Vlasová trichologie a poradenství - Karlovy Vary

Asi každá žena si velmi dobře uvědomuje svůj zevnějšek a dbá na to, aby vypadala co nejlépe a co nejpřitažlivěji. Aby byl celkový vzhled dokonalý, neobejde se to v žádném případě bez krásných a zdravých vlasů, se kterými se bude cítit dobře a sebevědomě.

Co je to trichologie

Jak je již výše uvedeno, vlasy jsou pro celkový vzhled velmi důležité. Snad každý si všimne dívky či slečny, která má krásné, zdravé, případně dlouhé a lesklé vlasy. Vzhledem k tomu, že v současnosti mnoho žen se svými vlasy experimentuje, mění střihy účesů, barvy vlasů a vůbec se svými vlasy zkouší kde co, samozřejmě se to neblaze podepisuje i na kvalitě jejich vlasů. Vliv na kvalitu vlasů má i špatná životospráva a stres. Jelikož je stále více lidí, ať již žen nebo mužů, kterým není kvalita jejich vlasů lhostejná a potřebují poradit, vznikl obor, který se touto problematikou zabývá, zvaný trichologie. Trichologie je tedy vědní obor, jež se zabývá výzkumem a léčbou vlasů. Jedná se o spojení dermatologie a kosmetiky. Trichologie se také rozděluje na kosmetickou a lékařskou. Tricholog je vlasový specialista, kterého můžete navštívit a požádat o radu například v každém lepším kadeřnictví nebo v kosmetickém salónu. Ke speciální léčbě se používají polofarmaka, která dokážou lidem pomoci s různými problémy jako je např. nadměrné padaní vlasů, lupy, suchá kůže, lupénka, slabé a roztřepené vlasy, apod.

logo

Vlasová trichologie a poradenství - Karlovy Vary

Jak je zde zmíněno, kosmetického trichologa můžete požádat o radu v opravdu dobrém kadeřnickém či kosmetickém salónu. Jedním z opravdových specialistů je paní Natalia Petrová Morozova, která se právě trichologiívlasovým poradenstvím zabývá. Paní Natalia Petrová Morozova kromě poradenství nabízí také diagnostiku, prodloužení vlasů metodami Hair Talk a Keratin, dále nabízí různé jiné kadeřnické služby a v neposlední řadě Vám poradí jak o vlasy pečovat. Pokud chcete svoje vlasy svěřit do rukou skutečného profesionála, neváhejte a obraťte se právě na paní Natalii,

kterou naleznete na adrese: 280, Karlovy Vary – Doubí. Můžete ji také kontaktovat prostřednictvím e-mailu: nataliamorozova8@gmail.com nebo telefonicky na čísle: + 420 777 002 875.

**vlasy
**

Vyšetření trichologem

Vyšetření se provádí tzv. trichocomputerem, na jehož základě vlasový specialista – tricholog stanoví diagnózu a následně doporučí nejvhodnější léčbu. K vyšetření postačí pár Vašich vlasů, které trichocomputer až stokrát zvětší a zobrazí jej na obrazovce. Při léčbě se používají trichologické přípravky, klinicky testované šampóny a kúry. Ke každému zákazníkovi by měla být věnována individuální péče, měl by mít založenou kartu zákazníka, do které se zaznamenávají výsledky léčby. Zákazník se tak stává klientem trichologa a po určené době dochází na pravidelnou kontrolu. Konzultace takovým vlasovým specialistům trvá přibližně hodinu. Mějte na paměti, že je v každém případě lepší zajít za trichologem se zdánlivou maličkostí, než si nechat potíže přerůst přes hlavu. Může se také stát, že tricholog u Vás zjistí závažnější problém, jako je třeba vlasová plíseň a odešle Vás na vyšetření za dermatologem, s kterým spolupracují, jež Vám dle diagnózy naordinuje potřebné léky. S běžnými problémy s vlasy Vám pomohou různé speciální prostředky, které koupíte v lékárnách či kadeřnictvích, ale ty vážnější a dlouhodobější Vám pomůže vyřešit jen odborník.

