Vlasový lifting a dokonalý střih nůžkami Ventaglio - Praha 6

Už jste slyšeli o revolučním systému liftingu vlasů za pomocí speciální nůžek Ventaglio? Díky těmto nůžkám budou Vaše vlasy krásné, lesklé, zdravé a to za velmi krátkou dobu, proto neváhejte a navštivte kadeřnické studio.

Kadeřnická historie je podstatně dlouhá a za dobu jejího vývoje došlo k vynálezu mnohých nástrojů a techniky, ať už to byly ultrazvukové přístroje, vysoušeče vlasů, elektrické kulmy, žehličky na vlasy a mnoho dalších. Ale k rozvoji kadeřnických nůžek docházelo minimálně a tyto se zpravidla vůbec neměnily. Došlo sice k výrobě nůžek z kvalitních a odolných materiálů, také při broušení nůžek se používaly nové a nové technologie. Ale držení nůžek zůstalo stejné po celou dobu. Kadeřníci a kadeřnice sami nejlépe vědí, kolikrát se musí k zákazníkovi ohýbat, zvedat lokty nad hlavu, kroutit zápěstím a tak dále. Mnozí z nich trpí po několika letech bolestmi zad, především páteře nebo dokonce osteoartrózou kloubů nebo také karpálními záněty. A právě proto byly vynalezeny speciální nůžky Ventaglio, které jsou praktické a jednoduše použitelné.

Vlasový lifting - Praha 6

Chtěli byste dopřát svým vlasům netradiční péči, nebo máte zájem o moderní nebo extravagantní účesy či jednoduché sportovní účesy? Pokud jste z Prahy nebo okolí, velmi rádi Vám představujeme kadeřnické studio paní Marcely Průchové, které naleznete na adrese: Na Sekyrce 3, Praha 6. Kadeřnické studio paní Marcely Průchové Vám vyjde maximální vstříc a doporučí Vám ty nejlepší střihy, barvy včetně následné péče o vlasy. Jen zde naleznete služby na vysoké úrovni za rozumné ceny. V kadeřnickém salónu provádí dámské střihy, pánské střihy, dámské účesy, pánské účesy, barvení vlasů, kreativní barvení vlasů, melíry, péči o vlasy, vlasové poradenství, ale hlavně vlasový lifting a dokonalý střih za pomocí nůžek Ventaglio.

kadeřnictví

Speciální nůžky Ventaglio stříhají tam, kde to je nezbytné a odstraňují pouze poničené vlasy a výsledek je okamžitý. Pokud Vás také kadeřnické studio paní Marcely Průchové nadchlo a rádi byste jejích služeb využili, můžete se přijít objednat buď osobně na výše uvedenou adresu, nebo prostřednictvím telefonního čísla: +420 732 542 188 nebo emailové adresy: info@kadernictvi-praha6.cz. Podstatně více informací se dozvíte na webových stránkách: http://www.kadernictvi-praha6.cz. Buďte si jisti, že z výsledků služeb kadeřnického studia budete nadšeni.

Co to jsou nůžky Ventaglio?

Ventaglio představuje převratnou metodu ve stříhání vlasů. Jedná se o speciální nůžky, které neznamenají jenom stříhání, ale i celkovou údržbu pro dlouhé vlasy. Je to vynikající nástroj pro klientky, které žádají dlouhé a lesklé vlasy.

Nůžky pro kadeřníka jsou stejně tak důležitým nástrojem, jako je pro malíře štětec či pro klavíristu klavír. Pro kadeřníka není nic důležitějšího. Jde sice o běžný nástroj, ale který je hodně zásadní. Nůžky Ventaglio vymyslel italský kadeřník Alex de Stefano jako nástroj extrémně inovační, ale hlavně praktický a jednoduše použitelný. A právě jeho myšlenky vytvořit něco originálního a lákavého jej vedly k vytvoření systému Ventaglio. Nůžky Ventaglio jsou distribuovány společností ADL s.r.l., která nabízí nejenom své služby svým zákazníků, ale i školení k tomu, aby pochopili filozofii Ventaglio. Ventaglio jsou tak pokrokové a všestranné nůžky, které pomáhají ztvárnit požadavky zákazníků podstatně jednodušeji než je tomu u obyčejných kadeřnických nůžek. Ventaglio přináší revoluci do způsobu stříhání. Nůžky Ventaglio jsou výsledkem výzkumu, kterého se účastnili přední výrobci nůžek a vrcholoví designeři.

