Tantra masáže - Brno

Masáže jsou velmi příjemnou procedurou, která vás uvolní. Jedním ze zásadních prvků a účinnosti masáže jsou doteky. Víte, jaká masáž je ale přímo založená na dotecích? Tantra masáž.

Co je tantra?

Když se zmíní tantra, tak mnohým se ihned vybaví sexuální podtext. Je pravda, že tato intimní oblast s tím má hodně společného, ale abyste pochopili smysl tantry, tak musíte jít hlouběji do filosofie této asijské metodiky.

Pokud bychom měli tantru někam zasadit, tak její praktikování se vyvinulo z oblasti Tibetu, přes Indii až po Afrikou (její arabskou část). Lze tedy říci, že tantra má své kořeny v asijské kultuře a ta je známá tím, že se snaží co nejvíce propojovat fyzično a duchovno, aby došlo k celkové harmonii těla.

Tantra samotná má pak několik fází. Hlavně je ale založená na dotecích a přenosu energie tomu druhému. Abyste pochopili smysl tantry, tak se musíte hluboce položit do prožitku, nevnímat nic jiného a jen se soustředit na vysílání a přijímání energie. To se týká jak oblasti masáží, tak i intimnějšího spojení partnerů.

Tantra masáže - Brno

Toužíte-li po hřejivém terapeutickém doteku, který Vás uvolní a zároveň také nabije novou životní energií, doporučujeme Vám navštívit**, Danit masáže a rituály*** *** , a to na adrese: Heršpická 7, Brno. *** *Danit masáže a rituály nabízí jak tantra masáže, tak masáže typu Ohnivá Šakti, Masáž Pěti živlů, Čokoládovo kokosové hýčkání, Tantra Chilli speciál, Masáže speciálně pro muže, Dračí pohlazení atd.  Můžete se zde těšit na dokonale uvolňující a příjemnou atmosféru, kterou pro Vás připraví taem odborných masérů** ** . Informace o provozovaných masážích naleznete na webové stránce** www.masazetantra.com**. V případě dotazů můžete využít telefonní číslo +420 702 813 833, či e-mail danit@masazetantra.com

Tantra masáže BrnoTantra masáže Brno

Spousta lidí touží** tantru** vyzkoušet, ale obávají se, že je to až příliš intimní a stydí se. Věřte, že toto není na místě a budete sami překvapeni, jak se uvolníte a beze studu budete přijímat energii. Tantra nabízí opravdu nevšední zážitek, který vám dodá novou energii.

Tantra masáže – rituál

Jak již bylo zmíněno, tantra masáž může mít několik fází, kdy se postupuje tak, aby vám to bylo příjemné. Při prvotním setkání je důležité poznat toho druhého. Proto samotné masáži předchází setkání nad čajem a popovídání. To se odehrává v příjemném, a tak trochu meditačním prostoru, který evokuje asijskou kulturu, protože může hrát meditační hudba anebo ucítíte vonné svíčky. Masér i klient jsou zahaleni do lehkého šátku, kdy se navodí pocit intimity. Pak se rituálně pozdravíte (úklonem) a přejde se k masážní části.

Tantra masáže – masáž těla

Při tantrické masáži nemusíte jen nutně ležet, přichází zprvu lehké doteky, které jsou pomalé a jemné a vy tím pádem cítíte, jak vám druhá osoba předává energii. Předávání energií si představte asi jako když se s někým objímáte, taky cítíte zvláštní energii. Vše se děje velmi pomalu a vy jste tak v klidu, protože vás nestresují rytmické pohyby.

Při** masáži** se vám postupně sundává šátek a masér se vás stále jemně dotýká po celém těle. Může k tomu používat i pomůcky, jako jsou mokré žínky, peříčka a jiné rekvizity. Stále vše probíhá v naprostém klidu a harmonii, což je podstata tantry – klid a soustředění se na energii. I když je vše jemné, tak máte pocit, jak vás ten druhý nabíjí energií.

