Detoxikace organismu pro zdraví člověka

Detoxikace organismu je to stejné jako pravidelný úklid bytu. Jestliže je proveden řádně, cíleně a pravidelně, máme pak doma stále uklizeno. Pokud však úklidu moc nedáme, bude úklid po delší době namáhavý a někdy už vše zcela vyčistit nepůjde.

 

Detoxikace organismu pro zdraví člověka

Jste-li z okolí Praha-Východ, poptáváte na kvalitní kamennou prodejnu či eshop, ale nevíte o žádném odborníkovi, který by byl spolehlivý, nezoufejte. Máme pro Vás tip, a to na pana Václava Raisera. Pan Václav Raiser nabízí Výrobky na Detoxikaci organismu a mnoho dalších.Nabídka jeho služeb je skutečně široká. Máte-li dotazy k nabízeným službám, můžete pana Václava Raisera kontaktovat:

na telefonním čísle 608704883.

Osobně lze pana Václava Raisera

navštívit na adrese.Čsl.Armády 60 Zeleneč 25091

Více na http:// www.biovara.cz

 

Jak se zbavit zdravotních problémů?

Ať chceme či ne, žijeme-li v civilizované společnosti, obklopují nás denně jedy a nepotřebné škodliviny, které bohužel přijímáme do svého těla. Část naštěstí bez užitku (jak jinak) vyloučíme, ale další část nám zůstane v těle. Děje se tak neustále, i když na sobě zprvu žádné změny nepocítíme. Alespoň se tak domníváme. Jenže toto poněkud jednoduché činění má za následek poměrně dost obtíží, které jsou příčinami jiných, třeba i vážnějších zdravotních problémů. Bolí vás často hlava, necítíte se ve své kůži, je vám těžko od žaludku, trpíte zácpou, nadýmáním, máte oteklé, bolavé a těžké nohy, cítíte se být unaveni, i přes to, že jste celou noc spali, máte problémy s otěhotnění? Tak to jsou pouze základní otázky, na které pokud jste odpověděli ano, měli byste projít detoxikační kúru. S největší pravděpodobností budou vaše problémy odstraněny, anebo se minimálně budete cítit lépe.

A pro koho je detoxikace organismu určená?

Prakticky pro každého dospělého člověka, neboť každému se v těle nepotřebné škodliviny usazují. Jejich odstranění je nutné zejména z hlediska imunitního systému. Jedovaté usazeniny v těle nám nejen že nijak neprospějí, navíc omezují, či dokonce zabraňují vstřebávání potřebných látek, jako jsou vitamíny, minerály a jiné. Člověk tak má pocit, že pravidelné požívání doplňků stravy nedá šanci nemocem. To sice pravda může být, jenže když jsou například na stěnách střeva usazeniny, brání tomuto počinu. Tím pádem tělo nedostává ty správné živiny v dostatečném množství, tělo chřadne, člověk se cítí ospalý, těžký, bez chuti do života, bez nálady.

Kdy je nejvhodnější doba na detoxikaci organismu?

Kdykoli, respektive čím dříve se pro ni rozhodnete, tím lépe. Představte si tělo jako město a krevní oběh a lymfatický systém jako kanalizaci a další odvodní potrubí. Pokud nedochází k pravidelnému čištění, následuje usazování nepotřebných zplodin. Ty zprvu nemusí zaznamenat nic omezujícího a znatelného, jenže časem dojde omezení průchodnosti kanalizací, přebytky odtečou ven, na povrch silnice, chodníky a napravit toto všechno bude stát mnohem více úsilí, než pravidelné čištění kanalizace. Při pravidelné detoxikaci organismu se nejen budeme cítit mnohem lépe, vitální, svěží a fit, zlepší se i náš zdravotní stav, omezí či zcela zabrání vzniku jiných nemocí, dostaneme se na vytouženou váhu, zlepší se i kvalita naší pokožky, vlasů i nehtů.

Jak profesionální detoxikace organismu probíhá?

Takováto profesionální detoxikace probíhá ve třech fázích. Nejprve se vyčistí střeva, následuje očista lymfatického systému a nakonec vyčištění krve a krevního oběhu. Pro srovnání je to stejné, jako když myjete doma zašlou špínu – nejprve se odstraní hrubá a největší špína, další fází si pak vyhrajete se zašlou špínou no a na závěr vše doladíte do dokonalé čistoty.

