Prodlužování vlasů keratinem a kompletní kadeřnické služby - Kutná Hora

Prodlužování vlasů keratinem, stejně tak jako ostatní kadeřnické služby, je potřeba přenechat vždy na profesionálech. Toužíte po novém účesu nebo chcete prodloužit vlasy keratinem? Navštivte profesionální kadeřnictví.

Všichni jsme od přírody krásní, ale ženy se pokoušejí být ještě krásnější. K tomu, aby se jim to povedlo, potřebují mnohdy pomoci od profesionálů, kterými mohou být kupříkladu kadeřnice. A právě kadeřnice jim mohou pomoci vlasy prodloužit například keratinem atd.

Prodlužování vlasů keratinem - Kutná Hora

Prodlužování vlasů keratinem není jednoduchou záležitostí, a proto jej provádí pouze profesionálové. Ani ostatní kadeřnické služby nepatří k jednoduchým, proto je nutné k jejich provádění projít přinejmenším kadeřnickým kurzem, který je Vám sám o sobě celkem k ničemu, když není stříhání Vašim koníčkem.

Prodlužování vlasů keratinem

Prodlužování a zahušťování vlasů keratinem patří v poslední době k nejkvalitnějším a především nejčastěji prováděným metodám jak u nás, tak i ve světě. Aby bylo prodlužování keratinem opravdu dokonalé, je nutné, používat opravdu kvalitní keratin. Základem prodlužování vlasů keratinem je pečlivé dodržování technologických postupů, které vedou k tomu, že nejsou Vaše vlasy poškozovány. Je-li keratin aplikován správně, drží vlasové pramínky až 20 měsíců. Všichni jistě víme, že je prodlužování keratinem aplikováno za tepla, ale již jen hrstka z nás ví, že se dá keratin aplikovat také tzv. za studena. Keratin, který je aplikován za studena, je ohříván prostřednictvím ultrazvuku a teplo tedy není aplikováno nikam jinam, čímž se jedná o zcela unikátní a šetrnou metodu prodlužování vlasů keratinem.

Co to vlastně keratin je?

Keratin je ve své podstatě bílkovina, která je součástí našich nehtů a vlasů. Firmy, které vyrábějí produkty k prodlužování vlasů, dokázaly keratin nahradit polymerní sloučeninou, která se keratinu velmi podobá a mnozí z nás ji keratinem také nazývají, avšak její název je ve skutečnosti umělý keratin.

Jaké jsou výhody prodlužování vlasů keratinem?

Vzhledem k tomu, že je možno pramínky vlasů používat opakovaně, je prodlužování keratinem finančně výhodné. Díky tomu, že jsou při prodlužování vlasů keratinem používány pouze chemicky nepoškozené vlasy, je tato technika bezpečná a šetrná k vlasům, tudíž jim nijak neškodí. Pravdou také je, že pouze keratin zajistí pevné a šetrné spojení vlasů, které poté působí zcela přirozeně.

Jak lze vlasy prodloužené keratinem upravovat?

Máte již keratin aplikován nebo se pouze rozhodujete, zda tuto techniku podstoupit a nevíte, jak tato skutečnost ovlivní další úpravu Vašich vlasů? Bojíte se, že si nebudete moci vlasy dále upravovat? Vaše obavy jsou zcela bezpředmětné, neboť vlasy, na kterých je keratin aplikován lze libovolně běžně mýt, fénovat, kulmovat, žehlit a také barvit apod.

Kadeřnické služby

Každý z nás byl jistě za svůj život nejméně jednou u kadeřníka. Mluvíme-li o ženách, tak tam je nutnost návštěvy kadeřnictví opakovaná. Ani muži však nejsou pozadu. Najdou se i takoví, kteří navštěvují kadeřnictví pravidelně a někteří mají dokonce svou osobní kadeřnici. Ať již chodí do kadeřnictví muži či ženy, obě pohlaví si zde chodí jednak odpočinout, ale hlavně upravit vlasy.

Jak vybírat kadeřnictví?

