Formování postavy a péče o tělo - Praha 2

Ráda byste zhubla, ale chcete se vyhnout drastickým dietám a hladovění, které nakonec vedou stejně jenom k jo-jo efektu? A ani liposukce není nic pro vás? Pak čtěte dále. Nabízíme vám řešení, díky kterému se vaše tělo navíc zbaví jedovatých toxinů.

Nejen zdravé hubnutí, ale i** odstraňování celulitidy** a další služby péče o tělo nabízí firma paní Aleny Bajtošové, Relax studio Můj člověk, z Prahy 2.

Formování postavy a péče o tělo - Praha 2

Chcete-li zhubnout zdravě, bez trápení, bez hladovění, bez jo-jo efektu a navíc si svůj organismus pročistit od jedovatých toxinů, které se ve vašich tkáních za celý život nahromadily, pak je pro vás návštěva Relax studia Můj člověk ideální příležitostí. Hubnout můžete v Relax studiu Můj člověk hned několika způsoby. Vybrat si můžete z nabídky Infra sauny, bodystylingu – pasivního sportu, detoxikačních a zeštíhlujících zábalů, lymfomasáží nebo masážního přístroje Vacupress. Pokud se rozhodnete hubnout v Relax studiu Můj člověk, tak se můžete kromě zeštíhlení vašeho těla těšit i na jiné pozitivní stránky hubnoucích terapií. Podle konkrétního typu terapie, kterou si vyberete, se kromě zmenšení vašich tukových zásob dočkáte například léčby celulitidy, uvolnění svalů, redukce metličkových žilek, detoxikace organismu nebo je možné během terapie provádět třeba manikúru.

Další služby péče o tělo, které v Relax studiu Můj člověk nabízejí, jsou Pulzní magnetoterapie, Masáž lávovými kameny nebo masáž masážním lůžkem Ceragem. Kromě služeb péče o tělo v Relax centru Můj člověk nabízejí také služby péče o pleť a péče o nohy: kosmetika, žehlička na vrásky, analýza pleti, kosmetický laser, Vacupress obličeje a dekoltu, permanentní make-up, epilace elektrickou pinzetou, medicinální pedikúra a Mary Staggs Bodydetox. V** Relax studiu Můj člověk** mají otevřeno od pondělí do pátku od 6:30 do 20 hodin večer. V sobotu je otevřeno dle domluvy. Kontakty na firmu paní Aleny Bajtošové Relax studio Můj člověk: na internetových stránkách www.mujclovek.cz, se dozvíte vše o formování postavy; e-mail: alena@mujclovek.cz; mobil: 608 173 790, pevná linka: 222 940 035, adresa: Italská 30 (roh ul. Mánesova), Praha 2 – Vinohrady.

Relax studio Můj člověk

Detoxikační a zeštíhlující zábaly

Při terapii Universal contour wrap (UCW) vaše tělo nejen hubne, ale navíc se zbavuje velkého množství jedovatých toxinů. Pokud si vyberete terapii UCW, budete nejprve zabaleni do obinadel, které byly krátce před tím namočeny a ohřáty v roztoku z bahna ze sedimentů z Mrtvého moře. Nakonec se oblečete do termo obleku. Po aplikaci zábalu zákazník relaxuje jednu hodinu zatímco bahno v kombinaci s termo oblekem pracuje. Po dobu zábalu si můžete dopřát nějaké doplňující ošetření, například manikúru. Hodinová terapie UCW spolu s nanášením obinadel a jejich následným sundáváním trvá dohromady asi 2 hodiny. Po odstranění obinadel není potřeba sprchovat se. Bahno se totiž vsáklo do pokožky, která je nyní jemnější.

Před aplikací** zábalu** se zákazníkovi změří obvody na různých místech těla. Stejné obvody se změří i po aplikaci a úžasné je na tom to, že výsledkem je opravdu měřitelná ztráta obvodů. Zázrak ztráty centimetrů je v tomto případě způsoben odplavením jedů z těla. Tyto jedy – toxické látky, zkráceně toxiny, si můžeme představit jako polystyren – mají velký objem, ale skoro nic neváží. Hodně toxinů je uloženo v tukových tkáních. Při terapii UCW jsou jedy vyplavovány ven z těla. V tukové tkáni zůstanou po vyplavených toxinech prázdná místa – mezírky. Po vyplavení jedů se** tuková tkáň** přiblíží k obě a zaplní mezírky zbylé pro jedech. Díky tomu ztratíte na obvodu a navíc jste zdravější díky ztrátě jedů. A co se vlastně stalo s toxiny? Působením minerálů z bahna z Mrtvého moře byly změněny chemické vazby toxinů – toxiny byly přeměněny na nejedovaté látky a následně byly tělem přijaty do** lymfatického systému**, který je z těla vyloučil bez zbytečného zatěžování vylučovacích systémů.

