Kavitační liposukce Praha a okolí

Po světě nechodí žena, která by na sobě nenašla něco, čeho by se tak ráda zbavila. Od plastického zákroku ji však odrazuje strach z chirurgie. Je však doopravdy operace jediným východiskem?

V současné době má moderní žena na výběr hned z několika možností, které ji mohou pomoci zbavit se pár chybiček na kráse. Tou jednou možností máme na mysli kavitační sonografickou liposukci, která je bezbolestnou alternativou chirurgického zákroku. Na rozdíl od klasické chirurgické liposukce se jedná o bezpečnou proceduru, díky níž se redukují tukové polštářky i z jinak nedostupných míst. Z lokalit, kde se tuk těžce odstraňuje i za sebelepšího dodržování diet a všemožného cvičení.

Druhy neinvazní kavitace

Druhy neinvazivní kavitace jsou:

  • chemická – hubne se za pomocí speciálních injekcí, které rozpouští tuk
  • laserová – kterou odborníci v současnosti příliš nedoporučují pro její četné vedlejší účinky
  • sonografická – nejefektivnější, bezpečná a bezbolestná, která je také označována za liposukci třetí generace.

 

Princip kavitace

Opírá se o spojení ultrazvukové terapie s vakuem, vyvolávající v tkáních jednoduchou mechanickou ultra vibraci, což má za následky rozbití tukové buňky. Rozpuštěný tuk se pak z těla vylučuje přirozeným způsobem, močí. U tohoto zákroku se nemusíte obávat žádných vedlejších účinků. Neinvazní liposukce je zároveň i bezbolestná. Nepotřebujete tedy žádnou anestézii.

Nejčastěji se provádí na těchto částech těla: břicho, boky, celá oblast stehen, hýždě, dolní končetiny, horní končetiny, podbradek, záda a u mužů i v prsní oblasti.

Režimová opatření před a po kavitaci

Před absolvováním této procedury je odborníky doporučováno vynechat minimálně na dva dny konzumaci alkoholu a kávy. Mimo to je potřeba změnit způsob stravování, kdy si zvednete svůj pitný režim alespoň na dva litry denně a zredukujete svůj příjem o tučná jídla, soli a sladkosti. Tento režim byste zároveň měli dodržovat ještě alespoň několik dnů i po kavitaci. Po neinvazní liposukci byste kromě dietního opatření a zvýšeného pitného režimu měli dodržovat i zvýšenou fyzickou aktivitu, podporující větší odstraňování rozpuštěného tuku z organismu. Zhruba dvě hodiny před ošetřením už nejezte a nepijte sladké nápoje. Dodržování tohoto režimu je důležité z toho důvodu, aby z vašeho těla odešlo co nejvíce tuku močí. Jinak je terapie dá se říct bezdůvodná.

Jak funguje kavitace?

Kvalifikovaná kosmetička se s vámi nejprve domluví na vašich požadavcích, posléze si na vás vyznačí ošetřované oblasti a až pak začne samotný liposukční proces. Před manipulací sondou je potřeba na tělo nanést speciální gel. Kavitační liposukce následně probíhá za neustálých krouživých pohybů a mírného tlaku. Součástí bezbolestné liposukce bývá i následná lymfatická masáž – přístrojová anebo manuální, která napomáhá odvést uvolněné tuky z těla ven. Po ukončení ošetření se můžete vrátit k běžnému dennímu životu.

Co cítíte v průběhu liposukce 3. generace

V průběhu liposukce třetí generace cítíte mírné mravenčení, případně jemné štípání. Slabé pískání přístroje je zcela normální. Procedura trvá od 30 – 90 minut. Délka závisí od velikosti ošetřované oblasti. Procedura je ve skutečnosti příjemná a komfortní.

Frekvence a počet ošetření liposukcí

Zpočátku se doporučuje absolvovat kůru minimálně šesti na sebe navazujících ošetření. Ty podstoupíte v týdenních, obvykle však v dvou týdenních rozestupech. Konečný počet užitých liposukcí je závislý na požadavcích zákazníka a dosažených výsledcích. Po této startovací kůře je pak vhodné, aby klient pokračoval v udržovací kůře jednou za pět až šest měsíců po třech sezeních.

