Lékárna - Online

Ať už potřebujete zakoupit léky, vitamíny, čaje, zdravotní pomůcky, kosmetické produkty, zavítejte do lékárny. Využijte nesporných výhod, které přináší online nákup lékárenských, zdravotnických a kosmetických produktů.

Výhody nákupu léků a doplňkového sortimentu online

Váháte, zda využít možnosti nákupu léků a doplňkového sortimentu v online lékárně? Rozhodně nemusíte. Přinášíme Vám některé z výhod, které plynou při online nákupu.

Šíře sortimentu v on-line lékárnách

Jdete-li do lékárny kamenného obchodu, není pravděpodobné, že by měli tak bohatý sortiment, jako v lékárně online. Lékárny se mohou specifikovat, co se týče především doplňkového prodeje, jen na určité zboží, kdežto v online lékárně máte možnost si vybrat z různých značek a výrobců.** **

Nákup léků z pohodlí domova

Ať už si potřebujete zakoupit běžné produkty z lékárny, nebo takové, při kterých byste se při nákupu v kamenné lékárně styděli, v online lékárně se Vám to nestane. Co si budeme povídat, když jdeme do klasické lékárny, ostatní nakupující, jenž stojí ve frontě, nemají co dělat, tak…, tak poslouchají, což Vám může být nepříjemné při nákupu třeba léků na prostatu, zvětšení poprsí apod.

Expirační doba léků

Možná někdo z Vás nemá důvěru v nákupu z důvodu, že nevidí, do kdy daný lék, doplňkový sortiment má expirační dobu (doba, do kdy se má produkt spotřebovat). Prodejci však mají povinnost a ručí za to, že prodávané produkty nejsou prošlé a jejich expirační doba je více než dostatečná.

Nákup léků bez čekání ve frontě

Kdo z nás má rád, když přijde do prodejny, jakékoli a hned se Vás prodávající ptá, co si přejeme. Většinou, pokud náhodou již nemáme dopředu přímo rozhodnuté, co potřebujeme, tak si zboží chceme v klidu prohlédnout a také mít určitý čas na rozhodnutí. V lékárně ovšem je nákupní pohodlí ještě o něco ztížené, a to tím, že jdeme přímo k pultíku, a tudíž na vystavené, a kolikrát i nevystavené, zboží nejsme schopni dohlédnout, natož si ho vzít do ruky, pročíst apod. Prodávající Vám samozřejmě může podat Vámi vybraný produkt, ale ruku na srdce, máte čas si v klidu pročíst složení, nechat si ukázat další dva, tři produkty, a takto postup zopakovat? Nejenže budete nervózní Vy sami, protože vycítíte určité napětí ze strany prodejce, rostoucí nevraživost ze strany dalších nakupujících, jenž za Vámi tvoří čím dál delší frontu.

Výběr léků

Možnost nákupu léků kdykoliv během dne

Pro online nákupu je skutečně jedno, zda se rozhodnete nakupovat brzo ráno, během poledne, pozdě odpoledne, večer, v noci. Online obchod Vám rozhodně dveře nezavře a nebude netrpělivě koukat na hodinky, že je již čas odchodu.

Možnost úhrady za léky různými způsoby

V kamenné lékárně se standardně platí hotově. Co si budeme povídat, může se stát, že zrovna nemáme dostatek peněz, nebo jsme sice šli pro určité produkty, ale poté jsme se rozhodli pro nákup ještě dalších, jenže na ty nám již penízky nevystačily a my jsme si je nakonec nemohli koupit a v blízkosti nebyl ani žádný bankomat. Co zbývalo? Zajít do lékárny ještě jednou, zajít si vybrat peníze z bankomatu, čímž rozhodně neušetříme čas. Kdežto při online nákupu je možné platit nejrůznějšími způsoby, například bankovním převodem, online kartou, dobírkou při převzetí zboží, bankovním převodem.

Nižší ceny léků

Ceny v online shopech, tj. i lékárnách jsou mnohdy výrazně nižší. Nejenže tedy při nákupu online způsobem ušetříte čas, ale také penízky. Kromě toho mnohé online obchody, včetně lékáren, nabízí nejrůznější slevové programy, akční ceny, bonusový systém, věrnostní systém, ale i dopravu zdarma při nákupu nad určitou částku, dárky za nákup atd.

