Fotoomlazení pleti pro krásnější vzhled

Kdo by netoužil po mladším vzhledu pleti. S technikou fotoomlazení pleti, neboli fotorejunevací, tedy laserovým neinvazivním omlazením pokožky, se tento sen může splnit každému.

Co je to fotoomlazení - fotorejuvenace?

Fotoomlazení pleti je velmi šetrný zákrok, který se provádí pomocí přístroje na zahřívání pokožky nízkými dávkami světelné energie. V pokožce se následně aktivuje uvolňování látek, které pomáhají k regeneraci kožních buněk a tím také k tvorbě nových kolagenních vláken. Výsledkem je zpevněná, pružnější pokožka, ale také vymizení pigmentových skvrn, drobných rozšířených žilek, jizviček a vrásek. Fotorejuvenace také funguje jako prevence proti vzniku strií. Pomocí fotoomlazení tedy dochází k celkovému zlepšení kvality pokožky.

Technika fotoomlazení, její účinky a výsledky

** Zahříváním pomocí přístroje Ariane** dochází k povzbuzení buněk, které následně produkují kolagenní vlákna, dochází k vyhlazování drobných vrásek, vypínání pleti, dále k zatavení rozšířených žilek a v několika týdnech i k jejich vstřebání a také k odstranění pigmentových skvrn na kůži.

K zahojení pokožky po fotorejuvenaci dochází asi po 7–14 dnech. Je také nutné po zákroku pokožku chránit před slunečním zářením, tedy používat ochranné krémy s UV filtry po dobu přibližně dvou měsíců. K dosažení co nejlepšího výsledku je nutné podstoupit přibližně čtyři ošetření v rozmezí minimálně 6 týdnů. Konečný výsledek se potom projeví asi 3 měsíce od ukončení procedury. Výsledky fotorejuvenace jsou dlouhodobé, přičemž jedno ošetření trvá přibližně 15 minut. Po zákroku může být Vaše kůže krátkodobě načervenalá či jemně opuchlá.

Fotoomlazení salon Eva Kadaň

www.kadernictvi-kadan.ic.cz

Jak fotorejuvenace probíhá?

Nejprve je z obličeje odstraněn nanesený make-up. Na kůži se poté nanese čistý transparentní aqua-gel, který vyrovná nerovnou strukturu kůže, čímž umožní optimální pronikání energie světelného impulzu do kůže. Procedura fotoomlazení potom probíhá přibližně 15 minut.

Komu je fotorejuvenace určena?

Fotorejuvenace je určena pro kohokoliv, kdo má některé z následujících problémů a chce se jich šetrným způsobem natrvalo zbavit: ztvrdlý povrch kůže, jizvičky po akné či neštovicích, vrásky a pigmentové skvrny.

**fotoomlazení
**

Služby, které naleznete v kosmetických a kadeřnických salónech

Kosmetické salony

Můžou kromě již zmíněného fotoomlazení nabízet také kosmetiku, permanentní prodlužování řas, tetování a permanentní make-up, vizážistiku, pedikúru, lymfoven, ruční anticelulitické masáže + ozónové zábaly, fotodepilaci přístrojem Ariane, masáže, manikúru, parafinové zábaly, modeláž nehtů, infrasaunu, neinvazivní liposukci Tripollar a další.

Kadeřnické salony

kadeřnictví

Kadeřnický salon Eva v Kadani nabízí široký rozsah kadeřnických služeb.

  • kadeřnické služby
  • prodej vlasové kosmetiky
  • dárkové poukázky
  • zdarma káva pro zákazníky
  • zdarma testování vlasů a pleti
  • parafínový zábal na ruce
  • prodlužování vlasů novou technikou během 5 minut
  • fotoomlazení, fotodepilace

Kosmetika

Mezi základní kosmetické služby, které nabízí každý kosmetický salon patří celkové ošetření podle typu pleti, masáže obličeje, krku a dekoltu, štětcová lymfatický masáž, ošetření očního okolí, úprava obočí, barvení obočí a řas,** kosmetické ošetření ultrazvukem** (hloubkové čištění pleti,regenerační ošetření,vyhlazení vrásek,tělové ošetření celulitidy), depilace teplým voskem na obličej i tělo, permanentní prodlužování řas i prodej kosmetiky pro domácí péči.

Fotodepilace přístrojem Ariane

Dále bývá nabízena trvalá epilace (depilace) všech chloupků (tmavých, světlých i šedivých), která je vhodná jak pro ženy, tak muže. Fotodepilace probíhá přístrojem Ariane. Touto revoluční metodou se dosahuje trvalého odstranění veškerých chloupků světlých, ale i šedivých, na celém těle. Depilace s přístrojem Ariane je minimálně bolestivá a dobře snesitelná, u světelných impulzů se pociťuje pouze lehké štípnutí nebo pocit tepla. Celá ošetřující plocha aplikátoru je aktivně ochlazována vodou asi na 10 °C.

Pamatujte ovšem, že při jednom jediném ošetření nemohou být nikdy odstraněny všechny nežádoucí chloupky. Chloupky rostou v cyklech, při fotoepilaci jsou odstraněny pouze chloupky, které právě rostou. Podle místa na těle je tak zapotřebí postoupit tři až osm ošetření. Mezi jednotlivými sezeními by měla být navíc pauza asi čtyři týdny v případě ošetření v obličeji a minimálně šest až dvanáct týdnů v případě ošetření na těle.

Prodej kvalitní kosmetiky

Většina kosmetických a kareřnických salónů také nabízí prodej kvalitní kosmetiky, se kterou pracují a kterou tak mají vyzkoušenou. Pokud Vám při návštěve kosmetického a kadeřnického salónu přípravky vyhovují, můžete si je rovnou odnést domů. Většina takových přípravků se mimo kosmetické salony jen těžce shání.

V kosmetických salonech by se Vám měla věnovat profesionální kosmetička, manikérka, pedikérka, vizážistka, masérka, a to v příjemném prostředí, kde si můžete po náročném dni odpočinout a ještě udělat něco pro své zdraví a krásu.

Fotomlazením pleti pro krásnější vzhled?

Chcete si udržet mládí déle? S tím Vám mohou pomoci kosmetické salony. Procedura fotoomlazení pleti nabízí šetrné omlazení pleti, na rozdíl od zákroků plastické chirurgie. Výsledky fotoomlazení jsou navíc také dlouhodobé a celá procedura trvá jen kolem 15 minut.

Fotoomlazení a kadeřnické služby
Eva Hlavínová
Tel:721 510 635
**Kadaň

**

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23821 (topprodukt.cz#270)


Přidat komentář