Kolik zhubnete po liposukci 3. generace?

Bylo odborně prokázáno, že v průběhu jednoho sezení můžete přijít o dva až šest centimetrů. Úbytek se přitom dalšími aplikacemi ještě umocňuje. Některé údaje ukazují, že byste v průběhu několika sezení mohli přijít až o patnáct centimetrů na objemu. Hubnutí je trvalé, pokud svůj dosavadní způsob života změníte a budete dodržovat pravidla zdravé životosprávy. Cena poskytnutých procedur se pohybuje v rozsahu od jednoho tisíce do tří tisíc. Vše závisí podle rozsahu liposukce.

Indikace

Neinvazní liposukce je vhodná jak pro muže, tak pro ženy v rozmezí 18 – 75 let. Ošetření napomáhá s léčbou celulitidy, rušení tukových polštářků a formování postavy. Výhody této terapie jsou nejen ve velmi přesném zacílení, ale i v silném působení na redukci tukových polštářů a možnostech využití na velké i malé oblasti na těle. V průběhu této procedury nedojde k narušení celistvosti pokožky a je všeobecně dobře snášená.

Komu se kavitační liposukce nedoporučuje?

Kavitační liposukce se nedoporučuje lidem se srdečními chorobami, po transplantacích, bay passu, trombózou nebo tromboflebitidou. Není vhodná pro ty, kteří mají vysoký cholesterol, užívají léky proti srážlivosti krve, trpí aterosklerózou, jsou těhotné, mají v těle kovové implantáty a mají nějaké infekční onemocnění v místě aplikace. Rozhodně se nedoporučuje nemocným s velmi vážnou dysfunkcí jater a ledvin.

Lymfo – drenáž

Přístrojová lymfo drenáž funguje na principu využití střídavého tlaku na tělo, čímž narušuje strukturu buněk, které následně odvádí vylučovacími cestami z těla ven. Při této aktivitě se proto zlepšuje činnost nejen cév, ale hlavně však lymfatických cévek, které zajišťují lepší průchodnost lymfy.

Procedura tak napomáhá snižovat otoky, odstranit celulitidu, detoxikuje tělo od škodlivin, regeneruje organismus po fyzicky náročné práci, sedavém zaměstnání, dlouhodobém stání a podobně. Lymfatická masáž má však i jiné pozitivní účinky, než jen eliminování celulitidy. Působí preventivně na vznik trombóz anebo naopak napomáhá jejímu léčení, doporučuje se u různých poúrazových stavech, zpevňuje a tonizuje kůži, uvolňuje napětí, povzbuzuje látkovou výměnu a modeluje postavu.

Lymfo – drenáže se doporučují po klasických i neinvazních liposukcích, kde odvádí rozpuštěné tukové buňky z těla ven. Pokud chcete dosáhnout optimálního účinku doporučuje se nejprve absolvování deseti terapií ve frekvenci dvou sezení týdně, a následně pak využívat jednu udržovací kůru jednou měsíčně. Mimo přístrojové lymfo drenáže můžete zkusit také manuální anebo obličejové. Nejpopulárnější jsou sice masáže dolních končetin a hýždí, ale i masáž obličeje, očních víček, břicha či podbradku má hodně zajímavé výsledky. Jestliže toužíte po zvýšení účinku, ani tady se neobejdete bez navýšeného pohybu (chůze, plavání anebo kolo). Pouze tak se zbavíte pocitu těžkých nohou, bolestí hlavy, zad a otoků.

Výhoda neinvazivní liposukce

Velkou výhodou kavitační liposukce je ta skutečnost, že na rozdíl od klasické operativní liposukce vám nejenže ušetří čas a ochrání vás před zbytečnou prodělanou bolestí, ale ušetří vám i vaši peněženku. Jelikož neinvazní liposukce je mnohem levnější, než ta operační.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23906 (topprodukt.cz#484)


Přidat komentář