Prodlužování řas metodou řasa na řasu - kosmetika Ostrava

Toužíte po svůdném a neodolatelném pohledu, díky kterému budete vypadat naprosto sexy? Pak právě pro vás byla vytvořena metoda prodlužování řas, díky které budou vaše řasy krásně dlouhé a husté.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu

Prodloužení řas metodou řasa na řasu představuje světoznámou novinku, díky které můžete mít nádherně dlouhé řasy a být neustále nalíčená přesto, že se vůbec nelíčíte. Jedná se o metodu, při které dochází k naprosto neviditelnému prodlužování řas a tato metoda vyniká svou přirozeností, ale také délkou, do které by vám vaše řase nenarostly. Tato novinka otřásla světem a to zejména proto, že díky ní docílíte neodolatelného půvabu. Díky prodlouženým řasám budete hned po probuzení vypadat jako namalovaná, můžete s nimi provozovat sport, plavání, ale také saunu, přičemž se nemusíte obávat černých kruhů pod očima, jak to bývá při používání řasenky. Pokud stále přemýšlíte, zda do prodloužení jít či nikoliv, jednoduše tuto metodu vyzkoušejte a jistě si na nové řasy zvyknete už pro jejich pohodlí.

Prodlužování řas - kosmetika Ostrava

Pokud vás možnost prodloužení řas výše popsanou metodou zaujala a rádi byste si také nechali dlouhé a husté řasy aplikovat, můžete navštívit kosmetické studio paní Jany Pavelkové, která se prodlužováním řas metodou řasa na řasu zabývá. Pro tuto činnost je patřičně vyškolena. Jak použitým kvalitním materiálem, tak i postupem vám zajistí maximální bezpečí. Dále paní Jana Pavelková nabízí i další kosmetické služby, jako např. ošetření pleti laserem, chemickým peelingem, atd. Veškeré služby poskytuje na základě dlouholeté praxe a její nejlepší reklamou jsou pro ni spokojení zákazníci.

Máte-li zájem využít kosmetických služeb paní Jany Pavelkové, můžete ji navštívit buď osobně přímo v jejím kosmetickém salónu na adrese:

Výškovická 608, Ostrava-Výškovice, nebo se můžete objednat nebo informovat o nabízených službách na ** **

telefonním čísle: +420 608 900 902 nebo emailem: stanicek.jana@seznam.cz.

Jaké jsou výhody prodloužení řas?

Jestliže toužíte po dlouhých, hustých tmavých řasách, které vaše oči zvýrazní, a vy budete vypadat neodolatelně sexy, jistě vyzkoušejte metodu prodlužování řas řasa na řasu. Díky této metodě můžete mít bez bolesti během asi hodiny a půl dlouhé a nádherně husté řasy. Tyto řasy budou zdobit váš obličej v téměř nezměněné podobě. S novými prodlouženými řasami se můžete vydat bez toho, aniž byste se líčila řasenou, do bazénu, do deště, do fitness, ale také k moři, na svatbu a prostě všude, kam vás napadne, bez starostí o to, že se vám něco někde rozmaže, že budete mít černé fleky pod očima a podobně, jak jsme zvyklé u běžných řasenek. Prodloužené řasy jsou ideální příležitostí pro ty, které nebaví se malovat, nebo které, než jdou do práce, nemají tolik času věnovat se svému vzhledu, nebo také pro ty, kterým řasenka nedělá dobře.  Dalším důvodem, proč si nechat prodloužit řasy touto metodou je to, že dlouhé řasy zvýrazní vaše oko a dodají obličeji mladistvý výraz. Prodloužení vydrží asi 4 týdny, což je dlouhá doba – navíc, když řasy vydrží po celou tuto dobu v nezměněné podobě.  A že byste si přála mít prodloužené řasy, ale zároveň chtěla i používat řasenku, protože jste na ni zvyklá nebo proto, že chcete řasy ještě více zvýraznit? Není problém, tato kombinace se vůbec nevylučuje.

