konečky. Láhev o obsahu jednoho litru je sice dražší, ale za to vám vydrží dlouhodobě a vlasy budete mít po všech stránkách dokonalé.

Čistící šampon

Je nutný pro aplikaci brazilského keratinu. Jeho speciální složení dokonale čistí veškeré nečistoty, které jsou na pokožce či ve vlasech a připravuje „půdu“ pro brazilskou kúru tak, aby byla zcela účinná. Prodává se o litrovém objemu.

Hydratační šampon

Je speciální** šampon, pečující o vlasy s aplikací brazilského keratinu**. Je na běžné, denní mytí vlasů a podporuje účinek brazilského keratinu.

Hydratační kondicionér

Po mytí vlasů byste správně měla použít kondicionér. Tento speciální přípravek podpoří a udrží vlasy lesklé, jemné, hebké a hlavně zdravé.

Malá sada všech 4 produktů

Pokud zatím chcete brazilský keratin pouze zkusit, je tu pro vás sada všech 4 výše uvedených produktů, které jsou v lahvičkách o objemu 113ml a spolu s instruktážním DVD jsou zabaleny v dárkovém balení.

Vlasové sérum

Pro obnovu přirozeného lesku vlasů, zabránění vysušení a roztřepení a to i kudrnatých vlasů je tu speciální vlasové sérum v lahvičce s rozprašovačem o objemu 118ml.** **

Jak se brazilský keratin používá?**

**

Je faktem, že proceduru si můžete aplikovat i v domácím prostředí. Avšak pro dokonalý výsledný efekt se doporučuje svěřit se do rukou profesionála. Na vlasy se nanáší podobně jako barva a celkový čas aplikace je 2 – 4 hodiny.

Nejprve se vlasy umyjí speciálním čistícím šamponem, následně se ručníkem vysuší. Poté se vysoušení provede pomocí fénu a to při mírném proudu i teplotě. Následně se aplikuje směs brazilského keratinu. Směs nenanášejte přímo ke kořínkům – nechte pár centimetrů volných. Pokud je aplikace keratinu dokončena, vlasy vysušte fénem a poté několikrát pečlivě vyžehlete kvalitní keramickou žehličkou na vlasy.

Důležité je po aplikaci si tři dny nenamáčet vlasy a to žádným způsobem. Pokud se však nešťastnou náhodou stane, že vlasy třeba zmoknou, ihned, jakmile to bude možné, je vysušte.

V tomto období nepoužívejte žádné laky, tužidla či gely. Vlasy nechte volně, i bez použití sponek, gumiček apod.

Pokud jste těhotná, aplikace se nedoporučuje. Neměla by uškodit, ale jistota je jistota. Navíc jako nastávající maminka jistě přemýšlíte o zcela jiných aktivitách, než je zdokonalování vlasů.

Pro koho je brazilský keratin určen?**

**

Brazilslý keratin je určen pro všechny. Brazilský keratin CoCo´s je zcela přírodní produkt bez vedlejších účinků. Vlasům může jedině prospět. Avšak jsou jisté skupiny, které by aplikaci brazilského keratinu CoCo´s měli absolvovat pravidelně.

  • Barvené vlasy: žena, která si vlasy barví, či dokonce odbarvuje, by jistě neměla proceduru vynechat. Pružnost, pevnost, lesk, zdraví či krásu vlasy při barvení ztrácí a to ať použijeme nejšetrnější barvu a pečující balzám. Brazilský keratin CoCo´s působí do hloubky, oslabená místa ihned vyplňuje a na povrchu vlasu vytvoří ochrannou vrstvu. Vlasy tak dostanou vše, co potřebují a navíc jsou chráněny.

  • Žehlené vlasy: Ženy, které si své neposedné vlasy pravidelně žehlí, patří k té skupině, která by si brazilský keratin CoCo měla nechat aplikovat pravidelně. Opět platí to co u barvených vlasů – žehlením vlasy slábnou. Potřebnou ochranu a výživu jim dodají právě brazilská kúra CoCo´s. Navíc brazilský keratin vlasy narovnává, takže přispívá k dlouhotrvajícímu účinku rovných vlasů, bez častého žehlení.

  • Neposedné vlasy: Tím pádem je brazilský keratin určen i pro osoby s neposednými vlasy, jako je známé elektrizování apod.

Dále je brazilská kúra na vlasy určena** pro všechny, co své vlasy vystavují jiným kadeřnickým úpravám, jako je fénování, krepování či trvalá**. A nejen to, stačí obyčejné a pravidelné používání gelů, laků nebo tužidel. Mimo to je procedura CoCo ideálním řešením pro vlasy přirozeně řídké, slabé.

Cena brazilského keratinu**

**

Cena, kterou za proceduru zaplatíte je samozřejmě různá dle ceníků jednotlivých kadeřnictví. Orientačně však lze konstatovat, že za krátké vlasy při jedné proceduře zaplatíte cca 1.500Kč, za dlouhé pak 5.000Kč. Faktory ovlivňující konečnou cenu jsou však i mimo délky vlasů, také jejich hustota a míra poškození – čím více, tím více se použije brazilského keratinu a tím pádem je cena vyšší.

Jak často proceduru brazilského keratinu opakovat?

Možná vás cena za aplikaci brazilského keratinu CoCo odradí. Je pravdou, že to není nejlevnější záležitost, ale je nutné brát na vědomí, že budete mít dokonalé vlasy a navíc na tuto proceduru stačí chodit pravidelně jednou za tři až čtyři měsíce. Pokud jsou však vaše vlasy poškozeny nad míru, doporučuje se alespoň zpočátku kúru opakovat každý měsíc.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23904 (topprodukt.cz#480)


Přidat komentář