Bodystyling

By se dal také nazvat pasivním sportem. Při bodystylingu totiž sportujete, dalo by se říct, že cvičíte ve fitness centru a přesto si jen tak ležíte na pohodlném lehátku. Jak je to možné? Při bodystylingu za vás pracuje elektronický sytém, který stimuluje vaše svaly.** Bodystyling** je vhodný pro ty, kdo potřebují posílit svaly po úrazech, koho bolí klouby, páteř, ale i pro ty, kdo jsou zdraví, ale nechce se jim cvičit. Dále je bodystyling určen i těm, kteří chodí do fitness centra nebo pravidelně cvičí doma a bodystyling pak využijí jako doplněk nebo jako změnu svého cvičebního programu.

Bodystyling dokáže** modelovat postavu, zpevňovat svaly** nebo také masírovat a regenerovat poškozené nebo unavené svaly, redukovat nadbytečné tuky, léčit celulitidu. Dále se bodystyling používá i na lymfatickou drenáž – odstraňování otoků způsobených krevním oběhem, léčbu unavených a ztěžklých nohou nebo likvidního refluxu; dále pak pro elektroanalgézii – léčba poúrazové nebo pooperační bolesti nebo bolesti kostí a kloubů; pro léčbu bolestí kyčlí nebo lumbaga (zranění způsobené vymknutím nebo vyvrtnutím); pro lifting obličeje – zmírňování vrásek a dvojité brady. Dále dokáže bodystyling aktivovat imunitní systém. Prokrvováním způsobeným elektrostimulací se zlepší krevní oběh, zvýší se srdeční činnost a imunitní systém člověka se aktivuje. Zároveň bylo zjištěno, že aplikace bodystylingu na břicho, boky, záda a hýždě stimuluje žaludek a střeva, což má pozitivní vliv na trávení. Kromě toho masáž svalů, ke které dochází při bodystylingu, zlepšuje psychiku a navozuje dobrou náladu, klid a uvolnění.

www.mujclovek.cz

Masážní lůžko

Automatické masážní termální lůžko je určené pro celkovou regeneraci. Kombinuje v sobě tradiční léčebné metody z Asie a moderní technologie 21. století. Lůžko pracuje na principu akupresury. Terapie na** masážním lůžku** je kombinací tlakové masáže a masáže s infračerveným teplem vyzařovaným nefritovými kameny a epoxid-karbonovými panely. Je vhodné nejen pro relaxaci ale také pro napravení a protažení páteře, léčbu bolestí zad, očištění organismu, regeneraci buněk a tkání, posílení imunitního systému, léčbu poraněných měkkých tkání, perartritidy ramenního kloubu, vysokého nebo nízkého krevního tlaku, křečových žil, cukrovky a jiných onemocnění.

Infra sauna

Klasická sauna ohřívá pouze povrch naší pokožky. Oproti tomu infračervené světlo v infra sauně proniká přímo do našich tkání do hloubky přibližně 3 centimetry. Infračervené světlo nevidíme, ale vnímáme ho jako teplo. V infra sauně se teplota pohybuje okolo 45 až 50 stupňů celsia, proto je vhodnější pro ty, kdo nesnášejí vysoké teploty v klasické sauně. Protože je naše tělo schopno zachytit až 93 % infračerveného světla, tyto nízké teploty stačí k tomu, aby došlo k pocení a vyplavování škodlivin. Výzkumy prokázaly, že v běžné sauně tvoří přibližně 95 až 97 % potu voda a zbytek jsou odpadní látky. Oproti tomu v infra sauně je pot tvořen vodou přibližně z 80 až 85 % a 15 až 20 % jsou vyplavené škodliviny. Pobyt v infra sauně má i další pozitivní účinky: jsou jimi kardiovaskulární trénink, posilování imunity, spalování kalorií a podpora léčby celulitidy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24903 (topprodukt.cz#2276)


Přidat komentář