Výživový poradce Kladno a okolí

Snažíte se zhubnout už delší dobu, ale nedaří se Vám to? Problém je možná v typu diety, kterou držíte. Sestavit ten správný jídelníček, který by podpořil zdravé hubnutí je těžké. S tím Vám může pomoci výživový poradce.

Kdo je to výživový poradce?

Výživový poradce je odborníkem na výživu, který Vám pomůže a poradí jak si osvojit správné stravovací návyky. Pokud se svěříte do rukou výživovému poradci, hubnutí by pro Vás mělo být mnohem jednodušší a výrazně efektivnější než v případě hubnutí na vlastní pěst. Výživový poradce Vám například sestaví individuální jídelníček s ohledem na Váš zdravotní stav, potravinové alergie a intolerance, kterého se budete držet. Řekne Vám co přesně dělat, abyste dosáhli vysněné redukce váhy a to bez zbytečného hladovění. Nemusíte se také bát hrozby zdravotního rizika či případného jojo efektu. Výživový poradce tak funguje jako poradce, na kterého se můžete kdykoliv během hubnutí obrátit o pomoc.

Zdravé hubnutí

Pokud jste zkusili diety založené na hladovění, jistě víte, že nepřinášejí žádný dlouhodobý výsledek. Výživový poradci Vám mohou pomoci shodit přebytečné kilogramy jednou pro vždy a to bez hladovění a složitého počítání kalorií. Redukce váhy je zde totiž založena na zdravém hubnutí. Zdravé hubnutí má přesně dané zásady a pravidla, která jsou odzkoušeny předními odborníky na výživu. Pokud se do hubnutí pustíte, je velmi důležité si uvědomit, že neexistuje univerzální návod jak hubnout. Každý z nás je jedinečný, proto je velmi důležité přistupovat ke každému jedinci individuálně dle jeho potřeb, návyků a zdravotního stavu. S tím Vám může pomoci jen zkušený výživový poradce.

Mezi zásady zdravého hubnutí patří individuální plán hubnutí sestavený výživovým poradcem, kterého se klient drží. Důležité je tedy nehladovět a také si nechat poradit od odborníků. Výživoví specialisté Vám sestaví kompletní hubnoucí plán, který je uzpůsoben Vašemu věku, zdravotnímu stavu, životnímu stylu a také pracovnímu vytížení.

Poradenství v rámci zdravé výživy

Profesionál se specializuje na poradenství v rámci zdravé výživy a zdravého hubnutí. Ke každému klientovi zde přistupují individuálně a jeho hubnutí přizpůsobí zdravotnímu stavu či jiným omezením a potřebám. Navržený plán vašeho hubnutí se potom skládá především z doporučeného jídelníčku, který bude doplněn vhodnými pohybovými aktivitami.

I když se specializuje na zdravé hubnutí, je schopna Vám poradit i se speciálními druhy výživy a pomoci Vám sestavit jídelníček dle vašich představ a požadavků s ohledem na Váš zdravotní stav a potřeby. Poradí Vám také se správnou výživou dětí a mládeže, se speciální výživou pro sportovce, se správnými stravovacími návyky, s obezitou, a také se správnou výživou v době těhotenství.

Během vstupní konzultace výživový poradce provede kompletní měření základních tělesných parametrů. Dále Vám navrhne změny týkající se Vašich stávajících stravovacích návyků, doporučí vhodné pohybové aktivity a poradí Vám jak vlastně začít hubnout.

Jak dosáhnout stabilní váhy a celkové harmonie?

Psychika, strava a voda.

Pomocí diagnostické metody z oblasti alternativní medicíny, jejíž kořeny sahají až do starověkého Egypta, lze zjistit, které orgány v našem organismu jsou v disharmonii – nepracují správně a je potřeba je posílit, stejně tak chorobné stavy od aktuálních po chronické a zhoubné. Lidské tělo je vnímavé a citlivé, proto se všechny negativní změny hned projeví na oční duhovce. Odezíráním z oční duhovky pomocí irisdiagnostiky, dokážeme odkrýt nejen důsledky, ale hlavně příčiny zdravotních problémů, i těch, které nemusí být přístrojově patrné. Pokud známe příčinu našich potíží, cíleně s ní pracujeme, naše uzdravování je efektivnější a zdravotní problémy se nám nevracejí. Tělo se nám neléčí ale uzdravuje jak na fyzické tak psychické úrovni.

Z oční duhovky se dá také určit náš genetický potenciál.
Je dobré naučit se tělu naslouchat, vnímat je a převzít odpovědnost za své zdraví do vlastních rukou.

Iridologie je nedocenitelným pomocníkem pro celkové zdraví člověka.

Jídelníček Vám " ušijeme " přímo na aktuální stav organismu a na oslabené orgány tak, aby metabolismus v těle byl co nejlehčí a nezatěžovaly se ostatní orgány, posílila se enzymatická a hormonální činnost. Pokud jsou tyto funkce v harmonii, nevznikají zdravotní problémy, ani jojo efekt. Žádný organismus nepracuje stejně, proto je podstatné přistupovat i k sestavování jídelníčků dle potřeb daného organismu a klienta. Jídelníček lze sestavit od 1 až po 3 měsíce. Jídelníček obsahuje nejen rozpis stravy na celý den, týden, měsíc, ale i recepty na doporučená jídla, jaké suroviny jsou vhodné, jak je připravovat a v jaké kombinaci. Nedílnou součástí je i přesně navržený pitný režim, abychom docílili správného výsledku. Správné pití vody je velmi důležité nejen pro pročišťování organismu ale i pro správný rozklad potravy v našem těle, enzymatickou a hormonální činnost.