Prodloužené řasy jsou nejenže krásně a přitažlivě dlouhé a zahuštěné, ale také natočené, což vašemu oku opravdu náramně lahodí. Navíc prodloužené řasy působí jemně a hlavně přirozeně. Můžete vybírat z různých délek cca od 6 až do 15 mm, ale také z různé síly řas a to od 0,1 po 0,25 mm. Prodloužené řasy můžete navíc ještě zvýraznit tím, že si na ně necháte připevnit krystalky různé barvy. Prodloužené řasy jsou zcela nenáročné na údržbu.

Jakým způsobem se řasy prodlužují?

Řasy se prodlužují technikou lepení řasy na řasu. Spojení těchto řas je zcela neviditelné, a proto vypadá přirozeně. Navíc je toto spojení pevné. K aplikaci řas se používá hypoalergenní mediální adhezivum, které je vytvořené speciálně právě pro prodlužování řas. Toto lepidlo se používá i v plastické chirurgii, kdy se jeho pomocí lepí rány bez používání stehů. Lepení řas je metodou, která je maximálně bezpečná. Aplikace nových řas trvá v rozmezí od hodiny do 2,5 hodin, vše záleží na počtu řas, které se aplikují. Pokud si přejete nechat si řasy zahustit, trvá tato aplikace asi 1,5 hodiny. Doplnění řas trvá asi hodinu až hodinu a půl.

Doplnění odrostlých řas

Vaše řasy po prodloužení rostou společně s prodlouženými vlasy klasicky, dle svého přirozeného tempa. Doplnění řas se doporučuje asi po třech až čtyřech týdnech. Vše záleží na tom, jak rychle vaše řasy rostou. Doplňovat řasy můžete neustále, pořád dokola**, vaše řasy** totiž tato metoda nijak nezatěžuje, ani je neničí a není nijak nebezpečná. Umělé řasy jsou charakteristické svojí lehkostí a přirozeností, a jsou odolně vůči vodě, ale i mechanickému poškození. K tomu, aby byly vlasy metodou řasa na řasu bezpečné a nijak nepoškodili vaše řasy, je však nutné, aby vám je aplikoval řádně vyškolený specialista na prodlužování řas. Při prodlužování dbejte na kvalitu řas a pokuste se vyhnout levným náhražkám z Asie.

Ošetření pleti laserem

Pokud vás trápí problémy s pletí, a to ať už se jedná o kosmetické vady nebo jiné nedokonalosti pleti, jako je akné, popraskané žilky, vrásky jemné, ale také hluboké, opary ekzémy, čerstvé jizvičky, strie či popáleniny, vyzkoušejte ošetření pleti laserem. Tento typ ošetření se provádí lasem, díky němuž dochází k okamžitým viditelným výsledkům. Mnohokrát již po prvním ošetření. Jedná se o naprosto bezbolestnou metodu, která omlazuje a omezuje vytváření nových vrásek.

Chemický peeling

Jde o neinvazivní metodu sloužící k omlazení stárnoucí pleti. Díky chemickému peelingu dochází k vyhlazení jemných vrásek, dále ke zjemnění jizev po akné a rozšířených pórů a také k odstranění pigmentových skvrn. Chemický peeling velmi dobře působí na mastnou pleť.  Jedná se o velmi rychlý a účinný postup, který se používá k omlazení pokožky obličeje, ale i krku a dekoltu. Tento druh peelingu se doporučuje všem, kteří očekávají velmi rychlé zlepšení vzhledu pleti, a zjemnění vrásek. Doba provádění chemického peelingu je pouze několik minut a používá se při ní peelingová směs různých látek. Tato směs se nanáší na pokožku štětečkem. Výsledek je znatelný ihned po aplikaci a klient odchází domů s velmi dobrým pocitem a zvýšeným sebevědomím. Pokud vás tedy trápí jakékoliv problémy s pletí a běžná kosmetika nezabírá, neváhejte a využijte služeb metody chemického peelingu, který vás nádherně omladí. A pokud chcete opravdovou kvalitu a perfektní výsledky, navštivte kosmetický salon paní Jany Pavelkové.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id25063 (topprodukt.cz#2454)


Přidat komentář