Pohodlí nůžek Ventaglio

Nůžky Ventaglio jsou pohodlné zpravidla pro svou speciální rukojeť, díky které může kadeřník nůžky uchopit tak, aby perfektně zvládl všechny možné pohyby tak, jako by byly nůžky zcela přirozeným prodloužením jeho ruky. Nůžky Ventaglio v žádném případě neumožňují nesprávné držení těla, naopak umožňují jednoduché a přirozené pohyby bez jakéhokoliv namáhání a použití svalstva. Větší kroužek nůžek je mírně zatočený, což zaručuje maximální stabilitu a bezpečnost oproti jiným klasickým nůžkám.

Výhody použití vlasových nůžek Ventaglio

Použití vlasových nůžek Ventaglio zaručuje zákazníkům krásu a zdraví pro jejich vlasy. Za velmi krátkou dobu budou Vaše vlasy kompaktní a bude vlasovému vláknu opět dodána elastičnost. Díky systému Ventaglio se radikálně změní geometrická linie vlasů, k této změně dochází při stříhání právě těmito nůžkami. Výsledkem je perfektní střih, kterého by běžnými nůžkami nikdy nebylo dosaženo.

Ventaglio nejsou pouze speciální nůžky, ale jde o celý prodejní systém, díky kterému dojdu k omlazující péči o Vaše krásné vlasy. Kdo z nás by nechtěl dokonalé vlasy, které budou lesklé, budou zářit, budou dlouhé a každý se za takovými vlasy otočí? Tak právě takových vlasů můžete docílit, pokud navštívíte kadeřnické studio, které používá při svých službách vlasové nůžky Ventaglio, jako např. i kadeřnické studio paní Marcely Průchové.

Ventaglio nůžky stíhají pouze tam, kde je to opravdu nutné a odstraňují jen poničené nebo poškozené vlasy. A výsledek stojí vždy za to. Budete se pyšnit krásnými, lesklými a jemnými vlasy. K další výhodě patří, že výsledek je opravdu okamžitý a poznáte jej hned v kadeřnickém salónu.

Vlasový lifting

Pokud si přejete mít vlasy prodyšné, lesklé, krásné, jemné a na první pohled zdravé, navštivte kadeřnický salón, kde právě k vlasovému liftingu nůžky Ventaglio používají. Nůžky Ventaglio totiž umožní během několika málo kroků restrukturalizovat a dodat nádherný vzhled Vašim vlasům, stejně tak jim vrátit i ztracenou elasticitu. Lehkým a velmi snadným pohybem dokážou opravit vlasové vlákno uvnitř pramene poškozených vlasů, což se rozhodně nedá dosáhnout použitím běžných nůžek.

Jak najít správný kadeřnický salón

Pokud jste se právě přestěhovali do nového města nebo jste dosud ke kadeřníkovi nechodili a všechno, co se týká vlasů, jste zvládli tak nějak sami doma nebo ve spolupráci s kamarádkou, a nemáte tedy žádné informace o kadeřnických salónech, které jsou ve Vašem okolí, bývá pro mnoho lidí velký problém najít to pravé, které bude ideální přímo pro Vás a Vaše požadavky. Jestliže chcete vybrat kadeřnický salón správný, je dobré zvážit pár níže uvedených rad. Nejprve oslovte své sousedy, kamarádky, kolegyně a kolegy z práce a to především ty, kteří mají na hlavě takové účesy, které jsou trendy a které se Vám líbí. Zkrátka které jsou stylové. Protože rada od někoho, kdo je Vám blízký, je tím nejlepším způsobem reklamy ze všech. Další možností, jak najít správné kadeřnické studio, je podívat se na internet. Je dobré se zaměřit na kvalitně zpracované stránky, kde se dozvíte veškeré informace, které Vás zajímají. Především služby, které kadeřnické studio poskytuje, ceník, apod. Velmi důležitý je vztah mezi kadeřnictvím a klientem, proto volte takové kadeřnictví, ve kterém se budete cítit dobře a příjemně. Pamatujte, že dobrý kadeřník se pozná podle toho, že dá přednost úpravě Vašich vlasů před jejich razantním ostříháním.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id24996 (topprodukt.cz#2382)


Přidat komentář