Detoxikace organismu v Brně

Víte, co znamená detoxikace? Je to zbavení těla škodlivých látek. Když se vám tělo očistí, tak je plné energie a začíná jakoby znovu. Dopřejte si proto jednou za čas takový „restart“ i vy. Je několik způsobů.

Jak detoxikovat tělo?

Detoxikovat tělo můžete několika způsoby. Jednou z cest je očista pomocí různých stravovacích zvyků. Pokud budete jíst ovoce a zeleninu a pít i šťávu z těchto produktů, tak se vám vyčistí celkově organismus, protože se vyloučí toxiny z vašeho těla.

Další cestou jsou** masáže**. Speciálními tlaky a drenáží se vám vyloučí rovněž škodlivé látky z těla, ale je třeba před tím hodně pít, aby se toxiny vyplavily ven. Existuje několik typů** masáží**, které se zaměřují na určité partie, kde vás zbavují škodlivin.

RelaxaceEnergetická sílaPeeling 2

Rovněž může detoxikačně působit sport, protože i díky potu se odplavují toxiny. Výjimkou nejsou ani různé peelingové procedury, masáže lufou či kartáči, protože se vám rozproudí krev a míza, kterými se rovněž odvádí toxiny. Tyto efekty mají pak i jiné doprovodné účinky. Jedním z procesů je například lymfodrenáž, kdy se odbourávají tuky a vylučují se z těla ven. I to je způsob detoxu.

A na závěr existují i speciální detoxikační programy, které vás cíleně zbaví škodlivin.

Seznamte se proto s metodami, které vám pomohou zbavit se toxinů.

Detoxikace organismu - Brno

Studio vám nabídne řadu krášlících metod, při kterých si nejen odpočinete, ale zároveň budete svěžejší, uvolněnější a plní energie. Službami jsou odborné masáže, detoxikační a harmonizační programy a práce s energiemi. Sem patří relaxační masáž, reflexní terapie, masáž proti bolestem hlavy, Breussova masáž, Hara masáž, kraniosakrální terapie, ajurvédský ovocný liftink, lymfatická masáž, peeling ledvin, masáž pro krásu, energetická masáž, emocionální cesta, ušní a tělové svíčky, galvanizace nebo harmonizace čaker. Rovněž je zde možnost orientální epilace nebo kompletních kadeřnických služeb.

masáže ODPOČINEKmasáž RELAXACEReflexní terapie

Jestli vás zajímá, jak probíhá detoxikace samotná, tak čtěte dále.

Detoxikace pomocí přístroje Mary Staggs Detox

Detoxikace pomocí přístroje Mary Staggs Detox probíhá tak, že povzbudí bioenergetické pole v lidském organismu. Působí proti únavě, vyčerpání, bolestem a nachlazení. Procedura se provádí přes reflexní body na chodidlech, které se na půl hodiny ponoří do vaničky s roztokem, který pracuje na bázi polarizace.

Co dělat před samotnou detoxikací?

Musíte odložit kovové předměty a ty předměty, jež vyzařují elektromagnetické pole (mobilní telefon). Nesmíte být pod vlivem alkoholu, alespoň půl hodiny před detoxikací nekouřit, *** *při detoxikaci pak pijte hodně vody.

Jaký je proces detoxikace?

Při ošetření si dáte nohy do lázně s teplou vodou. Pak se zapne přístroj Mary Staggs Detox a v lázni začne probíhat elektrolýza, kdy se ionizuje voda. Na displeji se pak ukazuje odečítání zvoleného času a aktuální hodnoty bioenergetického pole v lázni. Pro optimální účinek jsou pak hodnoty mezi čísly 1.7 až 1.9. Odborník často musí zvýšit vodivost lázně, čehož docílí přidáváním soli. Při tom je bioenergetické pole přijímáno tělem. To se děje tak, že jsou stimulovány reflexní body na chodidlech, a jimi se aktivují i příslušné orgány a odstraňují se bloky. Zároveň se zlepšuje mikrocirkulace krve a dalších tělesných tekutin. Ty jsou šířeny do celého těla, ke všem orgánům a systémům. Ty se stimulují a začínají intenzivně pracovat na vyčištění těla od škodlivých látek a toxinů, jenž se během života v těle nahromadily.