Očista střev

Usazené toxiny ve střevech nejen že znatelně omezují vstřebávání vitamínů, jejich neustálé usazování má za následek pouštění toxinů do těla, celého organizmu. Tím pádem je zasažen náš imunitní systém,** člověk je více náchylný k běžným civilním chorobám** a navíc se po čase u něj může projevit mnoho jiných, vážných onemocnění. Toto činění je například jedním z hlavních příčin vzniku nádorů, tedy (v ČR velice častých!) rakoviny střev.

Očista lymfatického systému

O lymfatickém systému slyšela již většina obyvatel civilizovaného světa. Co však přesně je, dokáže definovat už jen malá část těchto lidí. K jednoduchému vysvětlení si postačí lymfatický systém představit jako kanalizaci v městě. To znamená, že poměrná většina všech škodlivin, jež se dostanou do našeho těla, také tímto lymfatickým systémem projde. Většinou se ale usadí a páchá tak škody na naší vitalitě. Příčinami jsou pak oteklé, těžké nohy, a vůbec celkový pocit oteklosti. Dále těžkopádné shazování přebytečných kil, nehezká, nemilovaná a nežádoucí celulitida, také oteklé a unavené oči a vůbec celková únava organismu.

Pro stimulaci lymfatického systému se využívá tzv. lymfodrenáží, což jsou lymfatické masáže, nejčastěji prováděné strojově. Pro zlepšení účinku se však doporučuje kombinace manuální, ruční lymfatické masáže, která je doplněna lymfatickou masáží přístrojovou.

Přístrojová lymfodrenáž se provádí strojem, nazývaným lymfoven. Není na místě se však čehokoli obávat, i když název zní možní poněkud drsně, při lymfodrenáži vám nasunou na nohy a břicho jakési nohavice, při masáži ležíte a jen se necháváte masírovat.

Lymfoven funguje na principu tlaků, respektive tlakových vln, které rozproudí systém tak, že odplaví škodliviny z těla ven. Navíc tlak vyvinutý lymfovenem rozbíjí obsah tukových buněk a tak „starý, zatvrdlý“ tuk, jenž způsoboval celulitidu, je po pravidelných návštěvách lymfodrenáže ten tam.

Očista krve a krevního oběhu

Krev a krevní oběh je také nutné pravidelně a řádně čistit. Jen si vemte, kolik nečistot se nachází právě zde. I když nejsme žádní alkoholici, přece jen nějaký ten alkohol občas požijeme, někteří aktivně kouříme, téměř všichni pasivně kouříme, dále naše nevyvážená a především rychle zpracovaná strava, tzn. různé polotovary a pokrmy z prášku, či smažené, ale i celkem běžná strava. Žijeme ve stresu, spěchu, většina z nás má málo pohybu, jsme unavení, z práce proto rovnou spěcháme před talíř a k televizi, odkud se po několik hodinách dovalíme do postele a pak nanovo.  Většina z nás žije ve městě, anebo do něj denně dojíždí, tím pádem žije v nepříliš zdravém ovzduší, a abychom si měli dostatečné množství příjmu vitamínů, polykáme doplňky stravy. Toto všechno má vliv na naši krev, která se tímto způsobem života mnohem více zanáší. A pro dobré fungování je ji třeba očistit.

Jestli si říkáte stále proč, třeba vás posune dál informace, že takového „špinění“ krve má za následek zvýšený krevní tlak, také vysoký cholesterol, obezita, cukrovka, samozřejmě srdeční choroby, vytváří se cysty, křečové žíly. Člověk je neustále unavený, trpí zácpou, a pokud mladý pár touží po miminku a nedaří se jim, je možné, že je to právě následek špatné životosprávy a tudíž „znečištěné“ krve.

Vyjmenované nemoci jsou jen první fáze. Následují další, závažnější nemoci a poruchy.

Proto je detoxikace organismu velice důležitá. A aby byla cílená a efektivní, je nutné přistupovat ke každému klientovi zvlášť, individuálně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23827 (topprodukt.cz#288)


Přidat komentář