Srovnání cen léků přes internet

Další nespornou výhodou při online nákupu je možnost srovnání cen a poté si vybrat ten obchod, který nabízí ceny pro nás nejvíce příjemné, ale také nejrůznější bonusy a akce. Samozřejmě i při nákupu v kamenných lékárnách můžete porovnávat ceny. Ovšem, než oběhnete pár lékáren, abyste zjistili u nich ceny, nejenže se tím výrazně připravíte o čas, ale může se stát, že i když si vyberete tu nejlevnější lékárnu, že přeci jen v online lékárně mohou být ty ceny ještě o něco nižší. A v dnešní době se nám nedostává nejen volného času, ale přivítáme i možnost ušetření.

Pojídání léků

Dodání léků až domů

Při online nákupu máte jistotu, že Vám zboží doručí prakticky až ke dveřím. Nemusíte tedy s sebou tahat balíčky a plnit si příruční kabelku, nebo mít plnou tašku, v případě, že zakoupíte i objemnější zboží. Kromě toho můžete kolikráte volit způsob dopravy, a to prostřednictvím služeb České pošty, PPL, General Parcel a jiné.

Rychlost dodání léků a doplňkového sortimentu

Mnohé online shopy, lékárny nevyjímaje, jsou schopné doručit Vám zboží do 24 až 48 hodin, po objednání zboží. Pokud tedy spěcháte na určité zboží, stačí si ho v jeden den objednat a druhý den ho již budete moci mít doma.

Sortiment online lékáren

Z jakého sortimentu můžete vybírat?

  • Vitamíny – jednosložkové vitamíny; komplex vitamínů; vitamíny v kapslích nebo rozpustné
  • Zdravotní pomůcky – vybírat můžete ze široké škály nabídek, kupříkladu: lékárničky (prázdné nebo plné); ortopedické pomůcky (vložky do bot; tinktura na kuří oka; hoblík na zrohovatělou kůži; náplast na kuří oka; změkčovač tvrdých nehtů; krém na nohy); sterilizátory; ohřívače pokrmů; teploměry; tlakoměry; bandáže aj.
  • Potřeby pro malé děti – dětská kosmetika (mýdla; šampóny; krémy; pudry; pěny do koupele; krém na zadeček), dětská výživa (kojenecké vody; kojenecká mléka dle věku; čajové nápoje; mléčné kaše; hotová jídla; nemléčné kaše; ovocné šťávičky; svačinky; vitamíny aj.); péče o chrup (speciální zubní pasty pro miminka, kartáček na zuby); monitor dechu jenž chrání Vaše miminko před případným rizikem selhání dechu, dušení, dávení. Také chůvičky, ať už analogové nebo digitální. Analogové oceníte v méně obydlených míst, digitální zase ve velkých městech.

Lékarnice

  • Potřeby pro maminky, jenž kojí – krém na bradavky; prsní vložky do podprsenky; chránič prsních bradavek; sběrače mateřského mléka; odsávačka, ať už manuální nebo elektrická; speciální bylinkové kojící čaje.
  • Potřeby pro těhotné ženy – vitamíny; čaje pro těhotné; olejíček na masáž hráze; olejíček jako prevence celulitidy; indikátor početí; kyselina listová; gel na prsní bradavky; gel na oteklé nohy; těhotenský test; těhotenský podpůrný pás; těhotenský polštářek; těhotenské stahovací punčochy aj.
  • Veterinární přípravky – chovatelské potřeby; veterinární zdravotnický materiál; krmiva; doplňky výživy pro kočky, psi, křečky, papoušky, myšky, hady, rybičky aj.
  • Kosmetické a drogistické produkty – pleťová kosmetika; tělová kosmetika; vlasová kosmetika; péče o rty; péče o nehty a ruce; péče o nehty; hygienické potřeby; vložky; poporodní vložky; aromaterapie; prací prostředky; mycí prostředky.
  • Volně prodejné léky – homeopatika; léky na bolest; léky na zvýšenou teplotu; léky na srdce, cévy, krev; léky na ženské pohlavní orgány; léky na imunitu; léky na zlepšení vitalitu kůže; léky na zlepšení dýchání; léky na onemocnění ústní dutiny; léky na onemocnění trávení aj.
  • Drogové testy – pro detekci konkrétního typu drogy.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23812 (topprodukt.cz#240)


Přidat komentář