Tělo je tedy čištěno ledvinami, kdy se vylučuje moč, pak kůží, kdy se toxiny odvádějí potem a plícemi, kdy toxiny vydechujeme. Nezapomeňte proto před detoxem, během, ale i po ní pít velké množství vody, čímž se vytvoří odvodní cesta pro škodlivé látky.

Co při detoxikaci cítíte?

Můžete cítit různé vjemy. Někdy to může být lehké brnění či píchání na ploskách nohou. Ve většině případů ale jen vnímáte teplou lázeň a relaxujete. Po proceduře můžete cítit uvolnění, ale může se vám chtít trochu spát, protože při procesu se uvolníte a relaxujete, čímž se dostanete do klidu.

Jak dlouho procedura detoxikace trvá?

Doporučená doba koupele je u zdravých lidí 20 až 30 minut, protože cyklus výměny krve (průtoku krve celým organismem) trvá u dospělých jedinců právě asi 20 minut. U slabších, nemocných a dětí nad 12 let se doba působení odvozuje z jejich hmotnosti a konstituce podle vzorce, kdy se tělesná váha vydělí 12 (což je orgánové číslo) a výsledek se vynásobí třemi. To pak dá výsledný počet minut pro délku detoxikačních koupelí a zároveň i počet opakování detoxikačních koupelí na jednu ucelenou sérii.

Další relaxační procedury

Mezi tyto metody patří především masáže. Zde se ale nachází jak metody fyzické, tak i psychické, které se zaměřují na uvolnění mysli.

Relax

Mezi práce s energiemi patří energie archandělů. Tyto síly vám pomohou při léčení, uzdravování, poznávání minulých životů nebo řeší vztahy s rodinnými příslušníky a přáteli. Uvolňování psychických bloků nabízí i reflexní masáže a masáže energetických a emocionálních cest, hara masáž nebo harmonizace čaker. Tím se odblokovává spíše psychický problém a nelze říci, že se prvotně zaciluje na fyzické příčiny. Rozhodně je vám masáž příjemná a uvolňuje se bolest. Působí se na strategické body a centra a pracuje se energetickými cestami.

Klasické uvolňující masáže fyzického rázu pak jsou relaxační masáž, masáž proti bolestem hlavy, Breussova masáž, masáž pro krásu, ajurvédský ovocný liftinknebo galvanizace žehličkou, kdy se rozmasírovávají jednotlivé části, které se zbavují napětí nebo bolestí anebo vám pomohou ke kráse.

BruessovaEnergieMasáž

Pak tu máme různé kúry, jež odstraňují různé problémy. Mezi tyto metody patří lymfodrenáž, kraniosakrální terapie či peeling ledvin, které tělo zbavují různých škodlivin a regenerují ho.

Kraniosakrální masážLymfoPeelingmasáže svíčky

Procedury pro krásu

Až budete zregenerovaní a odpočatí, tak si můžete dopřát i** nový účes**. Stejně tak si nechte vyhladit tělo pomocí orientální epilace. Ta se provádí epilační hmotou z arabských zemí, která je výhradně z přírodních produktů a aplikace je velmi příjemná. Tím se tak dále nesete na relační vlně, kterou zažíváte při masážích a podobně.

Nechte se hýčkat a krášlit v jednom studiu. Není krásnější pocit, než když odněkud jdete jako znovuzrození a plní síly. Uvidíte, že svět pro vás hned bude pestřejší a vaše problémy se vám budou zdát snáze řešitelné. Budete se nejen cítit krásnější, ale budete i tak vypadat. Mladší, svěžejší a plní síly. To neplatí jen pro ženy, ale i pro muže, protože i pánové se mohou nechat krášlit všemožnými kosmetickými a estetickými výdobytky. Dnešní doba je upsěchaná, proto si dopřejte relax a i ten zmíněný "restart".

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23872 (topprodukt.cz#393)


Přidat komentář