Tantra masáže – masáž intimních částí, Brno

Při masáži intimních partií se obracíte na záda. Opět celému rituálu předchází** klasická, ale pomalá masáž přední části těla**. Tím, jak jste takto uvolnění, tak vnímáte doteky už tak spontánně, že vám přijde zcela přirozené, když se masér/ka dostane i do oblasti intimních partií. V této oblasti maséři rovněž pracují s rozložením svalů a vše dělají tak jemně a nedráždivě, což vás především uvolní. Ovšem není výjimkou ani vyvrcholení klienta. Stává se to a není třeba se stydět.

Tantra masáže – ženy a muži Brno

Rituál a klasická masáž jsou u žen i mužů stejné, ale asi vás zajímá, jak probíhá** masáž jednotlivých intimních partií,** protože pořád máte pocit, že byste

se styděli. Pokud nyní ještě jenom čtete tyto řádky, tak se zkuste uvolnit, vzpomeňte si na masáž nebo něco příjemného, co vám dělal člověk, který vám třeba nebyl blízký jako partner. Myslete na to, jak je příjemné, když vám někdo uvolňuje jeden sval po druhém, přitom vnímáte vůni oleje či vonných svíček a jen relaxujete. Cítíte teplo a přísun síly.

Ženské intimní partie se nejprve masírují v oblasti třísel. Až se uvolní, tak se přejde ke stydkým pyskům. Masáží se pokožka v této oblasti prokrví a je třeba cítit teplý pocit v celé oblasti, proto se promasírovává klitoris, vagína a celé pánevní dno.

Budha

U mužů se rovněž začíná u třísel. Poté se pokračuje na varlata, ke kořenu penisu až na špičku a lze dovést klienta k ejakulaci, pokud si to přeje. Protože muži mají dráždivý bod v místě prostaty, tak i zde se provádí masáž a i v oblasti hýždí, kostrče či rozety. Masáží se cítíte naplněni novou energií a máte pocit, jako byste si vyměnili všechno negativní a přijali novou sílu.

Tantra masáže – páry Brno

Pokud jsou v místnosti partneři, pak je může masírovat jeden masér anebo dva. V prvním případě se masér věnuje oběma současně, přičemž při klasické masáži může jeden z partnerů pomáhat masírovat toho druhého a naopak. V části, kdy se masírují intimní partie je přítomnost druhého partnera nezbytná, protože on přijímá a dává energii svému protějšku a vnímá jeho reakce na doteky. Tato fáze umožní partnerům se více vnímat nejen po stránce fyzické, ale i duchovní. Ve druhém případě se vždy jeden masér věnuje jednomu z páru, ale tím, jak se na sebe partneři dívají, tak vnímají reakce toho svého milovaného a rovněž je to povzbudí, když vidí, jak je jejich protějšek uvolněný.

Po masáží, která pracuje s intimní oblastí je pak párům umožněno splynout intimně i fyzicky, proto jim maséři poskytují asi hodinu soukromí. Vzájemné terapeutické chvíle ale nenarušte rychlým fyzickým úkonem. Zkuste tantrické spojení. Dále se jemně dotýkejte, vnímejte tělo a energii toho druhého a zkuste být bez větší fyzické námahy. Ženy mohou stahovat pánevní svaly, které muže velmi vzruší. Oddávejte se všemu pomalu a vnímejte toho druhého.

Jak vidíte, tantra je sice intimní záležitost, ale jen si vzpomeňte, že třeba dříve byste si nepředstavili, že se svléknete v šatně fitness centra. Když tam jsou ale všichni nazí, tak stud odhodíte rázem. Tantra je něco podobného. Práce s každým klientem je stejná, proto se neostýchejte a oddejte se tantrické masáži, která je nevšedním zážitkem, což tvrdí snad každý, kdo tuto metodiku okusil.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24107 (topprodukt.cz#844)


Přidat komentář