Málokdo z nás by si nechal vlasy jakkoli upravovat od osoby, kterou nezná a ani neví, jaké má vzdělání či praxi. A právě z toho důvodu si hledáme kadeřnici vždy podle toho, koho Vám doporučí přátelé a známí. V tomto oboru neplatí pravidlo, že by reference neměly být jediným důvodem, proč kadeřnictví navštívit či nikoli. Zde platí, že reference jsou vždy na prvním místě. Jakmile navštívíme jakékoli kadeřnictví, měli bychom se porozhlédnout po zdech, kde by mělo být vystaveno oprávnění k výkonu tohoto druhu práce a také vzdělání, které kadeřnice dosáhla. Pouze takto si můžeme být jisti, že o nás pečuje člověk mající potřebné zkušenosti.

Co vše Vám v kadeřnictví nabídnou?

Kadeřnictví je místo, kam chodíme všichni rádi a to jednak proto, že je to místo, kde si odpočineme, mnoho se toho dovíme, ale hlavně nám udělají na hlavě něco zcela výjimečného. Kadeřnictví je místo, kde si můžete nechat vlasy umýt, vyfoukat, natočit, obarvit, ostříhat atd. Ať již si jdete do kadeřnictví pro jakoukoli službu, vždy očekáváte, že Vás bude obsluhovat osoba kvalifikovaná a zkušená, tedy profesionální kadeřnice.

Mobilní kadeřnictví

Úžasným vynálezem dnešní doby je také tzv. mobilní kadeřnictví. Že nevíte, co to je? Mobilní kadeřnictví je v podstatě kadeřnictví na kolech. Tento druh práce provádí profesionální kadeřnice, které jsou schopny a hlavně ochotny přijet kamkoli, kam právě potřebujete a na daném místě upravit Vaše vlasy. Tato služby je ideálním řešením například pro nemocné, kteří nemohou navštívit obyčejné kadeřnictví, či pro nevěsty, které si chtějí nechat upravit vlasy v pohodlí svého domova atd.

Jak poznáte dobrého kadeřníka?

V první řadě musí kadeřníci či kadeřnice umět dokonale upravovat vlasy, přičemž vůbec nezáleží na tom, zda je kadeřníkem žena, či muž. Toto však není vše. Profesionální kadeřníci musí být komunikativní a v neposlední řadě musí umět poradit v případě, že si sami nejsme jisti, jaký druh účesu si vybrat či jakou barvu zvolit. Samozřejmostí je také doporučení vhodných ošetřujících přípravků na vlasy v závislosti na kvalitě našich vlasů. Některé kadeřnické salóny nabízí také malé pohoštění ve formě kávy, čaje, sody apod.

Co když si nevíte rady s výběrem účesu?

Chcete mít na hlavě něco výjimečného, ale nevíte si rady s tím, jaký typ účesu si vybrat? Pokud ano, tak vězte, že v tom nejste sami, neboť takových lidí je opravdu mnoho. V této situaci Vám pomůže pouze opravdový profesionál, tedy kadeřník či kadeřnice, mající opravdové zkušenosti či v lepším případě profesionální kadeřnický program, pomocí kterého Vám navrhnou účes přesně dle Vaší fotografie, kterou zadají do počítače. Pouze tímto způsobem si můžete vybrat účes, který Vám bude slušet a ve kterém se budete cítit opravdu dobře a spokojeně.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24942 (topprodukt.cz#2322)


Diskuze a zkušenosti

Kadeřnické služby | 04.10.2012 10:22
Re: Prodlužování vlasů keratinem a kompletní kadeřnické služby - Kutná Hora Skvělá práce, při zadání \"Prodlužování vlasů keratinem kadeřnictví\" je tento článek na druhém místě na seznam.cz Při zadání \"Prodlužování vlasů keratinem Kutná Hora\" je první na seznam.cz a výborně indexovaný i na google. Přivádí zákazníky přímo z vyhledavačů seznam a google, kteří vyhledávají prodlužování keratinem a kadeřnické služby.


Přidat komentář