Doporučené přípravky pro podporu správné funkce metabolismu

  • Po mnoha letech zkušeností jsme dospěli k závěru, že pokud chceme být trvale vitální a cítit se celkově v harmonii jak fyzicky i psychicky, je nejdůležitější pomoci našemu tělu k přirozené regeneraci a obnově buněk, (neboť jen skutečně zdravá buňka je fungující buňka, která i pomaleji stárne) bez zaléčování nebo potlačování příznaků. Proto i při doporučování doplňků stravy postupujeme individuálně, dle potřeb organismu, s cílenou formou a přesným dávkováním pro přirozenou a efektivní účinnost našeho těla.

Proto sestavujeme přesnou medikaci doplňků stravy z houby zvané Hlíva ústřičná. Tato dřevokazná houba obsahuje jeden z nejúčinnějších imunostimulátorů na světě a to tzv. GLUKAN BETA 1,3 D, který má schopnost aktivovat buňky v imunitním systému člověka (bílé krvinky-makrofágy, mikrofágy, T-lymfocyty a další), obnovovat a regenerovat poškozené buňky. Dále obsahuje vitamíny, zejména skupiny B, minerály , mikroelementy, nízký podíl nasycených kyselin a vysoký podíl nenasycených kyselin, kyselinu linolovou, vlákninu apod.
Glukanové preparáty mají zdravotně prokazatelné prospěšné účinky na lidský organismus. Zvyšují jeho odolnost proti virovým, bakteriálním, plísňovým, parazitálním i nádorovým onemocněním a to jak přímo, tak i v kombinaci s antibiotiky nebo chemoterapeutiky. Pro vynikající účinky hlívy ústřičné se glukanoné přípravky doporučují k dlouhodobému užívání syntetických léků. Tyto preparáty jsou ve formě tablet, sirupů, v tekuté formě, i v krémech.

Pro koho je výživový poradce vhodný?

Výživový poradce je vhodný:

  • Pokud se potýkáte s nadváhou a vlastními silami se Vám nedaří zhubnout, obraťte se na výživového poradce, který Vám s celým procesem hubnutí pomůže.
  • Pokud trpíte nějakou potravinovou alergií či intolerancí, jako je například intolerance na laktózu, celiakie, alergie na ořechy, ovoce atd., a nevíte si rady se zdravým jídelníčkem. Výživový poradce Vám jednoduše přizpůsobí jídelníček tak, aby ve Vaší stravě nechyběly žádné důležité živiny.
  • Pokud jako sportovec potřebujete zdravě nabrat svalovou hmotu.
  • Pokud potřebujete poradit s jakýmkoli aspektem zdravé výživy, výživový poradce Vám poradí, které potraviny jsou zdravé a budou podporovat Váš zdravý životní styl.
  • Pokud chcete zdravě vařit pro Vaše děti.

Zásady zdravého hubnutí

Pokud to s hubnutím myslíte vážně, vyvarujte se zázračných diet, které způsobují rychlý úbytek hmotnosti. Takové diety nemohou být nikdy trvalé. Vyhledejte raději** výživového poradce** a spokojte se s pomalejším avšak účinnějším a zdravějším hubnutím. Nezapomínejte, že při drastickém hubnutí nehubnete jen tuky, ale také svalovinu a vodu. A navíc po skončení diety se rychle přibírá tuk zpět, ovšem ztracenou svalovinu již zpět tak jednoduše nepřiberete.

Zvolte si realistický cíl hubnutí

Pokud si určíte rozumné množství kilogramů, které chcete zhubnout, bude pro Vás jednodušší dietu dodržet a také si následně udržet výslednou váhu. Pokud potřebujete shodit větší množství kilogramů, rozdělte si hubnutí do menších celků.

Pozor na jojo efekt

Jojo efekt je v případě hubnutí velmi vážným problémem. Jde o opakující se cyklus snížení váhy a následného zvýšení váhy. Ve fázi hubnutí totiž tělo dostává méně živin, než je zvyklé, proto začne pracovat na tzv. úsporném režimu, kdy si živiny ukládá do zásoby. Tím také dochází ke zpomalování metabolismu. Pokud po skončení diety začnete znovu rychle jíst tak, jak jste byli zvyklí před dietou, vede to právě k jojo efektu, tedy k rychlému přibírání na váze. Překonat jojo efekt Vám může pomoci právě výživový poradce.

Výživový poradce

Snažíte se marně zhubnout? Vyhledejte profesionála, který Vám se snahou pomůže. Je odborník na výživu, která je schopna sestavit individuální jídelníček pro každého svého klienta. Poradce zhodnotí Váš dosavadní způsob stravování a na jeho základě Vám navrhne optimální postup hubnutí. Poté vytvoří individuální postup pro redukci váhy, sestaví speciální jídelníček s ohledem na Váš zdravotní stav, potravinové alergie a intolerance. Dále Vám také může doporučit doplňky stravy, které Vaší snaze o hubnutí mohou pomoci.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id23971 (topprodukt.cz#606)


Přidat komentář