Prodlužování vlasů technikou HAIR TALK

Technika prodloužení vlasů HAIR TALK je vyráběna německou firmou s téměř třicetiletou tradicí, která se zabývá parukami, příčesky, apod. Technika HAIR TALK je nová metoda prodlužování a zhušťování vlasů. K této technice se používá pravých indických vlasů, které nejsou barvené a nijak chemicky upravené. Indický vlas je velmi podobný evropskému vlasu. Vlasy jsou nabízeny ve formě pásků asi ve 20ti barevných odstínech, přičemž jejich lepící strana je medicínsky testovaná a je protialergická. Pásky vlasů se dají použít i víckrát, jen je potřeba je vyčistit a nanést nové lepidlo. Jedná se o velmi jednoduchou a rychlou techniku, která dobré kadeřnici zabere něco kolem 30 minut.

vlasy

Brazilský keratin

Brazilský keratin je přírodní produkt, který je založený na přírodní bázi keratinu, kolagenu, kokosu a čokolády. Jak již samotný název napovídá, keratin byl vyvinut v Brazílii a je k dostání teď už i v České republice. Keratin vlasy regeneruje, uzdravuje, vlasy se nelámou, dorůstají do požadované délky, zároveň je schopen vlnité vlasy uhladit a to až na dobu několika měsíců. Jedná se o protein, který je hlavní složkou kůže, vlasů nebo nehtů. Brazilský keratin mimo jiné i vlasy chrání před škodlivými vlivy, jako je mořská voda, slunce, mráz, apod. Keratin navíc dodá Vašim vlasům lesk, hladkost a zdraví vzhled. Samotná procedura u kadeřníka trvá přibližně 1,5 až 4 hodiny, záleží na délce a hustotě vlasů. Ošetření keratinem obnoví odolnost vlasů, postupným mytím se během dvou až čtyř měsíců z vlasů vymývá, jeho životnost se podpoří speciální řadou šampónů a kondicionérů, které obsahují hydrolyzovaný keratin. Brazilský keratin je vhodný pro všechny typy vlasů, i pro ty, které jsou chemicky ošetřeny, jsou barvené, mají melír, apod. Nejlepšího účinku, který je vidět v podstatě okamžitě, dosáhneme u více zničených vlasů, protože čím víc je vlas narušenější, tím hlouběji keratin proniká do vlasového stvolu. Brazilský keratin splňuje přísné normy Evropské unie. Mezi další nezanedbatelnou výhodu originálního brazilského keratinu patří i to, že u něj nedochází k rozpadu a členění proteinu a že neobsahuje umělá barviva ani syntetické parfémy.

Kadeřnické služby

Pod pojmem kadeřnické služby si lze představit celou škálu komplexních služeb jak pro dámy, tak i pro pány a děti. Nabízené služby se mohou trochu lišit u jednotlivých kadeřnických salónů. Vyškolené kadeřnice kromě klasického stříhání vytváří speciální, individuální, módní a kreativní účesy. Mezi další nabízené služby lze zahrnout holení hlavy a úpravy vousů, mytí vlasů, barvení, odbarvování, tónování, masáže hlavy a regenerace vlasů. Kvalitní kadeřnický salón je schopen nabídnout i poradenské služby dle kritérií barevné typologie, třeba i prostřednictvím emailu na základě zaslané fotografie. Samozřejmostí by měl být i prodej vlasových a kosmetických přípravků, stříhaná grafika tzv. hairtattoo. Mezi služby, které některé kadeřnické salóny nabízejí, patří i pletení různých druhů copánků, afro účesy, ozdravné masky a kůry, příprava svatebních účesů, apod. Pracovníci v těchto provozovnách by měly být opravdovými odborníky a profesionály, kteří se neustále ve svém oboru zdokonalují.

Jestliže máte nějaké problémy s vlasy, nebo jen chcete kvalitní péči a pěkný účes, určitě se Vám vyplatí navštívit opravdu kvalitní kadeřnictví s vyškolenými pracovníky, kteří mají potřebné zkušenosti. Zdravé a pěkné vlasy, na které budete právem pyšní, Vám určitě vynahradí vynaložený čas a peníze. Navštívit kvalitní kadeřnické studio je přece tím nejjednodušším způsobem, jak získat sebevědomí a být přitažlivá. Krásné a zdravé vlasy zdobí každého z nás, proto jim věnujme dostatečnou péči.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24883 (topprodukt.cz#2255)


Diskuze a zkušenosti

ALENA | 13.06.2012 11:44
Re: Vlasová trichologie a poradenství - Karlovy Vary PROSÍM STAČILO BY POSLAT PÁR VLASŮ ,MÁM STÁLE PROBLÉMY S LYSINAMI V HLAVĚ DĚKUJI ZA ODPOVĚD


Přidat komentář